Poraďte dobrého gynekologa v Kroměříži

mer
21. únor 2014

Hledám dobrého gynekologa v Km,s kým máte dobré zkušenosti, dá se sním domluvit na všech věcech, jak ohledně zdraví tak i řeší všechny problémy v těhotenství, a nemá strach z CSSZ - (tzn. že třeba v PN těhotné napiše normalní vycházky nebo se sním dá domluvit v případě různých vyjímek v PN). Km zas tak neznám tak potřebuji radu díky

anulilinkaaa
24. únor 2014

Já mám výborné zkušenosti s Mudr. Švecovou. V těhotenství mi všechno krásně vysvětlila a hlavně je pečlivá. 🙂

rerycha
8. dub 2014

Jak říká
@anulilinkaaa Švecová je vážně dobrá,jsem u ní už 3 roky,v hulíně jsou hrozný.

mer
autor
20. kvě 2014

A nevíte, co takhle mudr. Slovák?

vera17
28. kvě 2014

@mer za mě MUDr.Werner, strašně hodný a sympatický doktor s lidským přístupem. Vše vysvětlí, poradí a je s ním i sranda 🙂 I má sestra a známá si ho nemůžou vynachválit. K mému bývalému gynekologovi jsem chodila nervózní a měla z něj nepříjemný pocit, pak jsem přešla k Wernerovi a hned po první návštěvě u něj jsem z jeho ordinace vycházela se strašně dobrým pocitem a úsměvem na tváři, což jsem nikdy předtím nezažila. Tady jsem našla nějaké hodnocení http://www.znamylekar.cz/karel-werner/gynekolog...

mer
autor
6. srp 2014

Tak jsem nakonec u Dr. Slovák a zatím sem z něj nadšená, uvidíme co v těhotenství🙂

werunqa
6. led 2015

Já chodím k Laštůvkovy a nedám na něho dopustit 😉 I v těhotenství maximální péče.Škoda,že jsem ho neměla ani u jednoho z porodů 🙂

pladik
25. lis 2015

@mer Ahojki, jak jsi nakonec spokojená? Jaký je doktor a jaké čekací lhůty? Měla jsem kdysi gynekoložku a tam ses dostala na řadu až třeba za 3 hodiny po čase, na který jsi byla objednaná.

mer
autor
25. lis 2015

Ja jsem u Slováka nadšená stále je to super doktor, jediné co je je čekání 2hodiné v čekárně.

pladik
25. lis 2015

@mer A nevíš, jestli bere ještě pacientky?

mer
autor
26. lis 2015

Tak to nevím, spíš ne, ale za zeptání nic nedáš

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru