MUDr. Jiří Pfeifr - gynekolog. Zkušenosti?

kotito
28. únor 2009

Ahoj.
Holky nemáte některá zkušenost s mudr. Jiřím Pfeifrem? Sídlí na ulici Josefská v Brně. Byla jsem u něj 3x, ale zdá se mi, že o pacientky málo pečuje. Teď jsem asive 3 týdnu těhotenství a nechtěla bych nic zanedbat. Od lékaře to sice ještě nemám potvrzené, ale na papírku máme pořádné dvě tlustice. Nevím jestli k němu mám vůbec chodit nebo si hned najít nového doktora. Pokud s panem Pfeifrem máte některá zkušenost napište mi prosím do IP. Díky

strouzek
28. únor 2009

ahoj tady je pár názorů na toho tvýho gyndaře

http://www.znamylekar.cz/lekar-26568-mudr-jiri-...

pokud nejsi spokojená tak radím najít si nového ještě před diagnostikováním těhu, unás ve městě totiž gynkologové už nechtějí nabírat těhulku která má těhu potvrzené jinde a třeba část těhu chodila k jinému.

astrane
1. bře 2009

já tam chodím a spokojenost...jen z těhotenství nedělá vědu(není to nemoc ale přirozený stav...) a ve 3 tt není stejně moc co řešit...Přijď tam tak za 14 dní s tím,že chceš potvrdit těhotenství,že máš pozitivní test....to už vnitřním UTZ uvidí dutinku...Těhotenskou průkazku dostaneš kolem 10tt.
kamarádka tam chodila a byla vysoce riziková-má nemocné 1.dítě a když si řekla o vyšetření-jakékoli,tak jí ho napsal...
Bere to všechno spíš postaru a je to kliďas...znám víc lidí co tam chodí a všichni jsou spokojení.Ale nečekej že ti na každé návštěvě udělá UTZ...před 2 lety ho ještě ani neměl... 🙂
Pokud ti takový přístup nevyhovuje,pak hledej jiného...mě to třeba nevadí a vyhovuje-o UTZ co 14 dní nestojím,3 mi stačí 😉
Na všechna potřebná vyšetření tě včas pošle-co jsem tak četla,co bych jako těhotná měla absolvovat,tak u mě nic nezadnedbal.....

astrane
1. bře 2009

Ještě mi napiš,jak o tebe málo pečuje,nebo co by měl podle tebe dělat a nedělá....nějak nevím,co si mám představit....

ivuu
1. bře 2009

Ahojky....

ja jsem byla u Pfefeira dlouho cca 5 let....

První těhu jsem byla celkem v klidu.....otěhotněla jsem 09/06 a utz už teda měl...nebyl problem...uděla 3 do 12tt abysme viděli jak mimi roste a je vše ok...

ale ted podruhé když jsem těhotná mi udělal utz napsledy v 8+1tt a v 11tt neměl potřebu zkontrolovat jestli těhotenství prosperuje a jen mě vyšetřil vnitřně..řekl ,děloha pěkně roste a šmitec...

byla jsem pěkně rozčarovaná...a naštvaná..v mem okolí sposta těhotenství v těhle týdnech skončila a já se jen chtěla ujistit že je to kolem 12tt pořád v okeju....

pak jsem řekla že jdu na NT+ a sestra mě řekla tam ho uvidíte...hmmm...

tohohle dr mě dohodila švagrová a taky k němu chodily moje kamaradky...jakmile totiž byl problem,nedokazal nic řešit...všechny odešly...

a ja jsem se po tomhle zažitku taky rozhodla odejít a ted o mě pečuje někdo jinej...jsem spokojená...tohohle dr zajimají věci na který se mě Pfeifr nikdy neptal....hned mi nabral 3 zkumavky krve na zjištěbní všeho možneho protože jsem to v prukajdě neměla zapsané...

nejde mi o utz každých 14 dní,to ne..ale do 12tt si myslím že je to opodstatnění...

a v minulem těhotenství mi ani jednou neposlouchal ozvy....

Myslím že tenhle dr je dobrej na napsaní antikoncepce a když nemáte problemy a to já nikdy neměla...takže jsem tam byla dlouho...a neměla nikoho lepšího...

A taky mě vadí že všechno z něho leze jak z chlupaté deky,co jsem se nedopatrala na netu tak jsem nevěděla..a to mě hodně vadí...nekomunikuje...

Ale tohle je jen muj osobní nazor a pocit...keterej jsem z něho měla...

bianca
1. bře 2009

kotito ak nemas z lekara dobry pocit ,nemas v neho doveru a nepaci sa ti jejho pristup tak nevahaj a najdi si na 10000000% ineho os.lekara.

kotito
autor
2. bře 2009

astrane:
tím, že se mi zdá, že o pacietky málo pečeje myslím, že mi neudělal žádné jaterní testy kůli antikoncepci, kterou jsem brala dost dlouho. Ani prohlídka prsu neproběhla.
Asi to je jak si psala, že si tvá známá musela o vyšetření říkat.
Ale já jsem těhotná prvně a nevím, na jaké vyšetření mám nárok, aby jsme si byli jistí, že je náš prcek zdravoučký

salikova
2. bře 2009

Bohuzel spousta doktoru nedela vysetreni prsu..Kdyz sem se prestehovala a nasla si noveho,byla sem z toho PAF.Nekteri sou holt ze stare skoly..Kazdopadne je pro kazdou a nastavajici mamcu zvlast,dulezite verit svemu doktorovi..

ivuu
2. bře 2009

Jo ještě to taky..vyšetření prsu nic a před antikoncepcí taky žadný testy....

o screnningu v prvním trimestru mě taky vubec neinformoval......a já oněm nevědla při pvním těhu... 😔 😔

kotito
autor
2. bře 2009

Díky

astrane
2. bře 2009

Jo,kamoška je zravotní sestra a věděla přesně co chce,tak to jen nahlásila a někdy i přesně ke komu chce jít na vyšetření....
Já myslím,že není špatnej,ale souhlasím s tím,že jsou i lepší...Já to mám jednoduchý-problémy nemám,antiko neberu,takže jednou za rok na cytologii.je pravda,že na co se nezeptáte,to se asi nedovíte...já si tam vždycky celkem pokecám....Jsem si říkala,že měl být psychiatr,je dost flegmatik.nemám problémy,takže jsem spokojená...
UTZ má asi 2 roky,mě vždycky posílal k odborníkům na Veveří a myslím,že je to lepší,protože mají větší praxi a vím o mnoha případech,kdy všechny dělal nějakej DR přímo v ambulanci a neměl tak dobrej a nebyl tak dobrej a pak tam byly vady,odhalený až ve 20tt a při tom byly tak základní... ☹
taky nevím,jak se to pak účtuje pojišťovnám...
Ozvy neposlouchal-od 37tt jsem chodila do nemocnice na monitor,ale na pohyby a pocity se mě vždycky zeptal,otoky kontroloval,zda nejsou,moč vyšetřil...váhu taky hlídal-já přibírala hodně
Prsa mi teda taky nekontroloval,ale vím,že starším ženám jo,i když by měl při otěhotnění určitě mrknout a kontrolovat všem-hodně doktorů to nedělá
ten screening v 1.trimestru mi teda taky neřekl... 😠
Zase se mi líbí,že se objednám a nečekám...
Ale pokud nemáte dobrý pocit,rozhodně si najděte lékaře,který vám bude vyhovovat a ke kterému budete mít důvěru....
tento je takový staromódní...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru