Porod v Benešovské nemocnici, máte zkušenost?

liska06
14. dub 2012

Lucka 🙂 : Ahoj , chystám se do BN, rodila jste tu některá? Pokud ano, máte zkušenost s doktorem Kroužkem popřípadě s někým jiným, já na pana doktora Kroužka povětšinu narazila při, akutních bolestech v těhu, ale nezdá se být špatný či protivný, ale moje tchýně na něj nadává že byl při porodu divný, třeba jen neměl den. Tak nevím. 😒

miky
14. dub 2012

diskuze na téma Benešovská porodnice již tady je, tak třeba najdeš to co hledáš https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/porodnic...

liska06
autor
15. dub 2012

Díky Miky, jo tak jsem se tak trochu uklidnila. Ty jo vůbec jsem na dnešek nemohla do 4 h, hodně mě tahalo bříško a tvrdlo mi no tak snad tam ještě vydrží. I když, já jsem se docela na to cítila připravená, chápeš to a to jsem ve 33 tt, ůplně hodně divný pocit 😒 . Ale jinak v poho, hrozně se na něj těšíme a co ty?

neu.sona
15. dub 2012

@liska06 Ahojky, taky se chystám rodit v Benešově. Asi teda, ještě se rozmýšlím mezi Podolím, kde jsem zaregistrovaná. Myslím, že to není vůbec špatná porodnice. A jestli Tě tchýně straší, tak je hloupá...
Myslím, že patří k těm lepším porodnicím. Nikdo si na ní v poslední době nestěžoval z mých kamarádek.
Jediné, v čem se rozmýšlím já je to, že jsem rodila poprvé císařem a chci najít porodnici, která mě nechá zkusit rodit normálně, pokud bude vše v pořádku... Takže ještě uvidím.
Ale pokud bude vše ok, tak budu rodit tam.
Neboj se a buď v klidu. Taky záíleží na Tobě, jak moc se sebou v případě nouze necháš vláčet 🙂.
Takže klid a pohodu 🙂 🙂

liska06
autor
15. dub 2012

jj, tak to jo, já právě spíš čtu samou chválu, akorát se najdou výjimky, ale to jsou sestřičky co nosí miminka 😒 , to se neboj, já poslední dobou pucuju každého kdo mi chce ublížit a nebojím se říct co si myslím 🙂 , v kolikátém jsi, já se ještě neregistrovala v Bn, ale určo pojedu tam. Já se tam narodila. Je pravda že na ostatní v Bn si každý stěžuje, ale porodnice vede v dobrém a mají nové přístroje a je to tam prý předělané 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru