Monitor v nemocnici ve Stodě a porod v Plzni?

ivcaaa
19. čer 2012

Chtela bych se zeptat, zda mate nektera z Vas zkusenosti s monitorem ve Stode a jak to tam chodi??? Bydlime ve Stribre a radeji bych na monitor do fakultky v Plzni, ale nejspis me tam nevezmou ☹ ale rodit chci urcite v Plzni!!!! Pri Naty jsme bydleli v Plzni, takze nebyl problem ani s monitorem ani s porodem tam...

adenka84
22. čer 2012

já chodila do Stoda jak do poradny, tak na monitory a samo sebou jsem tam i rodila..na Stodskou porodnici nedám dopustit..spokojenost maximální..druhé dítě rozhodně opět tam..
monitory se na táčí jak dole v ambulanci tak i nahoře na porodnici..pokud je dole obsazeno, tak abys enmusel čekat pošlou tě nahoru do porodnice..natáčí se navyšetřovně i na hekárně..je to tam v pohodě..porodní asistentky jsou báječné..pokud tě ještě něco zajímá..písni mě do IP ráda tě odpovím.. .) v tvém týdnu těhotenství jsem na monitory už chodila..

denissekkk
17. led 2013

Taky jsem chodila na monitory do Stoda nahoru na porodnici i jsem tam rodila soce jsem tam nechodila do poradny to chodim k panu Krcalovi do Chotesova dole v poradne uz by mi nikdo nevidel hruza ale porodnice na hore tez si nemuzu stezovat sestricky vyborny pekne se staraj🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru