Na co se ptát v porodnici?

zizala
15. únor 2008

ahoj, dneska se jdu podívat na info schůzku do porodnice. Poraďte mi na co se mám ptát a co by mě mělo zajímat. Děkuju

evka1310
15. únor 2008

to uz tak skoro sa chodi? Aj ja som v 11tt ale porodnicu omrknut sa este nechystam.
Ale az pojdem, ja osobne sa budem zaujimat ako sa da rodit, ci moze byt moja polovicka so mnou pri porode a ci mozes mat baby na izbe so sebou a asi co si mas doniest so sebou....jo a asi aj financie..a mozno by som mrkla na to ake su izby

zizala
autor
15. únor 2008

no v Praze se musí brzy 🙂 Já se rozhoduji mezi 2 porodnicemi, tak si to chci obhlédnout a vybrat si. Pak bych tam i chodila na kontroly. Přesně na to co píšeš se chci zeptat 🙂

martinka79
15. únor 2008

určitě se informuj zda v první době porodní může být parter s tebou. zda hned po porodu bude mimi u tebe.
jak probíhá ošetření mimi a koupání. standartní a nadstadartní pokoje. co vše ti porodnice poskytne a co si musíš vzít. 🙂

zizala
autor
15. únor 2008

první doba porodní to je to "hekání" někde na pokoji před porodem? 🙂

paolin
15. únor 2008

jsem taky pro zjisteni manzela u porodu, moznost room-in, moznost nadstandardu, vybavenost porodnich boxu(vana, zachod, balon..) a taky zajisteni pece pro mimi-zvlast pro predcasne narozena miminka.

many
15. únor 2008

jááá už si to na netu omrkla,tu porodnici kde budu rodit 😉 parááááááááda 😀

zizala
autor
15. únor 2008

many, to já taky, ale osobní návštěva je lepší.

martinka79
15. únor 2008

zizala ano to je to henání než se otevřeš na klasický porod. ten manžel je vážně důležitý apolinář ho třeba nemá u 1doby porodní
☹ many: tedy tak to ti gratuluji
já nějak hledám alternativu toho co chci a co jsme zažila při Nikol bohužel jiný kraj jiný mrav. 🙂

zizala
autor
15. únor 2008

no to právě chci, nedokážu si představit, že tam budu "trpět" sama. Jen ať manža vidí 🙂 Martinko, právě k Apolináři se zrovna jdu podívat. Ale třeba už to tam změnili, na tohle se určitě zeptám, tohle je pro mě moc důležitý.

martinka79
15. únor 2008

tak jdi a potom mi prosím písni. já bych tam měla rodit pokud buud mít špatnou krev a vážně bych ho tam potřebovala.

zizala
autor
15. únor 2008

napíšu, ale ty už máš skoro před porodem, to už bys měla mít porodnici vybranou?

martinka79
15. únor 2008

no já chtěla u nás do Kolína,a le bohužel kvůli té krvi jsme začal jezdit k apolínářia oni mi řekli, že za 14dní na kontrole výsledků se domluvíme jak to tedy bude víš. 🙂
děkuji ti moc.

zizala
autor
15. únor 2008

aha, já myslela že jsi jak moje šéfka, která si začala hledat porodnici až v 24. týdnu 😀 Dám vědět, ale jsem skleróza, tak se mi případně připomeň do IP.

martinka79
15. únor 2008

ano pa. 🙂

pattie
15. únor 2008

V Thomayerce píšou, že registrujou až od 35. týdne 🙂

zizala
autor
15. únor 2008

😀 tak to už snad ani nemá smysl se registrovat, to tam rovnou můžeš přijet porodit.

pattie
15. únor 2008

tak se omlouvám, to byla mylná info, registruje se tam 12-14 tt....

zizala
autor
16. únor 2008

martinko, tak u Apolináře s tebou může být manžel už od první doby porodní. Teda kromě doby kdy ti dělají klystýr a tak, to manžela pošlou na hodinku do parku 😀 Jinak pokud nejsou komplikace, tak ti miminko položí na břicho do 15 minut a můžete potom být s manžou i s miminkem spolu alespoň hodinku. Manžel s nimi může chodit a dívat se a fotit jak ho myjí a tak a pak jste všichni spolu. Takhle se mi to moc líbí.

bakule
17. únor 2008

holky jsem rada, ze se to tak rychle zmenilo. ja byla na info schuzce u Apolinare pred pul rokem a tvrdili, ze rozhodne behem 1.doby porodni tatinek byt nemuze, protoze jsou maminky na jednom pokoji vsechny dohromady-pokud jich tedy zrovna rodi vic najednou.. 😉

martinka79
17. únor 2008

zizala: děkuji ti taka mám to jdu rodit k nim. to se mi moc moc líbí. 🙂 jsi moc hodná za informaci.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru