Kde rodit v okolí Hradce Králové?

sarinka_nevesta
4. únor 2014

Na porodnici v HK jsem v poslední době slyšela samý špatný ohlasy, tak by mne zajímalo, jestli máte někdo zkušenosti s jinou porodnicí v okolí, případně i s tou v HK. Jde mi jak o zdravotní péči, tak o přístup k rodičce, ochota přistoupit na její požadavky apod....Každopádně děkuju za každej názor a zkušenost ;)

sweetest
4. únor 2014

Mrkni na stránky Rychnova http://www.nemocnicerk.cz/gynekologie_co_nabizi... ...já už si i psala maily s vrchní porodního a za mě super 🙂 Jedu tam!! 😉 Mám i zprávy jak to tam chodí, co Ti dají v porodnici,co máš mít s sebou Ty 😅

catherin89
4. únor 2014

já rodila v Náchodě 2x a byla jsem maximálně spokojená.

olasek
4. únor 2014

Rodila jsem ve fakultce v HK před rokem a spokojenost veliká. Taky jsem slyšela různé názory, ale přímo na sale nebyl problém naprosto s ničím. To, ze pak na sestinedelkach je pár protivnych sester to je, ale žádná tragédie. Celkové jsem byla spokojena. Pokud jste z HK tak uz vzhledem k vybavení a možnostem FN pri případných komplikacich bych o jiné porodnici neuvazovala.

xcere100
4. únor 2014

Tak za sebe můžu říct, že jsem tam rodila před dvěma lety a teď za měsíc se tam chystám znovu. Na sále super přístup, i při příjmu. Na šestinedělí taky super. Sem tam jedna protivná sestřička, ale kde není zrovna taková, která se právě špatně vyspala🙂 A pak si říkám, že rodím dítě a kvůli dítěti vydržím vše a nikde takovou péči jako v HK ohledně miminek nenajdeš, to mi věř. Sestřenice rodila i RK a i Nachod a z přístupu jsem byla po zkušenostech s Hradcem spíše v šoku 🙂 Takže to asi za sebe🙂 Kdyby jsi měla další otázky, tak klidně napiš do IP🙂

tehulka12
7. únor 2014

Taky jsem rodila ve Fn a super.Na sále skvelí a na sestinedeli v podstate taky.Rozhodně respektují porodní plán, tak si ho napiš.

dasty79
28. únor 2014

Já rodila 2x v Náchodě a super super super 🙂 🙂 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru