Porod v Podolí nebo u Apolináře. Poraďte

ggeejjiittkkaa
15. kvě 2007

Ahoj holky blíží se mi termín porodu a docela sem nechala všechno na poslední chvíli která z porodnic vám přijde lepší (Podolí nebo Apolinář)??? Nevíte některá jak tam vypadají porodní sály???????? moc díky za odpověďi 😅

arutha
25. únor 2010

ahojky holky tak já rodila u apolináře 22.1.2009 a musím vím říct že jsem nebyla spokojena. Pokud bych mela rodit priště tak nekde jinde, třeba v Podolí. Malý měl na zátěžáku problémy takže jsme šli přesně ve 40tt na vyvolávačku. Dali mi epidural, udělali 2x hamiltona a píchli plodovku a pak se čekalo. Malý byl napojen na monitoru sondou uvnitř bříška. To bylo všecko v pohodě, pak mě ale dostalo že se všichni zdejchli, nechali mě tam samotnou NAŠTĚSTÍ s mamkou. Samy jsme se musely zeptat jaké hodnoty jsou ještě v normě. Za dobu co jsem tam byla vypadl 3x proud a nakonec když hodnoty byly hodně nízké tak jsme se samy musely dovolat sestry jinak by mi malej umřel. Sestra přišla a když viděla jak na monitoru klesá tep, svolala dr a udělali cisaře, ale jak by to dopadlo kdyby jsme se nedovolaly. No hnus !! Už nikdy víc, možná tam maj super jipku, ale ted už nebyldím v centru ale na Lužinách a najdu si porodku tady blízko a snad to bude lepší.

hamma
15. bře 2010

Nevíte náhodou někdo, jestli u Apolináře může být tatínek i při přípravě na porod? (V 1. fázi?). V Podolí píšou, že to jde a u Apolináře jsem se nedočetla nic, jenom některé maminky píšou, že to možné není. Nemáte někdo zkušenost?
Díky!

leryl
22. bře 2010

Ahoj,
u přípravy být tatínek nemůže, čeká na chodbě.Jde až na prodní box.

eyael
4. říj 2010

ahoj holky, chtěla bych se zeptat, jakou máte zkušenost s oxythocinem. Jestli ho v Podolí nebo u Apolináře dávají automaticky nebo když je v porodním plánu napsáno nepoužívat, zda to akceptují. Ptám se z důvodu vysokého tlaku, při minulém porodu musel být po podání okamžitě akutní císař... díky všem za odpovědi.

weri1
4. říj 2010

@eyael rodila jsem v Podolí a hned se mě PA ptala, jestli mám nějaká přání a podmínky-tedy porodní plán. Tak jsme se o všem pobavili a než mi něco dali, zeptali se jestli to chci. Pak mi řekli čemu mi to může pomoct nebo ne. Takže bez tvýho vědomí ti nic nedají

weri1
4. říj 2010

Podolí bylo fakt super. Manžel od začátku až do konce se mnou a lidský i profesionální přístup

eyael
5. říj 2010

@weri1 - díky za info, docela začínám dávat přednost Podolí... 😉

kacci
5. říj 2010

ahoj, já jsem rodila loni v červnu u Apolináře dvojčata a musím říct, že nic moc....přijela jsem v noci protože mi praskla voda, vyšetřili mě a uklidili na přípravnu, kde se mnou byl manžel...byli jsme tam několik hodin, asi dvakrát mi udělali monitor, ale jinak absolutní nezájem....najednou mi začali kontrakce, než jsem si uvědomila, co to je, byli po dvou minutách a nastal fofr - ale musela jsem si jít říct...(musela jsem na císaře, A bylo prdelko a B příčka). Na JIPce úžasné sestřičky, ani na nadstandardu nebyly nepříjemné, ale myslím, že i kvůli nim jsem nekojila...děti mi na JIPku nosili zásadně spící, takže o přisání nemohla být řeč, když jsem na šestinedělí opakovaně prosila, aby mi pomohli s kojením, tak mě akorát nutili kojit obě zaráz, aniž bych to uměla správně s jedním...tím stylem, že mi je položili do náruče, narvali jim bradavky do pusy a odešly...z porodnice jsme šli převážně na příkrmech a zůstalo nám to☹.
Jsem ve 12tt a chystám se do Podolí🙂

weri1
5. říj 2010

@eyael já nedám na Podolí dopustit!!!

kristynavon
Odpověď byla odstraněná
Zobraz

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru