Pampers a taška do porodnice 🙂))

duhovakony
10. dub 2018

Ahoj maminky. Chci se zeptat koupily ste si a opravdu vyuzily pleny pampers premium care velikost 0 (tj do 2,5kg)
A jakou tasku (znacku) by ste mi doporucily pro mimi do porodnice?🙂diky

priefi
10. dub 2018

@duhovakony ja mela 1, mimca maji nejcasteji kolem 3kg a 0 jsou pak prilis male 😉

zebra2009
10. dub 2018

Také jsem měla velikost 1🙂

ivuse20
10. dub 2018

Měla jsem 1

ivuska1986
10. dub 2018

@duhovakony ahojky, rodila jsem v Apolinari v Praze, na predporodnim kurzu rikala porodni asistentka, ze pampersky zadna porodnice nepouziva, jsou napusteny nejakou latkou, na kterou detske zadwcky reaguji negativně-jmenovala to odbornym nazvem-si nemapatuju. Pry pak ty dalsi velikosti uz jsou v pohodě. Tak nevim, nezkousela jsem.

zakyna21
10. dub 2018

Mala mela 2.5kg takže 0ky jsme vyuzili😉 jedničky nám dlooouho protekaly. ...

beruskaev
10. dub 2018

Určitě si kup 1 a pouze jeden balík, buď pampers nebo v Dm mají dobré plenky, já osobně jsem s nimi spokojena více než pampers a pokud pampers, tak raději ty zelené, 1 mají i v malém balení, které bylo do porodnice ideální..

mku
10. dub 2018

Taky jsem nulky vyuzila... ale po zkusenostech bych uz pampers nikdy nekoupila (silene smrdi chemii) a sla bych rovnou do dada plenek, ktere pouzivame nyni.
Co se tyce tasky, tak pro sebe jsem mela obycejnou cestovni tasku co mame doma a do ktere jsem se vesla 🙂 pro miminko jsem mela veci v plazove tasce 😎 ale potrebovala jsem ji az po par dnech, bo maly byl v inkubatoru.

35_a_budu_mamka
10. dub 2018

Ja mela nulky a vyuzila jsem je, mimi melo 2,5kg a navic jsou bile Pamp o neco vetsi (vyssi), nez jine plenky.

barchen
10. dub 2018

@duhovakony Nevyužila, vzala jsem 1 a ok. Tašku jsem měla takovou, kterou jsem doma pak hodila do pračky a vyprala. Ono se mi to na sálu válelo tak různě na zemi, byla i mokrá, tak proto. Akorát já z tašky nic nevyužila, pouze malý ručníček, který mi manžel máčel v studené vodě a dával na čelo.

ajja87
10. dub 2018

Já třeba měla rovnou dvojky a sestry mi to chvalily,ze prave spousty maminek ma ty mensi a ze je pro prcky lepsi vetsi.a nehodu s protecenim jsme neměli ani jednu.Ditko mělo 3,20 kg.a za me zase pampers super,zrovna po tech z DM jsme se silene osypali a oprudili,pak jsme jeden cas pouzivali šmoulí z Alberta (nevim jestli jeste dělají) a ještě Tesco,ale po tech jsme se po case taky začali osypavat.

kac_kac
10. dub 2018

Na všechny pacholíky jsem používala od vel. 1, Pampersky všeobecně (ať bílé nebo zelené) mi přijdou jako obrovské tahadlo na peníze, jsou drahé a kvalitativně se dají sehnat mnohem lepší plenky. Na novorozenečky se mi osvědčili pleny Happy, cenově srovnatelné s pampers, občas v akci i výrazně levnější, nesmrdí chemií, a v té novorozencké velikosti mají výřez na pupík, to si u jiných značek nevybavuju. Budu je pořizovat i na našeho čtvrtého mimináčka.

dc2015
10. dub 2018

1 a když jsme odcházeli, sestra říkala, ať domů už koupíme 2.

dominika1986
10. dub 2018

Měla jsem pampers premium care 1 a ten výřez na pupík měly taky. Zůstala jsem u nich přes půl roku (dostaly jsme se až na vel. 5), teď používáme klasické pampers a taky ok. Žádnou alergickou reakci malá neměla. A jinak tašku jsem měla takovou klasickou cestovní - sportovní.

eldrag
10. dub 2018

PPC1 obe deti kolem 3.5kg, po 5 dnech jsme rovnou najeli na 2, taška jakákoliv sportovní ve které se dobře hrabalo a dala se strčit pod postel.

kafr
10. dub 2018

Zrovna jsem dochystala tašku. Pro sebe mám kufřík a v něm igelitku "porodní sál" a pro malou mám normální cestovku. V neděli jsme byli na exkurzi v porodnici a asistentka mi to pochvalila (prý mají některé maminky jeden loďák a v tom se blbě hledá a zabírá moc místa) ještě mi doporučila přemístit do té igelitky i kartáček a pastu (když se tělo před porodem čistí, tak může být i zvracení, ať mi pak není špatně ještě i z té pachuti v puse)
Plenky mám bílé Pampers 1, počítám s tím, že běžná váha donošeného mimča je okolo 3kg. Pak plánuju zkusit látkovat. Ale 1 bal už jsem měla koupené a teď jsme od příbuzných dostali další a opět ve vel. 1! No v nejhorším to pak prodám....

emamaira
10. dub 2018

Mela jsem koupene 1 a kdyz me hospitalizovali pro hrozici predcasny porod a bylo jasne, ze se narodi male miminko, tak manzel dokoupil 0, ktere jsme pak meli asi 3 baleni. Malej se narodil s 2,3 kg a zhubnul na 2,1 kg.

marketa11112
10. dub 2018

Pro donosene mimco staci 1...nase mala mela tri kila a ja koupila bile pamparsky, pak zelene, ted pouzivame bud dada nebo z tesca a alberta...za me vse srovnatelne..zadne problemy....u syna jsem pouzivala nulky dost dlouho, ale narodil se o 10 tydnu driv s vahou 1760 g..
Jinak jsem mela sportovni tasku pro mimino, druhou pro sebe a malou na sal...s vodou, rucnikem a pod....ale pro momi i pro aebe jsem tahla vse..i obleceni kosmetiku , latkove pleny...nechtela jsem ty z nemocnice

duhovakony
autor
11. dub 2018

@marketa11112 jo dekuju za odpoved..prave je to o tom kteremu mimcu co sedne,jedno nesnese drazsi a druhe levnejsi pleny....tak sem se rozhodla zacit u tech lepsich a casem kdyz nebudou problemy s prdkou tak pouzivat lacinejsi bariantu. Dekuju za odpoved😊

duhovakony
autor
11. dub 2018

@emamaira prave nad tim clovek premysli co kdyz se mu bude chtit drive na svet tak abych byla pripravena na vse..ty 0 jsem videla jen na netu,u nas v prdelakove jinde nejsou k sehnani..

kafr
11. dub 2018

@duhovakony kdyby to šlo joo brzo, tak si myslím, že v porodce vybavení jsou, a PPL jezdí i do největšího prdelakova do pár dnů (vím, kde bydlím😂) takže to taťka v klidu objedná. Nemá smysl vyhazovat peníze "co by kdyby"
Co se týče kvality tak mám zkušenost od švagrové, u prvního pak přešla z Pampers na Tesco a v poho a druhý se jí osypal... Prostě zkusit.

duhovakony
autor
11. dub 2018

@kafr od..diky za super typ😉

duhovakony
autor
11. dub 2018

@eldrag diky😊

duhovakony
autor
11. dub 2018

@kac_kac dekuju za ten typ na Haooy pleny😊

duhovakony
autor
11. dub 2018

@ajja87 zajimavy ze ty vetsi sou lepsi..prave co maminka a miminko to jiny nazor,a kazdemu vyhovuje neco jineho..☺

duhovakony
autor
11. dub 2018

@barchen dekuju☺

duhovakony
autor
11. dub 2018

@35_a_budu_mamka dekuju maminko za typ☺

duhovakony
autor
11. dub 2018

@mku diky za typ...urcite promyslim ty dada jsou eko tusim spravne?

duhovakony
autor
11. dub 2018

@beruskaev dekuju za odpoved😊

duhovakony
autor
11. dub 2018

@priefi ano diky😊

duhovakony
autor
11. dub 2018

Noo snad jsem odpovedela vsem,kdyby ne tak vsem diky za rady☺uz se te malinke nemuzu dockat😙