Porod v nemocnici ve Vítkovicích. Kolik za něj zaplatím, když jsem Slovenka?

katkabrandicova
6. kvě 2023

ahoj holky nevědel by mi někdo říct kolik si zaplatím za porod v nemocnici ve Vítkovicích? Sem Slovenka a zdravotní pojistění tady nemám tak jen pro kontrolu .

hezz17
6. kvě 2023

@katkabrandicova konkretne vitkovice nevim. Ale porod bez konplikaci vychazi kolem 5000. Plus hospitalizace. Plus pece o dite. Cisarsky rez kolem 20tis.

vladimira1984
6. kvě 2023

zavolaj si na pôrodnicu niekde to hradí normálne poisťovňa a tam neplatíš nič. tiež mam teraz termín a práve sa rozhodujem kde pôjdem rodiť. a ťiež mam sk poisťovňu

krisstina93
6. kvě 2023

Nemocnice by měla mit ceník, ale záleží jak ten porod bude probíhat. Jestli budeš dostávat něco na bolest, kdyby to skončilo císařem, tam jsou pak ty sumy úplně jiné. Jestli bude ambulantní nebo si tam budeš muset polezet, jestli budou nějaké komplikace apod. Počítala bych spis s castkama v desetitisicich.

vladimira1984
6. kvě 2023

inač bežne stojí 35 tisic a cisarsky o cca 15tis viac.

vladimira1984
6. kvě 2023

takže som sa práve dočítala že niekde to hradí SK poisťovňa hneď a tam kde si to musíš uhradiť si môžeš dať doklad preplatiť na sk bez problémov.

zelenaesmolda
8. kvě 2023

@katkabrandicova
Nic.Porod je neodkladna pece a staci mit EHIC kartu
Rodila jsem takhle na Fifejdach.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru