Nemocnice Slaný. Jaké tam jsou doktorky? Jak to tam probíhá?

18. kvě 2022

Ahoj, byla jste některá na prvním screeningu ve Slanym? Jaký tam jsou doktorky a jak to probíhá? Může semnou manžel i dcera dovnitř ? Pohlaví říkají sami od sebe nebo se ptají dopředu? Ráda bych pohlaví do obálky, tak nevím kdy jim to říct, aby mi náhodou pohlaví už nerekli.

aselluska
19. kvě 2022

Záleží, kdo má zrovna směnu. Pohlaví nebylo řečeno. I kamarádky říkaly, že jim jen zkontrolovali to, kvůli čemu screening je a nazdar. Vyšetření bylo zrovna v době opatřeních, takže nevím, jak to najít teď. Přišla doktorka, nic moc neřekla, zkontrolovala co měla, nadiktovala sestře a nazdar. Kdybych nebyla i jinde, brala bych to standardní postup.

eliska_r
19. kvě 2022

Zkus si tam zavolat 🙂 budeš vědět nějaké informace, a věř mi, že si určitě nebudou pamatovat jméno, kdo se na co ptal apod, když tam půjdeš pak osobně 🙂

petraelis
8. říj 2023

@aselluska prosím a dostala výsledky hned?

petraelis
8. říj 2023

Dobrý den, můžete mi prosím říct jak to teda probíhá? Čeká mě to 17.10. A hlavně mě zajímá jestli vám řekli hned výsledky. Děkuji

aselluska
15. říj 2023

@petraelis bohužel je to už 4 roky, všechno se mohlo změnit

petraelis
20. říj 2023

Tak výsledky říkají hned. 😊

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru