Porod v Meda. Máte zkušenosti, zážitky?

dagmik
22. únor 2007

Ahoj, chci se zeptat, jestli máte někdo, v poslední době, zkušenosti s porodem v nestátním zdravotnickém zařízení Meda. Docházím tam již delší dobu na gynekologii a teď jsem v 8 týdnu těhotenství a začínám přemýšlet, kde budu rodit, tak chci poprosit o nějaké zážitky, zkušenosti atd. Děkuji.

gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz
dagmik
autor
27. únor 2007

Děkuji, gedren, ale právě mezi Bulovkou a Medou se rozhoduji, mám to tam stejně nejblíž. Potom, co jsem si tu přečetla příspěvky na Bulovku jsem na ni trochu změnila názor. Většinou jsem slyšela, jen že ,je to tam blbý´, jak konkrétně nevím. Jediné, čeho by se člověk obával, je nějaký ten doktor na kterého byly stížnosti. Ale to bylo asi na jiném servru. Taky nevím, jestli nevadí, že tam není dětská JIP, pro případ, že by to bylo nějak komplikované. Dále je pravda, že po porodu jsi na šestinedělí Bulovky, ale v nadstandar. pokoji pro jednoho, a ty podle mne jsou ve většině porodnic plné.

kyri
27. únor 2007

ahoj, já slyšela na bulovku reference docela dobrý, ale je fakt, že poté, to tam zrušili CAP, tak to jde zase trochu ke klasickýmu špitálu. ale personál je ok. jediný, na koho si skoro každý stěžuje, je mudr. krčmář - mladý, prý hezký, frajer a dělá to blbě...☹ ale když se mu člověk nevleze do služby, tak je to v poho 🙂

gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz
dagmik
autor
28. únor 2007

To víš, že ji v Medě nemají. Meda má to samé, co Bulovka. Mají od nich pronajatý porodní sál, takže se to všechno stejně odehrává na Bulovce. Tu JIPku myslím samozřejmě pro případ nouze, něco jsem někde četla (nějaký ne moc hezký zážitek), kdy dítě muselo být převezeno do Krče (už nevím, jestli to byla Meda nebo Bulovka) a to asi taky není zrovna moc blízko a myslím si, že někdy ten čas taky hraje velkou roli. Samozřejmě se nepřipravuju na komplikace, ale člověk nikdy neví, tak teď taky nevím. Asi až se tam půjdu podívat, tak se zeptám, jak se tohle řeší. Jinak je pravda, že by se mi taky líbilo, kdyby tam se mnou na pokoji mohl být, co nejvíce můj manžel, mám i ráda to soukromí...Jo a to je přesně on ten Dr. Krčmář, jak o něm všichni píše, že je to trošku hulvátek. Toho bych tam také měla velmi nerada, ale to asi zařídit nejde🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru