Porod v Hradci Králové, podělte se o zážitky

cookies
10. čer 2012

ahoj holky...ráda bych vyzvala Hradečačky, aby se podělily o zážitky z porodu ve Fakultce v poslední době....já tam rodila v červnu 2009, byla jsem spokojená, ale poslední dobou slýchám ne moc pozitivní ohlasy... 😒

petruskaaa
10. čer 2012

já v březnu 2009 a byla jsem taky spokojená,o tom že by se to tam pohoršilo jsem neslyšela,na podzim čekáme další miminko,tak si tu teda taky ráda něco zajímavého přečtu...

bella22
10. čer 2012

Já letos v únoru a byla jsem moc spokojená.

paulie
10. čer 2012

Červen 2009 i prosinec 2010 - vše ok 😉
Oba jsem rodila císařem, takže jsem si prošla JIP (spinálku u dcerky hodnotím líp jak celkovou anestezii u synka), u prvého jsem byla na normálním pokoji (tři mamky dohromady - sedly jsme si, takže to bylo dobré), u dcerky na nadstandardu (to mi vyhovovalo víc 🙂), veškeré vybavení bylo dostupné na chodbě ve skříních, takže jsem nemusela doma balit velkou tašku 🙂
Všechny sestřičky byly milé, ochotné, přístupné různým prosbám, doktoři v pohodě 🙂 Jen za sebe říkám, že by sestřičky z novorozeneckého mohly mít víc času na rady a pomoc při kojení (ale zase, když jsem si za nimi došla a dohodla se na kontrole techniky a všeho, tak mi ochotně pomohly se vším ... nicméně až po mnou projevené snaze a dotazech 🙂)

Je to velká fakultní nemocnice s hodně porody za den a nemocnice s neonatologickou jednotkou, kam se denně svážejí problémová mimča z celého kraje, takže je tam cvrkot a ne úplně rodinné prostředí ... ale i přesto se všichni snažili o náš příjemný pobyt 😉

martaska78
11. čer 2012

Za mě 2x a spokojenost, jde o to, co si maminky představují a jaký "chytí" personál, ale já byla spokojená 😅 . Ono někdy si maminky se svými porodními plány atd. představují porod jinak a potom jsou rozčílené na FN 😀 . Ale teď tam rodila moje sestřenice a pochvalovala si to.

kackaaaa
11. čer 2012

V HK jsem rodila obě mé děti - a vždy spokojenost. Jen jak píše paulie - sestřičky z novorozeneckého byly hodně vytížené a né vždy měly čas se nám stoprocentně věnovat. Jinak jestli můžu porovnat r 2010 a nyní 2012, tak žádnou změnu jsem nezaznamenala. Chod na oddělení je stejný.

melis7
12. čer 2012

Ja tam teda rodila jen jednou,ale taky spokojenost velika.O tom,ze by se zhorsili jsem nic neslysela.Bylo to tam dobry a kojit me naucili super.

horakovatereza
7. črc 2012

Taky se přidávám s loňskou zkušeností - a to pozitivní. Bylo to bezva jak na porodním sále, tak pak na odd.šestinedělí. Tři na pokoji, sedly jsme si, takže jsem nakonec byla celkem rádá, že nebyl volný nadstandartní pokoj. Ty tři dny byly bez problémů.

rennu
7. črc 2012

Já rodila srpen 2010 CS v celkové kvůli KP, nevzpomínám na to ráda.... šílený bolesti, na JIpce mi nezabrala injekce na bolest tak nezájem, na další nemáte nárok.... 4 hodiny jsem tam sténala bolestí ☹ po převozu na šestinedělí na dotazy, kdy mi přivezou ukázat syna mi nikdo nic neřekl, že přijedou a přijeli až za 3 hodiny, to mě dost naštvalo....novorozeneské sestry vytížené, hlavně jedna vše oddrnčela a hlavně at jí to podepíšema n evěděli jsme z toho ani hlavu ani patu - byli jsme na pokoji 2 s jednou maminkou taky po CS, obě "prvorodičky" a nechápali jsme, navíc jsem se nemohla rozkojit a kdejaká pomoc žádná a přístup stylu :" teda nevím, proč by takový prsa nemohli kojit" mi fakt nepřidal poslední den jsem chtěla na nadstandard, skoro jsem bolestáí nespala, měla jsem celou dobu komplikace se vzduchem, co se dostal k nervu a poslední noc jsem se vzbudila spocená, lapala jsem po dechu, rozškrábaný hrudník, nemohla jsem se nadechnout pořádně a děsný bušení srdce...zvonila jsem na sestru a prej řekne DR...pak doktor mi vzkázal at si vemu lék na alergii - zyrtec.... kterej beru na pylovou alergii a ekzémy....ani se neráčil stavit..... do toho syn plakal celou noc, druhý den jsem málem omdlela při sezení s pediatrem před propuštěním.... Za mě zážitky nic moc, ale je to o lidech, pro mě tam byla jako anděl sanitářka, menší blondýnka, to byl poklad, který mě držel nad vodou. Plánujeme druhé a budu se modlit abych rodila normálně.

pusolamy
7. črc 2012

duben 2011, spokojenost velika , jen jsem mela mensi konflikt s uklizeckou pred odchodem domu - jeste jsem nebyla ani prevlecena ani nevedela na kolikatou zavolat manzela a ona uz mi utirala zidli pod prdeli 😠 . ted tak dela moje sestrenice porodni asistentku na sale tak je to urcite jeste epsi nez kdyz jsem tam byla 😀

tehulka12
8. črc 2012

Tak on se vždycky najde někdo,komu se tam nelíbí. Já teda ještě nerodila,ale chystám se zhruba za měsíc.Ležela jsem tam ale na rizikovce a fakt super.Moc se mi tam líbilo.Personál ,doktoři i porodní asistentky i prostředí je super.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru