MUDr. Roubínková, Praha 6. Zkušenosti?

zizala
14. črc 2008

Ahoj, máte některá zkušenost s touto dětskou lékařkou? Sídlí na Dejvické ulici. Děkuju za reference. Sháním lékařku/lékaře v okolí Vítězného náměstí.

mobina
14. črc 2008

Ahojky. Je v pohodě. Byla to dokonce moje dětská, takže je to sice paní v letech, ale vitální a pohotová. Co se péče týče, tak prozatím nemám jedinou negativní zkušenost 😉

zizala
autor
15. črc 2008

mobino, děkuju. má ordinaci tam u Hurvínka v baráku? jak je tam i alergologie a tak?

mobina
15. črc 2008

Jj tam. V prvním patře. Alergologie jsem si nevšimla. Jdu tam automaticky, nevidím, neslyším 😀

amalka007
15. črc 2008

Ahojky, mam s ní ty nejlepší zkušenosti🙂

zizala
autor
15. črc 2008

tak děkuju za doporučení, teď jenom aby ještě brala nové "pacienty"

amalka007
16. črc 2008

zkus tam zavolat a domluvit se. Ale myslim, ze bere, protoze tam porad vidim "cerstva miminka"🙂

rosnicka2
15. zář 2008

ahoj,

chodim k ni 5 mesicu a zatim spokojenost.Necpe hned vsechu chemii, vybira, co jeopravdu treba. Potrebovala bych spis poradit obvodaka pro sebe a manzela na Praze 6, nejlepe v Nemate tip na rozumneho doktora,?diky

ao
15. zář 2008

ahoj holky, my k ní taky patříme už 7 měsíců a spokojenost! širší okolí nevím jestli bere, my jsme od nich 2 ulice... na to se hned ptala kvůli první pochůzce po návratu z porodnice.
na ceduli má napsáno ještě HOMEOPATIE, ale to nám zatím nikdy nenabídla, řešila jsem si to vždy tady na koňovi...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru