Meda na Bulovce, Praha. Máte zkušenost?

danny617
14. čer 2011

Ahojky, nemáte někdo zkusšenosti s porodem v gynekologicko porodnickém centru MEDA s.r.o., které síldlí v areálu Bulovky v Praze? Je to nestání zařízení. Tak by mne zajímalo, kolik se za takový porod asi platí nebo, zda spolupracují s pojišťovnami .... nikde na stránkách jsem to nenašla ☹ .... Díky!

anicka164
14. čer 2011

Stojí to 25 000 Kč. V ceně máš vlastního doktora u porodu a nadstandardní pokoj. Volala jsem tam před 2 lety, tak snad se to nezměnilo.
Teta tam rodila, ale už je to 15 let, tak její info neberu za aktuální. Byla ale spokojená.
Co jsem ještě zjistila - stop-stav se jim ještě nestal, nijak to neregulují, ale prý prostě nemají tolik rodiček.
Evidentně podle webu nepodporují alternativy u porodu. Nástřih je standardem, rodíš na porodnickém křesle.
Myslím, že hlavní předností je to, že máš svýho doktora a nečekáš před porodem kvůli prohlídce celý dopoledne v nemocnici, jak je to ve státních. Protože jsem tohle ale nepovažovala za nutnost, tak jsem rodila v Podolí.
Zkus tam zavolat, když jsem tam volala já, byli moc milí. Myslím, že není problém zajít se tam jenom podívat. Ale k tomu už jsem se nedostala...

berenika39
14. čer 2011

ahoj, chodím na Medu už od jejího vzniku🙂. jsem spokojená a to tak že velmi 🙂 . nerodila jsem tam, bo jsem se zranila měsíc před porodem, ale chtěla jsem🙂. svého lékaře u porodu mi řekli, že stojí 30 000,-, jinak se tam platí tak nějak normálně, běžná prevence 500,-. Jsou tam strašně hodný, ochotný, nikdy nečekám , prostě za jedna 🙂

petule12
14. čer 2011

teda holky, za ty peníze by měli být za 1 🙂
a bez čekání 🙂
je fakt, že jsem o tom jednu chvíli taky uvažovala, ale škoda peněz myslím, dají se využít na něco lepšícho pro mimčo 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru