Kde v Praze umožňují přirozený porod po císaři?

martina100
23. črc 2009

Ahoj,
abych to trochu rozvedla 😉 . Naši holčičku jsem rodila v Podolí, narodila se plánovaným císařským řezem kvůli poloze pánevní. Pomalu začínáme mluvit o dalším děťátku a já bych moc ráda zkusila přirozený porod. Už několik lidí mi nezávisle na sobě řeklo, že v Podolí mě pravděpodobně automaticky pošlou na dalšího císaře. Nevíte, jestli je to pravda? A nevíte o nemocnici, kde by byli k přirozenému porodu vstřícnější?

vrana
23. črc 2009

Ahojky, nemyslím si, že by tě automaticky posílali na císaře. Mám známou, která první dítě rodila císařem a druhé o 3 roky později přirozeně v Krči. Myslím že posuzují aktuální stav 😉

kacka79
23. črc 2009

Martina, kamarádka rodila v Podolí císařem a za rok a půl měla druhý porod a taky císařem - prý je to krátká doba na normální porod. Pokud by byl věkový rozdíl větší a poloha mimča OK, určo bys rodila přirozeně... taky záleží na domluvě.. Já jsem teda rodila taky v Podolí, měla jsem celkem komplikovaný porod a neměnila bych. V zimě čekáme druhý mimi a určo budu rodit zase v Podolí

tanuki
23. črc 2009

Já vím o mamince z Motola, která rodila 1. císařem a 2.+3. normálně a to je to jinak celkem konzervativní porodnice. Určitě hlavně záleží na tom důvodu k prvnímu císaři..a pak na odvaze konkrétního porodníka..držím palce!

karol84
22. únor 2012

zkouším obnovit diskuzi...nemá někdo aktuální informace o přístupu pražských porodnic k dalšímu porodu po císaři?

ireeenka
6. čer 2012

Rodím v Podolí a dali mi vybrat.

melis7
6. čer 2012

@karol84 Ja teda nejsem z Prahy,ale u nas v Hradci kralove te spomtanne rodut nechaji.Od Prahy to je po dalnici kousek.Tak kdyby jsi nic lepsiho nesehnala,muzes zkusit Hradec.Ja se taky chystam rodit po prvnim cisari normalne,tak jsem se taky zajimala.Navic je ta zdejsi porodnice moc hezka.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru