MUDr. Mario Bumbera z nemocnice Kolín, máte zkušenost?

lasirena
10. led 2013

Ahoj maminky, chystám se rodit v kolínské nemocnici a aktuálně řeším jestli si mám vybrat porodníka nebo to nechat na náhodu, kdo tam zrovna bude. Slyšela jsem kladné ohlasy na pana doktora Bumberu, že má moc hezký přístup k pacientkám a je výborný odborník. Za porod si údajně bere 5 tisíc. Prosím ty, které ho měli u porodu, jak moc se vám pan doktor věnoval, když jste si ho takhle vybrali...? budu vděčná za každou informaci!!

sandra1509
15. únor 2013

@lasirena ahooj, pana Dr.mela švagrová..a byla s ním spokojená, ale byla to náhoda, že měl službu...Ja by ho chtěla taky, rodím v dubnu...i ja slyšela že je dobrej a i se zasmeješ 🙂

sarusenka777
15. únor 2013

Ahoj...kamarádka ho měla před 4 roky u porody a chválila si ho 🙂 mě před rokem rodil Adámek a byla jsem nadčená,fakt super přístup,upřímně doporučuji 😉

lasirena
autor
15. únor 2013

@sarusenka777
@sandra1509 Jsem ráda, že i jiný mají stejnou zkušenost 🙂 byla jsem prvně v nemocnici v pondělí a zrovna ordinovala doktorka B. Kohoutková, brala mi stěr a vyšetřovala mě a bylo to teda hodně nepříjemné a bolestivé 😝 jak mi brala stěr tak mi musela něco udělat s čůrací dírkou, dva dny mě to bolelo když jsem šla na malou. Teď jdu opět v pondělí a mám strach jestli tam bude opět ona... no kdyby se to opakovalo, tak se objednám na jiný den a budu se ptát po panu doktorovi, jestli některý den ordinuje...

sandra1509
15. únor 2013

Ty jo :( tak to je tedy nepříjemný...ale to múže udělat každej, ne jen ona..ale asi by bylo lepší, kdyby tam byl jinej, bo už je ta představa, že zase něco udělá ... No mne zas Dr.říkal, že je příjemná, tak nevím... a kdy máš termín?

spikella
24. únor 2013

Ahoj,,tak já jsem měla Bumberu jako osetrujiciho lekare, kdyz uz jsem v tehu zacala chodit do porodnice
a pak i u porodu resp. cisare,,
ja ho tedy doporucit nemuzu, prijemneho a vstricneho dr. si predstavuji jinak..ale tak treba se zmenil,,preci jen je to skoro 7 let🙂

sannykardy
31. bře 2014

Nemohu rict nazor na pana doktora Bumberu co se tyce porodu, ale chodim k nemu do ordinace a rekla bych, ze je naladovy jako slunicko.... Nekdy vstricny jindy skoro nepromluvi a je zachmureny.... Tak abyste si zaplatila zrovna slunickovy den preji 🙂

lucynka01
20. říj 2014

holky, jak vubec mudr bumbera vypada? to je ten vysoky tmavovlasy?

drimuska
5. únor 2016

Na pana doktora bumberu si nemuzu stezovat registrovala jsem se k nemu 2011 a to jsem mela za sebou chemo byvaly gynekolog mi delal vysetreni cipku neco nasel ale mavl nad tim rukou jelikoz sem se stehovala do kolina tak sem si hledala gynekologa a byl mi doporucen pan doktor a musim rict ze spokojenost jsem po chemo a on mi tehdy vysvetlil ci mi byvaly g nasel na cipku ze to neni nic spatneho a uklidnil me takze asi tak

theresanov
11. črc 2016

Ahoj holky, má někdo nejnovější zkušenosti o MUDr. Bumberovi? Našla jsem chválu na netu, tak se ptám, jde mi o to, zda dělá všechna vyšetření na vzp, resp. ultrazvuk pravidelný anebo se platí? Jsem v Praze, neplatím, jen za zrcadla, jen to dojíždění je hrozné...poradíte?Dík

theresanov
11. črc 2016

Btw: On rodí v Kolínské nemocnici?

fkatka
13. zář 2016

@theresanov osobně k němu nechodím, ale kamarádka říkala, že dělá UTZ pokaždé o penězích nic neříkala. teď koukám, že je to dotaz z července, tak už asi zjištěno máš 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru