Kde v Brně porodit dvojčátka? Máte zkušenost?

svorce
28. říj 2008

Zdravím všechny maminy, v únoru čekám dva kluky a poslední dobou řeším jakou porodnici si vybrat. Popravdě nejsem náročný typ, takže na hodnocení podle toho, zda byla sestra příjemná nebo ne, nedám. Přece jenom i ony jsou jen obyčejné ženské. Pokud je nějaká mamina, která čeká nebo už má dvojčátka a rodila v Brně, prosím o informace a zkušenosti. Děkuji 🙂

magda27
Autor odpověď smazal
Zobraz
magda27
Autor odpověď smazal
Zobraz
paolin
30. říj 2008

vsechny kamosky s dvojcatky rodily na Obilnaku. vetsinou jde o predcasny porod a jak pise magda, tak maji pro takove pripady vybaveni. 😉

svorce
autor
30. říj 2008

Zdravím Vás, tak na to jsem vůbec nemyslela, že se převáží pouze mimoušci. Já se přiznám, že o jiné porodnici moc nepřemýšlím, jen moje MUDr. říkala, ať si vyberu jinou porodnici a kdyby něco miminka převezou. Nevím co proti Obilňáku má. Podle mě nezáleží na vybavení pokojů a jiných nepodstatných věcí, když tam člověk stráví všeho všudy pár dní. Obilňák bude opravdu nejlepší, člověk nikdy neví, co se může stát. Doteď popravdě ani nevím, že jsem těhotná natož, že tam mám dva kulihrášky. Ale nebyla bych nadšená, kdybych byla jinde než oni.
Magdo můžu se zeptat, ty máš dvojčátka? 🙂

magda27
Autor odpověď smazal
Zobraz

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru