Plánovaný císařský řez ve Šternberku. Máte zkušenost?

nikola988
28. bře 2023

Ahoj holky ,
Rodila jste nějaká ve Šternberku v porodnici ?
A na jaký týden Vám naplánovali , císařský rez ?
Díky

michaela666
28. bře 2023

Ve Šternberku jsem rodila 2021 Sice přirozeně, ale personál až na jednu výjimku na šestinedělí byl úžasný. Na všem se dalo domluvit, do ničeho netlačili /nenutili.
Co se týče císaře neporadím, ale zkus fb skupinu Recenze porodnic. Tam určitě něco bude. 🙂

kubesovaadelka
28. bře 2023

@nikola988 rodila jsem leden 2022 a za mě super, nejlepší přístup porodní asistentky i šestinedělí. Ale rodila jsem přirozeně. Nemůžu si na nic stěžovat. Sestra rodila 19 dní predemnou též přirozeně a taky spokojenost. Sice noční směna nic moc podpora prej, ale přišla ranní a šlo to hned

cherie24
28. bře 2023

Já tam rodila akutní sekcí ve spinální anestezii. S přístupem a péčí o miminko jsem byla nadmíru spokojená. 🙂 Nevím jak s plánovaným, ale u mě do toho do termínu nikdo nešťoural, ovšem v 40+0 byl velký tlak na vyvolávání, zrovna Šternberk se ve vyvolávání celkem vyžívá. Nakonec jsem rodila 41+1, porod začal přirozeně, ale zakončeno sekcí. 😏

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru