Kdy si zamluvit nemocnici v jiném městě pro porod?

bergina
13. kvě 2014

Zdravím všechny tehulky a maminy. Rodit budu v říjnu a jsem z Mostu, ale rodit tu nechci. Slyšela jsem spoustu špatného hodnoceni. Chtěla bych Ústí nebo Kadaň, co myslíte. A hlavně v kolikatem týdnů tehotenstvi si místo v jiné nemocnici můžu zamluvit.

betelgeuzz
13. kvě 2014

@bergina ty registrace se praktikují snad jen v pražských porodnicích, ne? Já rodila 2x v jiném městě, poprvé jsem se rozhodovala do posledního dne, a když začal porod, odjela jsem do Zlína. Podruhé jsem tam rodila také a nebyla jsem tam před porodem ani jednou. Žádný problém s tím nebyl.

tkanicka
13. kvě 2014

můžete jet kam chcete a snad kromě Prahy se nikde jinde neregistruje. My bychom měli patřit do Žatce a jela jsem do Slaného

bergina
autor
13. kvě 2014

O Žatci jsem taky přemýšlela, ale budu prvorodicka a nikdy nevím kdy budu rodit až mi praskne plodova voda. Snad porod i porod v jiné nemocnici dobře dopadne. Jinak dekuji

mafeska
16. kvě 2014

Zavolala jsem do porodnice kde jsem chtěla rodit a tam mi dali potřebné info. Registrovala jsem se v Mladé Boleslavi, podle bydliště spadám do porodnice Nymburk. Žádný problém s tim nebyl, ovšem byla jsem upozorněna na to že kdybych si volala sanitku, odveze mě tam kam spadám podle svého bydliště takže tam kam jsem nechtěla. NAštěstí to dobře dopadlo a vezl mě přítel.

hojda
16. kvě 2014

@bergina Třeba ti voda nepraskne 🙂 , mě u prvního porodu taky nepraskla a rodila jsem🙂.

hojda
16. kvě 2014

@bergina Zavolej si tam kde chceš rodit a poptej se, taky jsem rodila 130 km od domova🙂

bergina
autor
31. črc 2014

Já ani nepoznám poslicky natož porod 😀 no bude to zajimave

memento1331
31. črc 2014

Ahojte.
Zaujímalo by ma, kedy ste sa vybrali do tých pôrodníc čo máte ďalej od domova, teda napríklad tých 130 Km?
Či hneď ako začal pôrod, tak šup do auta a dúfať, že to stihnete? 🙂
Pýtam sa preto lebo zvažujem tiež túto možnosť, že budem rodiť ďalej, len sa bojím toho či to vlastne stihneme 😉

duzame
31. črc 2014

@bergina Neboj, to pak poznáš spolehlivě 😉. Držím palce ať to klapne.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru