Nejlepší porodnice v Královéhradeckém kraji. Doporučte

kralicinka
6. říj 2009

Ahojky. Brzy mě čeká porod a zajímalo by mě, kterou porodnici byste doporučily v okolí HK. Pokud bude místo, tak chci rodite v HK. Ale pokud by měli plno, tak bych nerada skončila v nějaké hrůze 😠 Děkuji všem.

konja
7. říj 2009

Ahoj, já rodila v HK a ve Vrchlabí. HK je klasika, Vrchlabí je můj jednoznačný favorit, ale bohužel trochu z ruky. Pokud bych byla na tvém místě tak bych zvolila Ústí nad Orlicí. V Pardubicích je spokojený jak kdo (dost jsem slyšela nadávat na šestinedělí) a Rychnov je zase proslulý tím, že důležitější než pacientka jsou výsledky statistyk (pan primář to dokonce sám přiznává, že nechce dělat příliš mnoho cs, aby měli dobré výsledky 😕 ), takže třeba strašně neradí dělají CS a snaží se co nejvíc porodů vést normálně ( já nejsem zastánce zbytečných CS, ale taky nejsem zastáncem toho snažit se všechno vést normálně i za cenu že se to po....Když porod nejde tak jak by měl tak se nechám radši šmiknout než ohrozit dítě a vlastně i sebe 😉 ) Chrudim je taky taková 50:50 Někdo pěje ódy a někdo nadává. Takže já bych byla pro Ústí, mají to tam hezké a hlavně jsou kladné reference. Je tu o tom i celá diskuze a na rozdíl od Hradecké porodnice mají všechny ostatní porodnice i své internetové stránky s fotkama jak to u nich vypadá a informacema co si kam vzít a jak to kde chodí 😉. Zkus také kouknout na aperio.cz kde je také hodně informací o porodnicích, odkazy na jejich stránky a hlavně také názory maminek. Přeju šťastnou ruku při výběru 🙂

vvvecna
7. říj 2009

ahoj,já nedávno porodila v pardubicích a naprostá spokojenost jak při porodu tak i na šestinedělce,
měla jsem složitý porod,dost mi pomohli,takže jsem potom nemohla chodit a starat se o prcka,takže mi dost pomáhali,můžu jenom doporučit

kralicinka
autor
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
mmmk
7. říj 2009

Kracilinko, nejsi na techto strankach zrovna novacek, abys nevedela, ze se nema psat velkymi pismeny. Nikdo z adminu nema cas upravovat kazdy tvuj prispevek. Caps Lock, ktery velka pismena zpusobuje, najdes vlevo na klavesnici nad tlacitkem shift a ma znacku sipku dolu. Dekuji za pochopeni 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru