Porodnice Apolinář. Jaké máte zkušenosti?

sheherazada
11. říj 2007

S největší pravděpodobností budu rodit u apolináře a chtěla bych nasbírat co nejvíc zkušeností. Zajímá mě, zda je možné být již od začátku s manželem, to znamená i během první doby porodní. Pokud to nejde, jak se řeší to, že se tatínek někam pošle a pak se dostaví až na samotný porod?? Jak to jako stihne?? Lze rodit na tom lůžku i téměř v sedě? V podstatě bych nejradši rodila na porodní stoličce asi, ale to mi tam neumožní, tak aby ta poloha tomu byla co nejblíže. Mám obavy z těch boxů co jsou odděleny jenom závěsem. To musí být hrozný slyšet rodit maminu třeba naproti ne? Za všechny užitečné rady budu moc vděčná, díky.

brendda
23. čer 2011

@1janina2 přišla jsem dolů na monitor a za chvilku šla dovnitř,mimi spolupracovalo,tak to bylo natočený za chvíli a nahoře jsem ten papír šoupla hned do AMB.č.1 a za chvíli mě volali.Nevyšetřoval mě,jen kouknul na monitor,řekl,že kontrakce tam žádný nejsou,že na porod to nevypadá a nazdar.Byla jsem tam 3min,ještě mi na lehátku sáhnul na břicho a řekl,že děloha je ještě měkkká.
Odhad mám jen ze 37tt. 3200g.

brendda
23. čer 2011

@karusta asi mají,viď 😉 To by se tu ukázaly.....

karusta
23. čer 2011

@brendda tak to jsi měla fofr poradnu teda... a holky se snad brzy ozvou a napíšou své zážitky...

1janina2
24. čer 2011

..taky bych to chtěla takhle rychle, to já si tam v pondělí určitě aspoň ty 2-3 hodiny pobudu 😠 Možná zkusím ráno vyrazit o něco dříve, na půl 9 už je to pozdě
Tak já na monitoru nějaký kontrakce měla, ale stejně se stále nic neděje, jen ten podbřišek pobolívá a tlak na močák, a břicho tvrdne, a taky mě pobolívají prsa a trochu mi z nich cosi teče..., ale obecně se to nějak moc nestupňuje, chjo, tenhle víkend by byl na rodění ideální 🙂

brendda
24. čer 2011

@1janina2 taky to chci zmáknout přes víkend,tak si budeme držet palce 😀

karusta
24. čer 2011

Ahojte těhulky,
tak hlásím návrat z Prahy. V úterý nástup na odsávání. Dospěli jsme již k těžkému stadiu u té vody, tak už se to nedá odkládat. Když vše dobře půjde, tak tam budu jen jeden den. Mám hodně odpočívat, už by se mohl z toho náporu spustit porod..

1janina2
24. čer 2011

@karusta Tak ať ti to dobře dopadne, na porod je mooc brzy, ještě máš dost času,budu držet palce

karusta
24. čer 2011

@1janina2 no to já vím taky, že na porod je brzy.. Musíme vydržet, snad se to tím odběrem nějak nepodráždí a bude to v poho.

brendda
24. čer 2011

@karusta ty brďo,tak držíme palce!!!

karusta
24. čer 2011

@brendda dík 😉

brendda
24. čer 2011

Hodlám přes víkend rodit,tak se za tebou můžu v úterý stavit na pokec na chodbu 😀 😀

karusta
24. čer 2011

@brendda no, tak uvidíme, pošleme si mobil a kdyžtak se spojíme.. já mám jen obavu, že budu muset jen hajat 😒

brendda
24. čer 2011

@karusta po tom zákroku asi určitě,ale druhý den snad budeš moc vstát a podívat se na moje mimi 😀 😀

karusta
24. čer 2011

@brendda jo, to snad jo.. jen doufám, že to vše proběhne v pohodě a fakt mě pustí ve středu domů, ale na tebe bych se skočila podívat, to je jasné 😉

brendda
24. čer 2011

jsme tu trochu osiřely,viď 😉 Holky už asi odrodily..........to jim záááááááááááávidííííííííííím.Tohle čekání je fakt na palici.

mpavlinka
24. čer 2011

@karusta
@brendda

držím oboum palečky, po očku sleduju jak se vám daří! Holky 10. července už to bude rok co se Nikča narodila... To tak letí! 🙂

@karusta ať je to odsávání v pohodě 🙂

karusta
24. čer 2011

@brendda jojo, tak snad jsou i s prckama v poho..
@mpavlinka jo, díky, snad ano

brendda
24. čer 2011

@mpavlinka na dětech to člověk vidí nejvíc.......jak to letí 😉

petrakm
24. čer 2011

Ahoj,Držím palce,at uz to mate taky zdarne za sebou..rodila jsem taky u Apolináře,letos v lednu,vyvolání 😒 A epidural mne zachranil 😉 Vyborna zalezitost!!doporucuji

brendda
25. čer 2011

Žádné nové info o nikom 🙂 🙂 ???

karusta
25. čer 2011

nene, jsou určo v porodnici a vyplácané z dětiček na nás zapomínaj 😀

iira
25. čer 2011

@karusta ahojky holky,tak se vam hlasim z porodnice doma 🙂 ,v utery 21.6.v 6:10h se mi narodil Daniel 🙂 porod byl velmi ,ale velmi rychli ...dneska me pustili ,musim to doma dat dohromady a az budu mit vice casu tak napisu....chtela jsem v patek te najit na utz ,ale diky vizite jsem to nestihla a nebo jsem te nevidela,ale byla jsem se tam podivat az kolem pul 11
jak se ti idari?

brendda
25. čer 2011

@iira hurá,supeeeeeeeeeer,já si to myslela!!!!!!
GRATULUJEME!!!!!!!!!!
Až budeš mít čas-hodíš nám sem prosím nějaký popis?Porod,personál,pocity atd.Umírám zvědavostí 😀
Myslely jsme na tebe!

karusta
25. čer 2011

@iira Super, velká gratulace!! To je prima, že už jste doma. Snad se všechno povedlo a Janička ti teď už pomáhá s bráškou 😉
Tak to síla, protože já jsem tam byla objednaná na 11:30, přijeli jsme tam kolem půl jedenácté, takže jsme se musely minout ☹ Škoda....Byla jsem tam zase s manželem a Terkou, takže bys nás nepřehlídla.. Jinak v úterý si tam jdu ráno lehnout, budou mi odpouštět tu vodu.

morgan
25. čer 2011

@iira taky gratuluju! Koukám, že tě pustili brzy, myslela jsem že den porodu nepočítají, je to ale skvělý, že to jde. Žádala jsi o to nějak nebo to bylo uplně v pohodě?

karusta
25. čer 2011

@morgan Když je vše ok, tak pouští domů brzy. Terku jsem porodila v deset večer ve středu císařem a v pondělí jsem šla domů 😉

sshiva
26. čer 2011

iira moc gratulujem!!! všetko dobré do vienka 🙂
brendda a ty čo robíš ešte doma? šup do porodky ak to chceš cez víkend stihnúť 😀 Držím palce!
karusta želám hladký priebeh, nech to s drobcami dobre zvládnete..

morgan
26. čer 2011

@karusta já právě myslela, že po normál porodu čtvrtý den a po císaři pátý den (den porodu prý nepočítají), no čím dřív tím líp 🙂

brendda
26. čer 2011

@sshiva dělám co můžu,ale nějak mi ty plány nevychází 😀 😀

karusta
26. čer 2011

@sshiva díky 😉
@morgan ono se to trošku možná taky řídí tím, jak rychle potřebují mít volné postele... a pokud je mamina i prcek ok, tak asi není důvod je tam zdržovat 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru