Kolik platíte u gynekologa za vypsání receptu?

lenkaaa
24. srp 2011

Ahoj holky, muj gynekolog si vzdy za vypsani receptu na nejaky lek vypta 50 Kc, to se mi zda nejak moc. Opravdu se tak moc ted plati?
Diky moc.

nikiii
24. srp 2011

Tak já neplatím nikdy vůbec nic, a to má dokonce na dveřích napsáno SOUKROMÁ gynekologická ordinace, tak nevím, ale 50 korun se mi zdá fakt hodně ☹

sebestka
24. srp 2011

Já taky neplatím nikdy nic.

samik2008
24. srp 2011

já také neplatím nic a chodím k soukromému

margeta
24. srp 2011

Za recept na antikoncepci neplatím nic. Když už, tak by měl chtít na jiné věci 30 korun ne?

bertica.h
24. srp 2011

@lenkaaa má to vyvesené v čakárni?dá ti paragon ?ked tak si ho vypýtaj.povedz ,že chceš vidiet cenník .

lenkaaa
autor
24. srp 2011

tak to nevim jestli to ma vyvesene v cekarni, to jsem si nevsimla. Ze zacatku jsem ani nevedela za co tech 50 Kc chce, vzdy to jaksi zamumlal.... az ted jsem si toho tak nejak vsimla. Jsem tehotna, takze 30 Kc za navstevu nechce, jen kdyz mi predepisoval zelezo nebo pak magnezium tak si vypta 50 Kc za recept, doklad mi na to nedava ☹

elennka
24. srp 2011

já chodím taktéž k soukromému a platím jen "regulační"poplatek.. myslím si, že za recept nemá právo vybírat penízky..

misaskul
24. srp 2011

Také jsem nikdy nic neplatila.

ffiinnkkaa
24. srp 2011

Pokuď si lék či anitkoncepci hradíš celou sama - tak regulační poplatek se naplatí

miskadis
24. srp 2011

Já jsem taky nikdy nic neplatila.

janca_dobi
24. srp 2011

To je nějaké divné, ne? Já jsem teda za vypsání receptu taky nikdy nic neplatila.

lojzina
24. srp 2011

to slysim poprve,za vypsani receptu platit? 😕

lenkaaa
autor
27. srp 2011

nevite kde by jsem si to mohla 100 procentne overit nebo zjistit jak to tedy je? priste jak budu u Dr. tak se ho na to chci zeptat proc u neho vzdy platim za recept, tak by jsem rada byla na to dopredu pripravena.... diky moc.

jmisa
27. srp 2011

On to nebude žádný regulační poplatek, je to prostě cena, kterou si on účtuje podle svého ceníku, ten ceník by měl mít někde k dispozici.
Je to něco jako "sponzorský dar", co se ve většině ordinací hradí, hlavně teda ve velkých městech.

berenika39
27. srp 2011
neu.sona
27. srp 2011

U mého doktora je to tak, že když chceš vypsat recept mimo dobu, když si objednaná, tak se platí 100 Kč. Pokud Ti napíše recept, když si řádně objednaná, tak se neplatí nic.

kris2008
28. srp 2011

u nas se plati za recept 30,-

kristi
28. srp 2011

neplatim nikdy nic

alenv
28. srp 2011

nikdy nic neplatím.. a chodím k soukromému gynekologovi.. a 50 Kč bez paragonu?? Tak to je fakt divný.. to bych mu okamžitě řekla

janicka19
11. zář 2011

potřebovala bych radu nevite kolik stoji tzv. tabletka po

darvam
3. zář 2019

Koukám, že diskuze už je stará, ale i tak stále platím za vystavení receptu na ha 40 Kč.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru