Nemocnice Kroměříž, jakou máte zkušenost?

misspotter
1. led 2014

Ahoj holky, můžete mi prosím napsat, jakou máte zkušenost s nemocnicí (samozřejmě porodnické oddělení) v Kroměříži?
Jak to tak vypadá, čeká mě můj první porod, a tak sbírám informace.
Moc děkuji
misspotter

katarinkakm13
8. led 2014

Ahoj, ja rodila v Kromerizi v srpnu 2009. Tehdy jsem porad zvazovala,jestli rodit v KM ci Zline. Musim priznat,ze jsem nemohla byt spokojenejsi!!! vse bylo dokonale. Mela jsem stesti,ze jsem rodila v noci,takze jsem byla sama a v klidu,ale porod byl uzasny, personal take......ted cekam dvojcata a prala bych si tam opet rodit🙂))

anulilinkaaa
13. led 2014

Ahoj, nerodila jsem tam, ale chystám se tam rodit. Byla jsem tam už několikrát se podívat a líbilo se mi tam. Moje tety tam rodily a byly spokojené. Personál tam byl prý příjemný, tak snad bude i u mého porodu takový. 🙂

jennyska
20. led 2014

Ahoj @katarinkakm13 a ostatní maminky 🙂

Mohly byste se podělit o své zkušenosti, pocity a dojmy s porodnicí v Kroměříži do naší Wiki knihovničky Modrého Koníka, kterou si tady s maminkami společně tvoříme? 🙂

Tím, že svou zkušenost vložíte do https://www.modrykonik.cz/porodnice-kromeriz/ pomůžete ostatním těhulkám, které si právě porodnici vybírají a hledají Vaše cenné rady, tipy, zkušenosti.
Jak jste byly v porodnici spokojené? Co se Vám líbilo/nelíbilo? Jaký byl personál? Jak proběhl porod? atd.

Děkuji Vám, že pomáháte a přeji Vám hezký den! 🙂
Janča

PS: Přispět a nebo napsat nový článek do Wiki může úplně každý. Knihovnička je otevřená všem, kdykoli! A pokud toto není téma, do kterého chcete přispět, můžete si vybrat z mnoha dalších: https://www.modrykonik.cz/wiki/all

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru