Podolí. Vyžádání CS?

nevima
8. zář 2019

Ahoj, prosím měla jste některá na svoje vyžádání CS v Podolí? Případně jak to proběhlo? Děkuji. 🖤

katherine177
9. zář 2019

Bez nějakého důvodu neudělají, musí být třeba zdravotní důvody, ne na žádost

nevima
autor
9. zář 2019

@katherine177 děkuji, bude stačit placenta 16mm v porodnich cestách, cysta na levém vaječníku a předchozí konizace děložního čípku? 😂 Mame toho dost, jen chci aby byl porod oka a dite v pořádku 🖤👌🏻

zmrz_lina
9. zář 2019

V Podolí budou rádi, že můžou plánovat. Důvod si vždycky k sekci najdou, aby to papírově obhájili.

nevima
autor
9. zář 2019

@zmrz_lina taky jsem slyšela, že Podoli je právě zastáncem císařů 🤷🏻‍♀️

pabka
9. zář 2019

@zmrz_lina dobrý blábol

pabka
9. zář 2019

@nevima možná ze častěji volí císaře, ale na požádání od stolu bezdůvodně ho tedy nedělají.

nevima
autor
9. zář 2019

Dnes jsem dostala doporučení od své gyn na CS pro placentu v porodnich cestách. Sama mi řekla ze to bude nejlepší a at si stojím za svým. Uvidím v pátek v Podoli 🖤 jen se tam nechci hádat 🤷🏻‍♀️

pabka
9. zář 2019

@nevima pokud mas doporučení, tak si myslím, ze nebude problém.

zmrz_lina
9. zář 2019

@pabka když myslíš 😉

nevima
autor
9. zář 2019

@zmrz_lina vlastní zkušenost? Něco bylo zle?

zmrz_lina
9. zář 2019

@nevima já ne, já naštěstí nejsem z Prahy, tak jsem o pražských velkochovech ani nemusela uvažovat. Ale jsem z okolí, známých v Praze mám dost a stačí číst třeba i rozhovory s podolskymi lékaři.

nevima
autor
9. zář 2019

@zmrz_lina četla jsem ten z primářem z minulého roku a jsou pro CS naklonění, tak jak budu vědět v pátek napíšu sem at mají i jiný info, děkuji 🖤

betelgeuzz
9. zář 2019

placenta v porodních cestách by měla být důvod pro CS, na to snad žádné doporučení nepotřebuješ. Já ji měla v cestách v půlce těhotenství, tak jsem řešila, jestli se vytáhne, nebo ne.

nevima
autor
9. zář 2019

@betelgeuzz právě ji tam ma taky, jde mi spíš o to zda je s nima normální domluva. Nechci se tam s nikym hádat o tom jak chci rodit 👌🏻děkuji 🖤

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru