Porodnice Benešov. Máte aktuální info?

nilika
4. říj 2010

Ahoj,rodila jste některá v porodnici Benešov?Já jsem tam naposledy rodila ještě ve staré porodnici před 10 ti lety a určitě se toho hodně změnilo.Jestli máte prosím některá aktuální informace,tak sem s nimi.Díky.

kinsen
11. říj 2010

Porodnice v Bene je super. Rodila jsem tam syna a za pár týdnů tam jdu rodit znovu 🙂 . Je tam moc hezké prostředí a příjemný personál.

adeden
17. říj 2010

Rodila jsem zde obě dětičky .. Holčičku v únoru 2006 a chlapečka před měsícem .. Pokaždé absolutní spokojenost !!!!!!!! Nemám nic k vytknutí .... 🙂 Jen co mne občas překvapilo, byl věk lékařů ..... Je mi 32 a myslím si, že jsme byla vždy starší, než lékař, s kterým jsem se tam setkala ..
Moc ti přeji narazit na porodní asistentku paní Císařovou - super ženská !!!!!!!!

satyyy
15. lis 2010

@kinsen , @nilika - taky se kazdym dnem chystam rodit v benesove, tak snad budu potom taky pět chválu na Benesovskou porodnici 😉
zatim jsem tam byla dvakrat na monitoru a prvni pocit jsou prijemny 😵

nilika
autor
16. lis 2010

@satyyy já mám termín 30.11. tak třeba se potkáme 😉

satyyy
17. lis 2010

@nilika - u me se zatim nic nechysta, tak kdo vi, kdy na to prijde.... ale myslim, ze v listopadu to nebude 😅
a ty uz se chystas rodit? 😉

romcovaklarka
18. lis 2010

@kinsen Můžu se zeptat, jestli ti dali miminko na břicho hned po porodu, nebo ho odnesli? Díky moc.

nilika
autor
18. lis 2010

@satyyy nachystaný je to už asi 3 týdny,ale stále nic.Za týden jdu na monitor už do nemocnice,tak uvidíme,co řeknou tam páni doktoři.

mahulena
21. lis 2010

BN porodnici moc doporucuju🙂, obe deti jsem tu rodila, naposledy pred pul rokem.
Na bricho mi v 2008 nedali, a ted to bylo cisarem, tak netusim...

romcovaklarka
22. lis 2010

@mahulena Nedali sami od sebe, nebo jsi chtěla a nedali? Jinak jsem četla taky samá pozitiva, chci tam rodit, ale zajímá mě, jestli budu schopná si tohle prosadit 🙂

mahulena
22. lis 2010

@romcovaklarka nevim, porod byl tezky, tak mozna proto nedali. Zkusim se zeptat dalsich maminek a dam ti vedet

beruska1989
23. lis 2010

@romcovaklarka rodila jsem v květnu a nedali, hned ji odnesli na zvážení, pak jsem si myslela že mi ji daji, ale odnesli ji taťkovi na chodbu a mě šili 20minut☹, nekonečný, a viděla jsem malou až pak. jedinej negativní zážitek, jinak mohu Benešov doporučit🙂

romcovaklarka
23. lis 2010

@beruska1989 Díky moc za reakci. A měla jsi napsaný plán, nebo to s nima nějak probírala předem, že bys ji chtěla nechat u sebe? Jako jestli ji odnesli automaticky, že to tak dělají, nebo jestli ji odnesli i přesto že sis to výslovně nepřála?

beruska1989
23. lis 2010

@romcovaklarka plán jsem neměla, ani jsem to s nima neprobírala, nějak jsem si myslela že se to dělá automaticky, bohužel. při druhým si to ale vydupu. asi to tak automaticky že mimi odnesou pokud si to výslovně nepřeješ, to já nevěděla.

romcovaklarka
23. lis 2010

@beruska1989 Jasně. Taky se o to chci pokusit, ale ... "když chceš rozesmát Boha, řekni mu o svých plánech" 😀 Každopádně díky za reakci.

milda
1. pro 2010

Ahoj, rodila jsem v Bene 2 děti a pokaždé to bylo v pohodě. Jen jsem měla při obou takovou trošku odměřenou PA ale dala se přežít. První porod byl těžší ale měla jsem domluveného dr. takže nakonec bylo vše v pohodě. Na druhý porod jsem taky měla domluvenéh o"svého dr." ale přišlo to nějak rychle, takže jsem musela brát dr. který byl zrovna k mání 😀 😀 podruhé mě rodila dr. Hlaváčková a byla suprová. Já i manžel jsme z ní byli nadšení. Celý prorod proběhl během jedné hodiny od příjezdu do porodnice. První dceru hned odnesli, tak jsem si řekla, že podruhé si řeknu aby mi dali mimi na břicho. Jenže podruhé to bylo takové nějaké rychle, že jsem se zmohla jen na to aby mi jí alespoň ukázali. Chtěli jí zase hned odnést, tak mi jí dala sestřička alespoň k hlavě a já jsem si jí pohladila, pak jí přinesl tatínek zabalenou když mě šili.
Celkově jsem s Benešovskou porodnicí spokojená, sestřičky na šestinedělí ochotné a příjemné. jedna sestřička z gynekologie nepříjemná ale dala se přežít.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru