Porodnice Benešov, která z vás tam rodila?

romule88
2. pro 2013

Ahojte maminky! Chtěla jsem se zeptat která z vás rodila v Benešově? Jsem z Prahy a jsem registrovaná v Podolí, ale budeme se stěhovat do Benešova a bojím se že to do Podolí nestihneme když bude potřeba, tak sháním info o Benešově.... 🙂

romcovaklarka
2. pro 2013

@romule88 Ahoj, je tu na Benešovskou porodnici diskuse https://www.modrykonik.cz/forum/porodnice-a-doktori/porodnice-benesov-mate-zkusenost/ , zkus se optat tam. Jinak já rodila prvního v BN a druhou v Podolí a po pravdě řečeno Podolí u mě vyhrává, i když v BN byli šichni moc milí, příjemní, nemohla jsem nikomu vytkout jediný křivý pohled, tak z odborného hlediska to tam podle mě prostě není takové. Nejsem lékařka, je to jen můj laický názor a ani nechci nikoho urazit nebo pomlouvat, prostě já bych volila to Podolí, bála jsem se ho (továrna na děti, neosobní přístup, protivný personál - toho jsem se bála) a nakonec to tam bylo opravdu příjemné. A myslím, že to stihneš, není to tak daleko, tá to měla do BN hodinu cesty a stihla jsem to jak se říká "s prstem v nose", ještě jsem se vezla sama do porodnice 😀 Výjimkou jsou tzv. překotné porody, ale to zas nestihneš ani do té Benešovské 😀 Na druhou stranu v Podolí jsou "nepříjemné" poradny, nával, nikdo ti nic neřekne, já byla v šoku, když jsem na první strávila 5 hodin 😝

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru