V kolikátém týdnu se registruje do porodnice? Praha

myki9
16. říj 2017

Ahoj maminky. Jsem 10 týden, nejsem původne z Prahy, tak prosím o radu. Chci se zeptat, v kolikátém týdnu se registruje do porodnice? Slyšela jsem, že dost brzy a že Podolí a Apolinář jsou dost plné. Jaké máte zkušenosti? Nebo jaké jiné porodnice doporučujete? Moc děkuju

ttm
Autor odpověď smazal
Zobraz
ilona87
16. říj 2017

Rodila jsem v roce 2013 a budu zase /2018/ u Apolináře /zaregistrovala jsem se v pohodě/.

pavlinar
17. říj 2017

Já jdu do Podolí, registrace 14+0. Ale porodnice to mají různě, myslím Vinohradská od 20. týdne. Prý se tam přestěhoval porodní tým z Motola, tak mi ji dr. doporučovala též.

treasurka
17. říj 2017

Já mám zkušenosti od Apolináře, rodila jsem tam 2014, 2016 a 2017, první dva porody bylo vše ok a pěla jsem na ně samou chválu, teď potřetí to taková hitparáda nebyla. Registrace je myslím 14+0.

z_kopretinka
17. říj 2017

@myki9 vetsinou 14+0 presne v ten den. Podivej se na weby porodnic vse tam pisou i jak se registrovat. Kazda porodnice to ma jinak. Ja rodila 2014 Apolinar a registraci mam zase tam na pristi rok.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru