Poraďte gynekologa/gynekoložku, Praha 6,7

zizala
11. bře 2008

Ahoj, můžete mi prosím někdo doporučit dobrého a schopného gynekologa z této oblasti? Někoho, kdo má takový ten "lidský" přístup? Bydlím kousem od Dejvické. Chodím k doktorovi kousek od Nám. Míru, ale nevyhovuje mi jeho přístup. Pár příkladů - když jsem tam byla poté, co se mi na několika testech objevily 2 čárky, tak kouknul na ultrazvuk a řekl "hm, je to tam no" ☹ Já si tuhle chvíli vždycky představovala jinak, jako že mi řekne, gratuluji maminko nebo tak 🙂 No a na dalším ultrazkuku když jsem se ho ptala co je co, mi řekl že hlava je vždycky to největší ☹ Když jsem se ho ptala v jakých jednotkách se mu tam ukazuje jak je prcek velký mi řekl, že neví, že o tom vlastně nikdy nepřemýšlel????? ☹ No a to, že se ani nenamáhal mi předepsat kys. listovou a že mě vůbec neinformuje, co se děje, co mě čeká a tak..., to jsou další věci které mi vadí. Možná by to bylo někomu jedno, ale já si chci tohle období užívat a chci se u svého doktora cítit dobře.
Tak mi poraďte někoho od koho bych se dočkala informovanosti, profesionality a lidského přístupu.
Děkuju

mamutik
30. bře 2008

Ahoj, ja chodim k dr. Skalskemu, ordinace je Jugosl. partyzanu 15, tel. 233323911, nevim jestli bere pacienty,ale ja jsem s nim velice spokojena a od Dejvicke je to kousek 😉 s postupujicim tehu je to docela vyhoda, aspon teda ja jsem lenoch 🙂

peetra
31. bře 2008

Já chodím k doktorovi Šimkovi (poliklinika na Dlouhém lánu, tel. 251097281) Je fakt hrozně fajn a sympaťák 🙂 Ale platí se u něj 1000,-- na rok. Dřív jsem chodila do Hostivic a přístup doktorky tam a teď Dr. Šimka je nebe a dudy, takže mi ta tisícovka zas ani tak nevadí.......

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru