Porod v Rychnově nad Kněžnou nebo v Ústí nad Orlicí

veluntajouklova
20. črc 2017

Ahojky maminky. Je tu nějaká, která v poslední době rodila v Rychnově nebo Ústí nad orlicí? Chtěla bych Rychnov, mám to blíže, ale tam bude probíhat prý asi malování nebo něco, takže pokud by malá chtěla ven předčasně, musela bych do Ústí. Chtěla jsem se zeptat, co sebou do porodnice. Všude toho je strašně moc, tak co jste opravdu využili a co jste měli sebou zbytečně 🙂.

betuse
20. črc 2017

Rychnov a super,byla jsem tam jak na dovolene 🙂 pristup skvely,vse ok.

kamilka90
21. črc 2017

@veluntajouklova Jojo, ode dneška je v Rk zavřeno, až do 6.8....termín mám 11.8., takže pokud bude chtít prcek ven dřív, tak jedu do Ústí, je to tam hezký, velikostně a výbavou jako v RK... v pondělí tam dokonce jedu na monitor, tak to tam aspoň omrknu a poptám se 🙂 jinak co s sebou, najdeš tady na koníkovi seznam i na maminkám.cz, balila jsem si podle toho 🙂

ktwedding
21. črc 2017

Ja rodila v dubnu v Usti. Mela jsem cisare nakonec - takze masticky na poporodni rany jsem nevyuzila. Urcite bych doporucila vlastni kosile, kojici podprdy, rucniky (mensi na prsa a dalsi extra na jizvu), vlozky a vlozky do podprdy, neperlivou vodu, jemny toaletni papir, sprchac a sampon - po 3 dnech jsem si po umyti vlasu pripadala uzasne 😀 Makeup jsem mela s sebou, ale nemalovala jsem se. Pouze cistila rano plet. Urcite gumicku do vlasu a zupan, pantofle. A po zkusenosti bych si s sebou do porodnice vzala cislo na laktacni poradkyni a odsavacku - sestricky mi tam s kojenim nepomohly, za pet vterin se mnou byly hotove ☹ Ale jinak pece doktoru a sester behem porodu byla dobra a prostredi prijemny 🙂

normalnimatka
21. črc 2017

co s sebou najdeš na stránkách těch porodnic..ale všude je to podobný. plenky, vložky, ručník, doporučuju mast na prsa (i když dávaj asi bepanthen, te jde taky, nebo potírat mlíkem - pokud ovšem nějaký máš:/), vložky do podprdy a kojící čaj. a já ocenila ještě homeopatika na lepší rekonvalescenci i k porodu.
myslim, že obě porodnice jsou fajn.
košili bych vlastní nebrala. stejně je hned špinavá, budeš fasovat každej den novou, když bude potřeba.
pití je taky většinou dost, ale pokud ti vadí pít furt to samý, vem si i nějakej džus na ředění nebo něco...
župan maj v rk taky na půjčení. ani jsem ho nepoužívala, v porodnici je děsný vedro dycky.

tyvole, žasnu, že si někdo vůbec vzpomene po porodu čistit si v porodnici pleť nebo mejt vlasy.... :D

a odsávačku ti v rychnově klidně pučej, elektrickou🙂 možná si stačí říct i v ústí...?

veluntajouklova
autor
21. črc 2017

Děkuju holky 🙂.Tak nějak vše co jsem si myslela 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru