Máte zkušenosti s porodnicí v Prostějově?

makussska
22. led 2014

Ahoj těhulky, jsem na konci 26. týdne, tak už bych se ráda rozhodla, kam se za chvíli přeorientuji od své MUDr. Docela vážně uvažuji nad Prostějovem, proto bych se chtěla zeptat, jestli jsou zde nějaké čerstvější maminky, co rodily v Prostějově, které by napsaly svůj názor nebo i nějaké další těhulky, které se chystají rodit v PV. Ráda bych věděla, jaký je přístup personálu, jestli je možnost rodit i přirozeně nebo i s indukcí, jak se tváří na epidurál - nabízí jej sami nebo se naopak netváří, když ho nějaká rodička požaduje, zda umožňují bonding atd., atd. Prostě chci vědět všechno 🙂

kacenka1987
22. led 2014

Ahojky, rodila jsem v PV 2x a absolutní spokojenost s tímto oddělením, rodila jsem přirozeně, vše v pořádku a personál a vše kolem super. Po porodu dále fakt max spokojenost, kolem mě i kamarádky. Jen maminky moc nemají rády pana dr. Kincla, ale prej je to zase veliká špička.
Škoda, že už budu chodit jen okukovat miminka kamarádkám 😀

makussska
autor
24. led 2014

@kacenka1987 Ahoj! Děkuju, to jsem ráda, že se dozvídám pozitivum (byť teda zatím první). Já tam nakonec včera jela na přenášku pro těhotné a zapůsobila na mě velice dobře jak sestra, která ji vedla, tak mýmu přesvědčení byly blízký i informace, co nám podala. Taky bych moc chtěla rodit přirozeně, tak doufám, že se zadaří 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru