MUDr. Dobrkovský, Pardubice. Jste s ním spokojené?

rrenatkaa
19. srp 2008

Ahojik,

chci se jen zeptat, zda některá z Vás nechodí k panu doktorovi Dobrkovskému? Jen chci vědět, jak jste s ním spokojené? Díky R

denysek
19. srp 2008

Ahojky rrenatko,
Docela by mě zajímalo proč se ptaš???......
Já mohu říct,že jsem k němu chodila a zaplať pánbůh už nechodím...

vm72
20. srp 2008

Ahojda! No,já jsem s ním přišla do styku téměř před 10lety,když jsme čekala malou.Od té doby už ne.Dělával mi v nemocnici ultrazvuky.Nyní už má svou vlastní praxi v Pardubičkách.
Každý si ho tenkrát hrozně chválil po té lékařské stránce.To je možná pravda,že byl dobrý doktor,ale mě na něm trošičku vadilo...připadalo mi,že je takový namyšlený a že s pacientkama mluví jakoby spatra.Ale úplně nesnesitelný zase nebyl,to ne.Jen v těhotenství je člověk takový naměko a mě připadalo,že to bere tak jako by ráz naráz...Ale je to jenom moje domněnka-třeba s ním někdo má lepší zkušenosti. 😉

karot
20. srp 2008

rrenatkaa,.........................já ho osobně neznám,ale kamarádky k němu chodí.Jediné,co na 100% vím je to,že má hodně pacošek a tím pádem tam jsou dlouhé čekací lhůty na objednání.Zkus si tam zavolat a uvidíš. 😉

ivadib
15. zář 2008

Ahojda, k Dobrkovskému chodím. Přešla jsem k němu před téměř 2 lety, když jsem čekala dceru a v těhu jsem s ním byla velice spokojená. Akorát je pravda že má mooooc pacientek a první objednání docela trvá...

makoush
25. zář 2008

zdravím,také k němu chodím, byla jsem tam naposledy v srpnu na prohlídce a to BEZ objednani. Do telefonu mi sestra řekla, že se objednavat nemusím. Nikdy jsem tam nečekala nějak ukrutně dlouho, max. 30 minut. Ale asi zalezi, kdy k nemu jdes. Ja se snazím tam byt vzdy na tu osmou.

denysku, mohla bys upresnit, proc jsi byla nespokojená??

mili84
24. říj 2008

Ahoj, já k němu také chodím a musím říct, že jsemmooooc spokojená. Pam dokor je moc milej a vždy když mám nějaký problém, tak mi vše ochotně vysvětlí. Absolutně nemám zábrany se ho na cokiliv zeptat, má mou plnou důvěru a to si myslím, ž je u vztahu pacientka-lékař dost důležité. S objednáním nikdy problém nebyl - pokud je něco akutního, můžeš samozřejmě přijít bez objednání a sestra mě vždycky vzala mezi objednanými. Nikdy jsem nečekala, až tam nikdo nebude. jsem tak fakt spokojená. Uvidíme, jak v těhu. Zatím se chystáme snažit, tak uvidíme. A to, že má hodně pacientek také snad o něčem vypovídá....spí by bylo dovné, kdyby neměl 😉

roses
19. lis 2008

Ja chodim k panu doktorovi cca 12 let a jsme s nim moooc spokojena. Vse vysvetli, venuje se mi, je-li neco nutneho klidne bez objednani. Delsi objednaci terminy jsou jen na prevenci nebo kdyz to nespecha. Chodi k nemu hodne mych kamaradek a znamych, uplne nahodou se to vzdy dozvim, vsechny jsou spokojene 🙂 ! Prave se k nemu chystam.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru