Nemocnice Ústí nad Orlicí. Máte zkušenost s lékaři?

nemocniceusti
13. led 2009

Ahojky byla jsem u doktora Khalaka a nebyla jsem moc spokojená ☹ kdo máte další zkušenosti?

pilotkaanetka
13. led 2009

🙂 já k němu taky chodím a je takový hmmm nevím jak to napsat 😀

tlapicka
13. led 2009

v Usti mi byl ze vsech asi nejmene sympaticky. Vysetreni od neho me docela bolelo (prijimal me do porodnice) jinak jsou tam vsichni fajni 🙂 Byla jsem spokojena

nemocniceusti
autor
13. led 2009

já k němu chodím do ordinace přímo v nemocnici a řijde mi že to tak nějak odbývá ☹

nemocniceusti
autor
14. led 2009

😉 dobré ránko

zisa
14. led 2009

Přimo s Kalakem nemám žádné zkušenosti. S předporodní přípravou, vlastním porodem i následnou péčí, chováním personálu atd., jsem byla naprosto spokojená.

nemocniceusti
autor
16. led 2009

Holky kde jste kdo? 🙂

nemocniceusti
autor
18. led 2009

🙂

nemocniceusti
autor
22. led 2009

TAk kde jste všechny? 🙂

zuzik_p
18. bře 2009

AHoj, ja mela u porodu dr.Parmu, pefektni doktor! Kamaradku rodil Khalak a byla spokojena. Pri prijmu do porodnice me vysetroval Vachata a to jsem skakala az do stropu bolesti ☹

jennyska
21. led 2014

Ahoj @nemocniceusti @zuzik_p @zisa @tlapicka @pilotkaanetka a ostatní maminky 🙂

Mohly byste se podělit o své zkušenosti, pocity a dojmy s porodnicí v Ústí nad Orlicí do naší Wiki knihovničky Modrého Koníka, kterou si tady s maminkami společně tvoříme? 🙂

Tím, že svou zkušenost vložíte do https://www.modrykonik.cz/porodnice-usti-nad-or... pomůžete ostatním těhulkám, které si právě porodnici vybírají a hledají Vaše cenné rady, tipy, zkušenosti.
Jak jste byly v porodnici spokojené? Co se Vám líbilo/nelíbilo? Jaký byl personál? Jak proběhl porod? atd.

Děkuji Vám, že pomáháte a přeji Vám hezký den! 🙂
Janča

PS: Přispět a nebo napsat nový článek do Wiki může úplně každý. Knihovnička je otevřená všem, kdykoli! A pokud toto není téma, do kterého chcete přispět, můžete si vybrat z mnoha dalších: https://www.modrykonik.cz/wiki/all

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru