Platba za pobyt v porodnici od ledna 2008

fredanek
12. říj 2007

Ahojky , chtěla jsem se zeptat jestli nevíte jak to bude s placením za pobyt v porodnici od ledna. 😉Děkuji

daluri
29. říj 2007

Ahoj holky, trochu jsem si tu přečetla tu přenici,ale zapojovat se nebudu, už jsem to jednou udělala a měla jsem jen nervy 😀 s názory některými.. Ale píšu tady proto, že v tisku byl článek od jedné maminky, která nesouhlasí s reformou a která chce před 17. 11. zaslat vládě petici s body, jako nesouhlas s platbou u dr pro děti do 15 let nebo s navrhovanou 3rychlostní rodič. dovolenou.. Pokud máte zájem napište ji o petici a informace na email anpeskova@seznam.cz, obratem Vám to zašle. Nedělám ji propagaci a ani ji neznám, ale zaujalo mě to, plně s ní souhlasím a třeba se nás najde více.. 😉

many
29. říj 2007

taky s ní souhlasím a hned jí napíšu 🙂

kristi
29. říj 2007

hmmmm, ja ji psat teda nebudu,ale je fajn, ze kdyz nekdo nesouhlasi,tak s tim neco dela. Ode me ji posli pozdrav 🙂

arietiska
30. říj 2007

daluri: ani náhodou ... taky ji posílám max. pozdrav! 3 rychlostní rodičák je výborně vymyšlený a to, že občas zalepím někde u doktora mě taky netankuje! Každej chce jen prachy, ale nic neplatit!!! Ještě by tam měla připsat, že ji zvedli cenu másla a chleba darebáci!!! 😀
Sorry nejsem bohatá, ale vy ani netušíte kolik za Vás zalepí ve zdravotnictví prachů ... Si myslíte, že ty operace, léčení a vůbec jsou zadara??? A nevím proč by se nemělo platit za mimi. Je to človíček, je, a vy si myslíte, že ty procedůry co s ním v porodnici dělají jsou zase jen a jen zadara že?

snehurka11111
30. říj 2007

daluri: už jsem paní napsala, mám to doma:o)

arietiska
30. říj 2007

Jen pro vaši info ... např. gynokologovi platí jen snad jednu prohlídku pojišťovna za celé těhu! Všechny ostatní prohlídky dělá gynekolog zadarmo, protože ví, že musí ...

kristi
30. říj 2007

ari, vitej na palubu...dite je obcan jako kazdy jiny 😉

snehurka11111
30. říj 2007

..takže to dopadá tak, že ti gynekolog vezme vaječníky, aby měl body..je to bordel..a taky věc názoru.

sisstin
30. říj 2007

kristi: tak co 😀 😝 mně to taky nepřijde tak strašný..ani ten rodičák..a to prachama neoplývám zrovna teda..ale hádat se mi už nechce..stačí řvoucí dítko 😅

snehurka11111
30. říj 2007

Myslím, že by měli platit spíš ti, co lékařskou péči zneužívají (kuřáci, feťáci, nepracující - záměrně atd..)

arietiska
30. říj 2007

Sakra mně točí jak někdo řeší, že by se nemělo platit za mimi. "Ho přeci jen kojí mamina, ono tam nejí a nic nepotřebuje". A co prádlo,které Vám tam na něj dají, plíny na první den, plíny v koši, které musí někdo odvézt na skládku /když ho porodíte tak za něj ještě popelnici zalepenou nemáte/, voda, kterou ho myjete a všechno co musí použít k jeho vyšetření za pobytu v porodnici... To mimi potřebuje stejnou péči jako matka po porodu!!! Prostě je to taky pacient!!!

kristi
30. říj 2007

komu vzali vajecniky??

arietiska
30. říj 2007

snehurka11111 : ahoj mabo! Už jsem tě dlouho neviděla!Máš pravdu, jako kuřák už si začínám spořit! 😀

snehurka11111
30. říj 2007

třeba 2 mým kamarádkám, jedné úplně zbytečně - za to se má platit?????????
Budu platit odborníky a klidně tučně, jenže v tomhle státě je jich minimum. Bohužel.

sisstin
30. říj 2007

arietiska: myslíš, že ti daj nový plíce? 😀 Já zatím od začátku těhu ani jedno cígo..ani nemám chuť, ale jsem zvědavá, až někdy půjdu pařit..jestli si dám nebo ne 😕 🤐

arietiska
30. říj 2007

snehurka11111: ty už zase plantáš, co??? 😀

arietiska
30. říj 2007

sisstin: tak to si dobrá ... 😉

mysteria
30. říj 2007

no jo, ale je blbé, platit za něco , co třeba ani nevyužiju.
Neznám matku, která by si přála,aby její dítě umíralo...a od ledna ještě,za to že jí dítě trpí bude platit.
Asi byste se na to všechno koukali taky jinak, když byste neměli, co jíst a radši dali dítěti než sobě...
Ale bohužel tady v tom státě si stěžujou jen ty, kteří mají hodně a žádné neštěstí je v životě nepotkalo!

kristi
30. říj 2007

snehu,ja myslim, ze nase zdravotnictvi je na velmi dobre urovni, a odborniku mame docela dost. A to se u kamaradek spletli nebo jim to udelali zamerne? Bez jejich souhlasu??

snehurka11111
30. říj 2007

arietiska: názor je názor a já ho nezměním

kristi
30. říj 2007

mysteria, co tim konkretne myslis? co nevyuzijes? a tva posledni veta je jaksi v rozporu...

arietiska
30. říj 2007

Taky nějak nechápu co chtěla paní říct...

snehurka11111
30. říj 2007

kristi: záměrně, bez souhlasu, ale to už je jedno. Mimochodem mysterii bych nechytala za slovíčko (snad na to i čekáte nebo co). prostě v tomhle státě, místo aby se zamysleli nad tím, zda budou od lidí žebrat prachy i za mimina a nemocný děti, hrabou si do vlastních koryt.Hlavně že mají oni nahoře. Prostě - vláda pro bohatý. Nic víc nic míň.

kristi
30. říj 2007

to,snad nam to vysvetli 🙂

bambulik
30. říj 2007

andíci, co se kruci dohadujete?

kristi
30. říj 2007

snehu, aha...to je ale blby, zalovala je aspon? Stale a porad s tebou nemohu souhlasit v tom, ze ti nahore maji vic, za tu odpovednost a praci to je primerene. Spousta lidi v jinym oborech ma daleko vic

arietiska
30. říj 2007

bambulik: 😀

kristi
30. říj 2007

bambi, nic moc...jen tady diskutujeme o tomhle problemu. Jak to vidis ty?

mysteria
30. říj 2007

Když se koukneš kolem sebe, vždycky si stěžujou hlavně ty kteří mají všeho dostatek... například chůchodce, který má jistý důchod průměr 8tisíc + chodí do práce, kde si vydělá dalších cca 8tisíc a stěžuje si, jak má málo penez a že musí platit za léky, ale to že má jízdné zadarmo už pomlčí, nájem cca 4tisíce versus matka s malým dítětem, která je závislá na mateřský, a ta mateřská je jak pro ní, tak i pro dítě...taky musí platit za léky, za jízdné, nájem za pár korun většinou nemá, protože v bytě nebydlí 80 let

sisstin
30. říj 2007

mysteria: důchodci jsou případ sám pro sebe 😠 😠 😠 😠 😠 😠

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru