Nemocnice v Jičíně. Máte zkušenost?

lucka13
28. pro 2006

Ahojky všem,
jsem někdo z nebo od Jičína? Máte někdo zkušenosti s jičínskou nemocnicí??? Díky všem za odpovědi...

ladenka
3. led 2007

Ahojky Luci,
jak víš, zkušenosti nemám, ale třeba ti pomůže tenhle odkaz:

http://www.rodina.cz/scripts/porodnice/porodnic...

Hodně štěstí a ať je mimi v pořádku.

altoja
18. led 2007

Ahojky Lucko, rodila jsem v Jičíně před dvěma roky a chystám se tam i v květnu. Nemůžu si stěžovat, vše bylo celkem v pohodě.

ladenka
26. led 2007

Luci, ještě tady:

http://www.emimino.cz/modules.php
name=Content&pa=list_pages_categories&cid=106

lucka13
autor
26. led 2007

Ahojky Laďko, už aby jsi patřila mezi nás 🙂
Altojo, odkud jsi?
To budeme mít kousek od sebe...já v červenci 😉

emjee
10. zář 2008

jandul • 6tt • Včera v 15:10
ahojda, mate někdo zkušenosti z porodnice z Jičína?

makkyna2
1. říj 2008

emjee: já nemám moc dobré zkušenosti!
přijela jsem v noci s bolestmi, a pan doktor mě poslal domů, že to nic není.
tak k ránu jsem nemohla už vydržet, tak jsme jeli do bolky, a tam si mě nechali a večer se mi narodil Matyášek.

kvetulda
4. únor 2009

Holky, máte nějaká aktuálnější info o porodnici v Jičíně?

lyn
27. únor 2009

Já rodila v Jičíně minulý rok v únoru a byla jsem spokojená. Malý šel sice kleštěmi (což byla - pardon,že straším, naprostá hrůza), ale díky umu paní doktorky, která je prý pověstná tím, že je na kleště špička, neměl ani šrám a hlavně, je naprosto v pořádku! Po porodu jsem zkolabovala a personál mě vrátil "zpět". I poté mě sledovali a nechali na sále skoro 4 hod, aby dohlíželi, jestli jsem už v pořádku. Rodila jsem v noci a odpoledne, když jsem teprve vstala, jsem si byla schopná i sednout, takže mě zřejmě kvalitně nastřihli a pak i sešili. Hráz mě nebolela. Jsou tam milé PA i dětské sestry, jen byl takový babyboom, že sestry vůbec neměly čas, aby si se mnou sedly a pomohly s kojením, které se moc nedařilo. Byly si toho vědomy, tak se omlouvaly. Měly fakt fofr, ale to by nemělo být omluvou. Odd. šestineděí disponuje krásnými 2-lůžkovými pokoji a všechny mají koupelnu s wc, takže máte dostatek času i soukromí, protože se nemusíte dělit s ostatními maminkami, jak to bývá v jiných porodnicích. A k porodu si můžete vzít partnera hned na I. dobu porodní, budete v čekatelském pokoji jen sami dva - co já vím, tak boleslavská porodnice dává rodičku v začátku porodu na klasický lůžkový pokoj buď na odd. rizik. těhot. nebo rovnou šestinedělí a partnera dovolí až po přípravě. Já byla ráda, že jsem si v Jičíně svobodně rozhodla, že chci partnera hned, i když jsem neměla ještě kontrakce, jen mi začala odtékat plodovka. Jsem z Prahy, ale další děťátko chci přivést na svět opět v řáholecké porodnici🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru