Porodnica v Stredoč. kr., kde nie je nutná skorá regist.

glia
6. čer 2008

Mile maminky, prosim vas o pomoc...od zaciatku tehu som registrovana do porodnice v Neratovicich, no vcera mi ich PA oznamila, ze v case od 1.8.-17.8. maju zatvorene, lebo maluju... 😢 😢 😢 dobre som si poplakala a zacala hladat novu alternativu...dnes som telefonovala do Jicina, tam maju zatvorene od 1.8.-18.8....ja snad budem musiet porodit doma...
prveho syna som mala v Mladej Boleslavy a nikdy viac sa tam nechcem ocitnut, lebo pristup zdrav.personalu bol otrasny...detske sestry arogantne, s nicim nechceli pomoct a najviac ma dojali, ked mi jedna zahlasila na to, ze sa moj syn nechcel snazit pri kojeni, ze to je take dieta, len chytit a vyhodit do kosa!!! 😲
preto vas prosim, ak poznate dobru porodnicu v stredoceskom kraji, kde nevyzaduju skoru registraciu, aby ste mi pomohli...za vsetky radi velmi pekne dakujem...

beruska21
6. čer 2008

Kolín, Havlíčkův Brod, Čáslav...

petule.h
6. čer 2008

Benešov

denousek
6. čer 2008

glio ale pristup pracovniku podle me se za ty 4 roky mohl uplne zmenit...ale je to a tobe

musilka
6. čer 2008

glia do MB opravdu ne ani v nejhorším snu 😨 já jsem odsud a MB nemocnici jakožto zdravotní sestra znám dost ale nenechala bych si tu ani zalepit puchýř na patě. Jestli ti můžu doporučit nemocnici tak je to nemocnice Turnov. Po dálnici cca 20 minut od MB. Já tam za 2 týdny nastupuji na operaci. A už nikdy nechci jinam. Skvělý přístup pana primáře Mikla krásné nové oddělení a příjemný personál.

glia
autor
6. čer 2008

ahoj musilko...nad tym turnovem som rozmyslala, no docitala som sa na ich strankach, ze nedovoluju vstup na oddelenie detom...to by za nami nemohol lubosko... ☹
ostava mi len dufat, ze vydrzim dovtedy, kym domaluju 😀 asi budem posledny mesiac lezat s nohami priviazanymi k stropu...aby sme vydrzali 😖

musilka
6. čer 2008

budu ti držkat palce 😀

glia
autor
6. čer 2008

jj, dik...my si ich budeme hadam drzat s diankou tiez...musim jej stale dohovarat, ze je jej u maminky dobre, ma cas... 😎

androna
6. čer 2008

a co melnik?

glia
autor
6. čer 2008

ja by som skor chcela porodku, kde nerobi problem, ze by som im doniesla porodny plan...ktory si pripravujem do neratovic...jedina na okoli, kde by to akceptovali je jicinska porodnica a tam tiez pauzuju prave v mojom termine... 😠

dumbice
6. čer 2008

a co Nymburk já jsem se tam byla podívat a porodní plán u nich prý není problém je to sice malá porodnice ale já jsem rozhodnutá dam rodit slyšela jsem na ní celkem chválu 🙂

aajina
6. čer 2008

Nymburk je dobrý 🙂

glia
autor
9. čer 2008

nymburk tiez zvazujem, no odradza ma od neho moja suseda, ktora tam bola na praxi a ze celkovo na nu ta porodnica neurobila dobry dojem...
ostavam nerozhodna medzi turnovem a nymburkem...asi to rozhodne osobna navsteva...mate aj nejake skusenosti s ich personalom? 😕

dumbice
9. čer 2008

No já jsem na osobní návštěvě viděla a mluvila se setřičkama a přišli mi moc fajn a našla jsem si i na internetu hodnocení a to měli také moc dobré zvláště to šestinedělí. Jinak je to prostě malá porodnice ve staré budově, takže se nedají čekat zázraky ale sestřičky se tam snaží udělat alespoň hezké a líbil se mi přístup že nás provedli úplně všude a všechno nám vysvětlili. A taky je to porodnice kde se nemusíš předem přihlašovat. Jen je to tam horší s předčasným porodem pokud by jsi rodila před 35 týdnem tak je lepší jet rovnou jinam nemají tam dětskou jipku.

glia
autor
9. čer 2008

tak ja to vidim na ten nymburk, citala som si tuto aj diskusi porovnani mb s nbk a myslim, ze ten nbk vychadza o dost lepsie...kedze mam aj osobnu skusenost s mb, tam by som nesla...pomohlo by mi vymenit personal na sestinedeli...lebo sestricky su hrozne...a detska doktorka ani nehovorim, no myslim, ze ta tam uz nerobi, lebo pred 4.rokmi bola uz v dochodkovom veku...maju sice krasne urobene saly po rekonstrukci, ale... 😒
turnov som zamietla vdaka tomu, ze maju zakaz vstupu na porodnici detem, to by za nami nemohol lubosko...
tak ostavame na tom nymburku...urcite sa tam pojdeme pozriet...a spisat porodopis po 36tt...
a ostava mi dufat, ze to dianka vydrzi do toho minimalne 18.8.2008...to by mala aj krasny datum...ni? 😉 😵 😵 😵

dumbice
9. čer 2008

No to je opravdu krásné datum, já jsem se 18.8. ale už před rokem vdávala a tak mě mrzí že nám to výjde dřív 😀 Na stránkách nymburské nemocnice mají telefon na tu sestřičku co tě tam provede tak jí zavolej a domluv se. http://www.nemnbk.cz/index.php?page=o_gynekologie

petra.vavra
9. čer 2008

ahoj, zkoušela si Brandýs nad Labem??? jeď se tam podívat, není špatná. já ji měla jako druhou alternativu po Neratovicích..

glia
autor
9. čer 2008

ahoj petro...v brandyse rodila moja suseda svoje dve deti, teraz je tehu treti krat a tam nechce, ze prekonali velke zmeny a nejako klesli... ☹ mozno posobim moc vyberavo, ale jeden zly porod mi staci, teraz by som si to chcela uzivat vramci moznosti, lebo po porode uz je neskoro lamentovat...prvy krat som to moc neriesila, spolahla som sa na mb, no lutujem, ze som im plne doverovala...
ale dik za tip, kuknem ich aspon na webe 😉

adriana1
9. čer 2008

Praha 8 Bulovka registrace osobně

haninka
30. črc 2008

Jablonec a Liberec nejsou špatné porodnice..co jsem ale slyšela od mamin, kamarádek a známých, tak na boleslavskou porodnici jen samou chválu..tak ti nevím, za ty 4 roky se tam mohl vyměnit personál a změnit přístup 🙂

mamka7
5. srp 2008

Do Benešova jedině v největší krizi!

ajajanku
10. říj 2008

já bych do Liberce nešla ani nahodou co tam byli znamy tak jsem na ne nic moc dobreho neslyšela já rodila 2x v Turnově a maximalni spokojenost a jak jsem tady četla že tam nemůžou děti tak to neni uplně pravda na samotnou porodnici sice ne ale i s mimnkem se může jít na chodbu a tam deti můžou za mnou tam byla dcera neteř i synovec a vše ok

amina
10. říj 2008

Max. spokojenost v Kladně, i v diskuzích vychází velmi dobře...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru