Porodnice Apolinář. Jaké máte zkušenosti?

sheherazada
11. říj 2007

S největší pravděpodobností budu rodit u apolináře a chtěla bych nasbírat co nejvíc zkušeností. Zajímá mě, zda je možné být již od začátku s manželem, to znamená i během první doby porodní. Pokud to nejde, jak se řeší to, že se tatínek někam pošle a pak se dostaví až na samotný porod?? Jak to jako stihne?? Lze rodit na tom lůžku i téměř v sedě? V podstatě bych nejradši rodila na porodní stoličce asi, ale to mi tam neumožní, tak aby ta poloha tomu byla co nejblíže. Mám obavy z těch boxů co jsou odděleny jenom závěsem. To musí být hrozný slyšet rodit maminu třeba naproti ne? Za všechny užitečné rady budu moc vděčná, díky.

barbarek
2. dub 2008

Jo maliník znám, ale taky ho nepiju. K císaři je mi naprd 😀

martinka79
2. dub 2008

Jasně on je občas naprd i normálně. 😀 😀 😀

martinka79
2. dub 2008

Baru dneska opět sama? to je nácvik až budeš mít doma malého. 😉 to zvládneš a ptom si zajedeš na dovlenku na Istrii. 😀 to za tu bolest s nožkou.

barbarek
2. dub 2008

Jojo zase sama. Už mě to tu fakt nebaví!!! A s tou dovčou tomu moc nevěřim. Zjistili jsme, že z každého telefonu se dá poslat kolik chceš sms, takže to je o tom kdo které mamince bude hodně posílat. A konkurence je veliká 😀 Ale už za otištění dostanu kosmetický balíček a Ondra první dětskou encyklopedii 😀

ervina
2. dub 2008

tak jsem si udělala střídavou sprchu a budu to opakovat,snad to trochu pomůže. taky jsem oblíkla stahovací puncochy,co tu mám,tak to třeba taky pomůže.

holky,tak za týden budete mít mrňousky u sebe v náruči 😉

martinka79
2. dub 2008

Hurá to je také vyhra,a le nevzdávej to. 😉
Já jdu teď něco udělat a potom se tu objevím opět.

barbarek
2. dub 2008

Já chci takyyyyyyyyy sprchu ☹ ☹ ,ale nevlezu ani do vany s tou sádrou 🙄

Nojo za týden to bude tady. Mě to tak nějak pořád nedochází. Jako vim co přijde atd, ale je to takový zvláštní. Asi mi to dojde až ho budu chovat 😀

barbarek
2. dub 2008

No za týden v tuhle dobu bych už mohla být maminka. Nevim jak dlouho se to bude vše chystat a jak dlouho pak trvá ten zákrok. Každopádně po 7h tam mám být 😉

martinka79
2. dub 2008

to si piš já taky měla při prvním takové zvláštní pocity jakože nebudu ani matkou.
Sprška na ruce určitě super.
Baru tak tě tam dá večer manžel.vydrž jak dlouho ještě?? Tak zatím čauky jdu ten úklid.

barbarek
2. dub 2008

No chudinka do vany by mě asi nedal. Ani jsme to nezkoušeli, nevim kam bych si tu nohu dala 😀 Tak pilně uklízej, já dál sedim na svém místě na sedačce a nudim se 😀 Jen jsem teď doskákala na záchod. 😅

lucy..
2. dub 2008

Ahoj holky, prosim kdy jste se objednavali do poradny a od jakeho tydne se tam zacina chodit? Jsem uz u Apolinare registrovana od 16tt. Moooc diky 😉

barbarek
2. dub 2008

Ahoj Lucy mě při registraci říkali, ať si zavolám a objednám se ve 34 tt.Takže už tam můžeš brzo volat a oni tě objednají 😉

lucy..
2. dub 2008

No vidis, me rikali v 35tt, ale prave si rikam radeji driv nez pozdeji 🙂 A od kolikateho tydne se tam pak zacina chodit po tydnu? Zatim chodim normalne po 14-ti dnech ke svemu Dr. Tak moooc dekuju a tobe preju hodne stesti s tou sadrou....

martinka79
2. dub 2008

Baru už jsem tady. Doma to bylo nalizeno na včerejší odchod takže jen banalita. Potom nějaký oběd a jinak pohoda klid. 😉
No si myslím taky 34-35t.

barbarek
2. dub 2008

Tak to byla rychlost Marti 😀 Za mě poslední dobou uklízí manžel a já to řídim z gauče 😀
Lucy chodí se asi od toho 36-38tt, záleží jak tě objednají 😉

martinka79
2. dub 2008

no tak to až kolem 37-38t
to víš nijak nelký úklid není třeba. to se máš......... 😀 řídit činnost,ale jinak tedy vážně ne. ty jedeš do poradny v pátek viď. 😉

barbarek
2. dub 2008

jojo v pátek. Nejdřív na monitor,pak do poradny a pak na informační schůzku s anesteziologem. Já jsem ti už tak hrozně nervní z té středy!!!!!!!!!!!! 😢 🙄

martinka79
2. dub 2008

nebuď to byde super, normálně ač se to nemá ti závidím. 😉 víš jak to vše bude to je fajn.
Prosím tě Baru na ten monitor se jde tak k tomu pordnímu sáli 1? já totiž na satném monitoru tady ještě nebyla.

barbarek
2. dub 2008

NO snad jo, ale to víš, nevim co mě čeká, tak se bojim bojim bojim 😖
Mě říkali, že monitory jsou teď v přízemí vlevo. Byly někde jinde, ale už se to tam předělalo, tak jsou dole v přízemí. Tak snad to v pátek najdu 😀

martinka79
2. dub 2008

jé tak to mi potom řekneš viď. já právě viděla značky nahoru u pord. sálu.
a dole to vím to jdeš přes vrátnici ahned do leva tam jsou(byly) ale já myslela, že je zrušili. Já tam dozadu chodila na UTZ akrev. 🙂 Najdete neboj vždyť jdeš s manžílkem.

barbarek
2. dub 2008

No a mě právě sestřička říkala, že se to dolu vrací po rekonstrukci , takže máme jít rovnou tam. No určitě ti pak dám vědět co a jak, neboj. 😎

martinka79
2. dub 2008

tak to bude tam dole vlevo. 😉 ta má určitě pravdu. 🙂

barbarek
2. dub 2008

Naštěstí nemusim nikde běhat na berlích a hledat to. Máme náš super rychlý invalidní vozík 😀

martinka79
2. dub 2008

jééééééééé to je dobré. 🙂 bych taky někdy brala. 😀

barbarek
2. dub 2008

No hele moc dobrý pocit na tom nemám. Lidi na mě koukají jak na chudáka a fakt zjišťuju, jak to mají vozíčkáři těžké. Třeba přejet silnici je zázrak, když nejsou nájezdy 😖

martinka79
2. dub 2008

no já to Baru znám učím ve spec. škole, ale jsem už tak ostřílená, že lidi, kteří stojí a a koukají či pronášejí průpovídky ty umím už bezvy uzemnit. Snažila jsem se být vstřícný a vysvětlovací učitelel, ale to nejde naše společnost potřebuje věci slyšet tak jak jsou dané a natvrdo. 😀
ale chápu tě cítíš se divně cestování s vozíkem je dosti obtížné. 😉 Ale nemáš ho na pořád.

barbarek
2. dub 2008

Jo taky se už do těch lidí dokážu víc vcítit 😉
Jsem ráda, že vozík máme. Na těch holích se dlouho neudržim.ALe je fajn ho mít, v sobotu mě Petr vzal do Průhonic do Hypernovy na oběd a na nákup a v pondělí jsme jeli na procházku a dali si v hospůdce na terásce točenou mailinovku 😀 Takže aspoň se dostanu na vzduch 😀

martinka79
2. dub 2008

jéé to je fajn. nemáš nějakou káímošku, která by tě vyvedla ven častěji??, určiotě by ti to více utíkalo. 😉
ale ty to zvládneš. 😉

martinka79
2. dub 2008

Já bych tě Baru vozila jako děti u nás ve škole. 😉 😀

barbarek
2. dub 2008

NO mám kámošky buď pracující a nebo s dětma v kočárku, tak to by nešlo. A sama to nezvládám. VOzík je starší a zatáčí víc k jedné straně, tak se PEtr docela nadře. Takže jsem odkázaná na něj 😢

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru