MUDr. Lipková, Ostrava. Máte zkušenost?

orchidejka
18. srp 2011

Ahoj holky, máte někdo zušenost s touto gynekoložkou?
Četla jsem, fakt dobrá, ale že se u ní hodně platí. Co znamená hodně a jak často a kolik za prohlídky a ták.
Dík za vaše odpovědi a zkušenosti.

ajka14
4. říj 2011

Platí se 300,-Kč za prohlídku. Za těhu poradnu jsem platila někdy 200,-Kč, někdy 300,-Kč a hlavně jsem si zaplatila privátní porod, u obou dcer a nelituji, byla jsem strašně moc klidná a spokojená. První dcera se narodila normálně v roce 1996, stálo mě to 3000,-Kč, druhá dcera císařem v epidurálu, v roce 2009 a porod stojí 10 000,-Kč.. Paní doktorka to nemá do kapsy, ale musí zaplatit pronájem sálu, veškerého personálu, až po uklízečku...samo něco na její mzdu, ale za ten klid a jistotu to stojí. Ajka

sanies
16. říj 2011

Ahojky,nezlob se,ale, v které porodnici jsi rodila? Jestli v OV Porubě,tak pronájem tamního porodního,potažmo operačního sálu bych chtěla vidět.... i placení paní uklízečky.... To nic nemění na tom,že Dr. Lipková je skutečný odborník,který má zkušenosti a ty si samozdřejmě ráda zaplatím.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru