Plánovaná sekce. Frýdek Místek nebo Havířov?

jankamalavila
5. bře 2023

Zdravim, plánovaná sekcia - porodnica frydek mistek alebo havirov? Budem rada za vaše skúsenosti a recenzie

uzivatelkapetra
5. bře 2023

Já rodila ve FM akutní sekcí letos na Nový rok a luxus. Doktoři skvělí, sestry úžasné, pokoje moderní, max po dvou, ale vzhledem k tomu, že se tam až tak nerodí, tak je velká šance, že budeš sama. Pan primář mi vše řekl dvakrát jak pro blbce a několikrát se ptal jestli se chci na něco zeptat (vzhledem ke stresové situaci se fakt choval skvěle), sestry mě druhý den tahaly do sprchy, celou dobu veselé, přátelské.
Akorát bych ti doporučila si pozjišťovat co se týká kojení, tam mi moc neporadili při prvním porodu před lety, teď jsem si akorát sama musela říct o odsávačku (dceru jsem neměla možnost přikládat), asi by je nenapadlo se zeptat jestli ji chci.
Každopádně lobuju za Frýdek všemi deseti.

inah91
5. bře 2023

Frýdek Místek neznám, ale rodila jsem v Havířově 2021 a 2022 a skvěle, loni ještě lespi než předloni 💪🤘 nevím jale ak je to tam teď s rekonstrukcí, něco jsem zaslechla....ale sama nemám info

marcicek84
6. bře 2023

@jankamalavila rodila jsem 2x ve F-M poprve akutni 2014 podruhe planovany cisar 2021. Doporucuji,byla jsem sama na pokoji,mela jsem klid,sestry v pohode.

ekou
26. bře 2023

Já rodila v Havířově v 12/2022 a nemůžu si stěžovat. Člověk si může zvolit ambulantní porod a nemusí tam tvrdnout x dní.
Personál jak na porodní, tak na šestinedělí super.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru