Kdy se registrovat do porodnice?

pajisek8
4. srp 2011

Ahoj Holky, chci se zeptat, kdy je nejlepší se registrovat do porodnice. Všude je to jiný v Praze... 😒

mrsblack
5. srp 2011

Každá porodnice to má jinak, takže si to musíš zjistit přímo v té, kde chceš rodit. V Praze je to často nejpozději do 12. týdne, já jsem se registrovala třeba až v 36. týdnu, ale rodila jsem mimo Prahu. Vím, že třeba v Podolí, když přijdeš později, už nechtějí brát. Takže zavolej si tam, kde plánuješ rodit a domluv se přímo s nimi, abys měla jistotu, žes to neprošvihla 😉

radddka
6. srp 2011

Ahoj, v Podolí je to přesně ve 14 plus 0, já jsem se registrovala v Krči, stačilo zavolat a pak si později dojet pro razítko. Ti mají na stránkách, že se máš registrovat co nejdříve 🙂 Jinak zbytek Prahy nevím, ale holky určitě poradí.

ajerdna_sk
7. srp 2011

Ahoj, idealne kukni na stranky porodnice, ktoru si si vybrala, maju to tam napisane. Inak pokial viem Podoli+Apolinar 14+0 (presne v ten den) , napriklad Motol a Krc to maju od ukonceneho 14.teho tyzdna (ale neni nutne presny den), no citala som, ze napriklad v Motole je lepsie ist v tom 14.tom tyzdni. Napriklad co som pocula, tak Bulovka berie aj neskor, nemaju plne.Osobne by som doporucovala po vybere porodnice kuknut na stranky, co tam maju napisane, pripade sem do diskusie na konkretnu porodnicu, co tam kocky pisu za skusenosti, pripadne tam zavolat. Tiez to akurat riesim, cize pisem, co zistila, nie z vlastnej skusenosti 🙂

kami1984
7. srp 2011

Souhlas s ajedrna

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru