Kdo jste rodil v Chrudimské porodnici? Co s sebou?

verry
23. lis 2012

Ahoj, kdo jste rodil v chrudimské porodnici- prosím, co všechno s sebou budu potřebovat????

aannidze
23. lis 2012

Ahoj, rodila som tam v máji (květnu 🙂)-vezmi si pre seba osušku, ručník, kozmetiku, vložky, pre bábo plienky, krém na zadoček (čiapočku a ponožtičky ak chceš-ja by som odporučila, zvlášť ak rodíš teraz keď je už zima). Ak chceš vlastnú nočnú košeľu a župan môžeš, inak ti dajú tie ich (podľa mňa sú celkom ok), rovnako aj oblečenie a zavinovačku pre bábo môžeš mať svoje alebo erárne (tie detské oblečenia sú tam pekné, vyprané, pri každom kúpaní dostaneš nové, alebo si vypýtaš podľa potreby). K dispozícii tam je čaj, ale môžeš si priniesť aj vlastný. A odporúčam ešte vložky do podprsenky🙂 to je všetko, čo ma tak napadlo 🙂 Prajem ti, aby všetko dobre dopadlo 🙂

verrona
28. pro 2012

Já rodila v Chrudimi v říjnu, měla jsem pro sebe župan, noční košile, které jsem nepotřebovala, pujčovala jsem si jejich, vložky po porodu, od nich jsem dostala jeden balik, vložky do podprdy, věci na osobní hygienu. Pro malou jsem měla jen pleny. Čepku a rukavice jsem nedávala, protože tam mají krásně teploučko. Jak píše aannidze, každý večer dostaneš po koupání čisté věcičky pro prcka. Pokud budete mít nějakou nehodu, vždy ti to ochotně vymění, jsou tam velice ochotný a obětavý sestřičky.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru