Kde jste rodily? Dali vám mimi po narození na břicho?

karotky
13. lis 2010

Já rodila obě děti v Pard.porodnici a nepoštěstilo se mi to ani jednou. ☹

luciebx
13. lis 2010

ja rodila v anglii a miminko hned jak vylezlo tak mi jo dali do naruci takze sem se s nim mazlila jak dlouho sem chtela.. 🙂 🙂

innes
13. lis 2010

V Ústí nad Orlicí a mimčo mi hned dali 🙂

noangel
13. lis 2010

Brno Bohunice, ihned po narozeni prilozen na bricho, prestrizeni po dotepani pupecniku

eps
13. lis 2010

Ve Znojmě, pokaždé mi děti hned dali 😵

radka.k
13. lis 2010

1. v Kolíně a dali mi ho až umytého a zabaleného.
2. v Praze Podolí po císaři v lokální anestezii mi kluky okamžitě ukázali, ale byli malincí, tak spěchali do inkubátoru

kaczka
13. lis 2010

Rodila jsem obě děti v Břeclavi a nejdřív přestřihli šňůru,vyčistili dýchací cesty a pak mi je dali špinavé a nahaté na břícho!

neu.sona
13. lis 2010

Rodila jsem v Podolí. Po 17 hodinách přirozeného porodu jsem šla na císaře v lokální anestezii. Malého mi ukázali, ale byla jsem tak hotová, že si z toho nic nepamatuji. Narodil se v 22.10 a ráno mi ho hned donesli na kojení.

mauska
13. lis 2010

Olomouc. Tatínek nejdřív přestřihnul šňůru a pak mi dali malou špinavou a nahou na břicho 🙂

vojtaxx
13. lis 2010

Já rodila v přerově a umyly mi malého a v zavinovačce mi ho daly...a 2 hodky u mě zůstal...nebo spíše pak u tatky..byla jsem uplně vyčerpaná...

kjajule
13. lis 2010

V Havlíčkově Brodě, malého mi hned co vylezl dali na břicho . 🙂

deni1304
13. lis 2010

jak pise luciebx, ja taktez 2x rodila v UK, jakmile oba dva vykoukli na svet, tak u mne/ na mne zustali az doposud 😀 😀 . A doufam, ze jeste dlouho zustanou🙂))

mamkamarketa
13. lis 2010

rodila jsem u Apolinar po 37 hodinach mi ho jen tak na rychlovku soupli na bricho a pak si ho ihned odnesli doktori (zkalena plodova voda a omotany pupecnik kolem krcku) pak ho osetrili, vysetril pak mi ho vratlii a prilozili k prsu, mela jsem ho u sebe asi 10 min a pak musel do inkubatoru ☹ to bylo v 15h videla jsem ho az dalsi den rano na detskem oddeleni.

petka80
13. lis 2010

Neratovice, ano, obě děti 🙂

marinka
13. lis 2010

Vsetín, obě děti jsem dostala hned na břicho, ještě než se přestřihla šňůra..

madlina
13. lis 2010

Hradec Králové.Malou mi dali čistou a v zavinovačce.Měla jsem ji u sebe dvě hoďky.Pak mi ji přivezli brzo ráno na pokoj.

kacerka
13. lis 2010

Turnov. Hned po porodu jsem syna dostala na břicho 😉

pikusa
13. lis 2010

Česká Lípa.....tatínek stříhal šňůru a pak mi hned malého dali na břicho....
jen na chvilinku ale,měl 2krát omoutanou šnůru kolem krku,tak musel dostat kyslík

aguaverde
13. lis 2010

Olomouc, dali mi ji okamžitě ještě "špinavou" pak ji šli trochu očistit a na hodinu a něco nám ji donesli v zavinovačce 😉 pak mě odvezli na pokoj a do půl hodiny i umytou Chár

artuse
13. lis 2010

Brno, Obilňák, ano, ihned jsem dceru dostala na břicho ještě s nepřestřihnutou šňůrou, tu pak přestřil otec 🙂

monterka
13. lis 2010

v Kyjově ano...hned po porodu mi malého dali na břicho 😉

cherub
13. lis 2010

Rodila jsem obě holky v Přerově, hned po narození mi je dali na pár minutek na břicho, pak šli opodál provést vážení, měření, vyčištění dýchacích cest a zalepení pahýlku od pupečníku, ještě špinavoučké je zabalili do zavinovačky a 2 hodiny nás nechali na sále... až pak jsem šla do sprchy a na pár hodin schrupnout a pak už mi je přivezli na pokoj čisťoučké a oblečené 😎

coxa
13. lis 2010

Jablonec nad Nisou 2x a ano, ano, oba kluky mi hned po přestřižení pupečníku dali na břicho 😵 😵 😵

krista
13. lis 2010

Já rodila 2x v Českém Krumlově, v obou případech mi je dali ihned po narození špinavé na břicho 😵 ještě s nepřestřiženým pupečníkem 🙂

zako
13. lis 2010

Hořovice....když si maminky přejí, dají mimi na bříško...mně stačilo, když mi řekli, že je zdravej a po utření mi ho přiložili k prsu a mohli jsme si ho s manželem poňufňat 🙂 a pak jsme na něj dvě hodiny koukali, když ležel vedle mě v boxu 🙂

pellullinka
13. lis 2010

Tábor, malého dostal tatínek až umytého a zabaleného. Byla sem tak vysílená, že si konec porodu nepamatuju a o mimčo jsem v tom vyčerpání ani moc nestála popravdě.

katka_21
13. lis 2010

Já jsem rodila v Plzni na Lochotíně a bohužel mi malého položili na bříško až po prvním ošetření, zvážení apod ☹ . Ale bylo to asi z důvodu že porod byl hodně dlouhý, malej měl omotanou pupeční šňůru kolem krčku a já jsem byla k smrti vyčerpaná.

ameli
13. lis 2010

Motol Praha - malou jenom nadzvedli abych ji viděla a hned odnesli, manžel šel s nimi. Po ošetření mi ji přinesli a přiložili k prsu a potom byla s námi na boxu celou dobu.

marecek4
13. lis 2010

Kyjov,hned mi ho dali na břicho,pak ho sestřička odnesla za roh a tam ho poměřila,povážila a zabalila-ale to už bylo nabídnuto i tatínkovi,který se tam dr motal pod rukama pravda fundovaně,až tak že si mysleli že je kolega,načež je vyvedl z omylu,že jen na vojně dělal ošetřovatele,ale co si musím pochválit,tak opravdu do čeho se pustí to se mu povede 🙂,no a pak jsem byli spolu na poporodním pokoji asi dvě hodinky všichni tři,takže z mého dohledu byl nanejvýš těch pět minut než mě zašili,a pak než jsem se ospršila a přestěhovala na pokoj

a ty tři starší jsem rodila ve Vyškově ale to se tyhle praktiky teprve rodily,ale i tak si nemůžu stěžovat,protože mi všechny hned ukázali a mohla jsem si je pochovat,až pak je odnesli

lucenek
13. lis 2010

fn poruba ihned po porodu, do dotepání pupečníku pak vedle mě na dosah ruky a vyšetřření atd 😵

crca
13. lis 2010

Ústí nad Orlicí-měla jsem sekci ve spinálce,takže hned na bříško to fakt nešlo,to by je museli vrátit zpátky a zase zašít 😀 😀 ,ale ukázali ještě špinavé v zavinovačce(měla jsem dvojčátka),no špinavé,pamatuji si jen,že byli bílé jak mumie 😀 od toho mázku 😀 😀 a pak mě je přivezli na pooperační pokoj cca za dvě hodinky na přiložení,jenže otočte se,když vás bolí břicho jak sviňa a ještě ani necítíte nohy od pasu dolu 😀 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru