Můžu v místě bydliště chodit na kontroly a rodit jinde?

mallorry
26. led 2008

Ahoj holky, ptam se na tuto otazku proto, protoze jsem z mosteckeho kraje a mostecka nemocnice nema moc dobrou povest a tak se mi tam nechce moc rodit. Nejradeji bych rodila v praze 😀 ale to mam hohinu cesty, to asi nejde...ale mam tam segru, tak bych mohla u ni kolem porodu bydlet a opravdu v praze odrodit...ale zase nevim, zda bych tam nemusela jezdit i na ruzne kontroly, nebo myslite, ze na kontroly bych mohla chodit tady a v praze jen rodit? Vim, ze je to trosku postaveny na hlavu, ale ten most mi neni vubec sympaticky 😢

cirrusa
11. kvě 2009

Hup, to by byla fakt krize, kdybych musela jít do sanitky. Máme doma více aut i řidičů, takže z toho strach fakt nemám...To bylo spíše zamyšelní co by bylo kdyby nebylo auto....

Janey, jukni spíše na reference, třeba právě do diskuze Jaký byl váš porod (čitak nějak), Hupzca tamhezky popsala svou zkušenost s Krnovem

janeyzelvicka
13. kvě 2009

Cir, na stránky už jsem koukala, přijde mi pěkné, že tam přímo mají vzorový porodní plán. Nám na kurzu v porodce říkali, že na co, o všem se dá domluvit. To sice jo, ale jak se mám domluvit třeba na ne/nástřihu, když mě stříhaj bez mého vědomí a v době, kdy na domlouvání fakt nemám náladu? No, příště budu vědět. Jdu na ty reference 🙂

heliik
8. črc 2009

Aho holky, já měla porodnici vzdáleno 40Km, takže tak půl hoďky autem.. Když mě přítel vezl do porodky, tak jsem měla kontrakce po 5minutách, a ještě jsem si došla nakoupit do obchodu. 😀
Takže se určitě nebojte,i když to máte ještě dál, že byste to nestihli.. 🙂 Porod taky chvilku trvá, i když u někoho třeba jen hoďku a u někoho 10hodin.. Chvíli to trvá, než se to rozjede..

dana19
9. črc 2009

Ahoj holky...ja mám porodnici cca 10minut od baráku,takže kdyby se tehdy něco dělo sedla bych bych na troleják...kdyby manžel nebyl doma...je kamioňák...

pipiii
27. črc 2009

ahojik, ja mam porodnici 100km daleko😀 po dalnici jsme tam za 50min🙂 tak jsme zvedava, zda pojedeme z Prahy do jablonce rovnou(rodim v jablonci) nebo budu par tydnu pred porodem u mych rodicu a cekat tam, tam to mam asi 10min do porodky

malovani
2. srp 2009

5 minut autem

harvi
2. srp 2009

asi 10 minut autem. 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru