Porodnice Benešov. Máte zkušenost?

eva77
6. únor 2008

Ahoj holky, v dubnu budu rodit v Benešově, je tady nějaká mamina, která má stejný nebo podobný termín? Ještě jsem zjistila, že se musíme zaregistrovat ve 35. týdnu. Holky, budu ráda, když mi napíšete, jaké máte zkušenosti s porodnicí atd. Já ze své zkušenosti můžu říct, že jsem poznala pana Dr. Kroužka a toho druhého nevím jméno, ale měl na ruce kérku, který byl moc milý a zachránil nám našeho malého, protože jsem ze začátku těhotenství krvácela

angetha
8. dub 2009

Když je maminka i miminko v pořádku tak proč nejet domů.. 🙂

markee
8. dub 2009

Ahojky holky,brouzdám po koníkovi a najdu diskusi o Porodnici v Benešově.
Já jsem tam rodil 27.10.2006 své první dítko-dceru Johanku.Byla jsem maximálně spokojená.Rodila mě doktorka Jandáková(teď rodí v Praze na Bulovce) a opravdu jsem byla moc spokojená. Až teda na přijetí sestry-nejspíš výpomoc,pže vypadala,že je dávno v důchodu a pak ještě něco remcala den po porodu. Ale jinak doktoři,PA i sestřičky na 6tinedělí a novorozeneckém byli v pohodě. Kdyby vše dopadlo dobře,tak bych v září rodila naše druhé dítko,ale bohužel jsem měla 6.2. provedenou revizi dělohy.A dost mě šokovalo co tu čtu,že MUDr.Nováček a Chromjáková odešli 😠 Mě na revizi ráno přijímal právě pan doktor Nováček a byl tak příjemný. Týden předtím mi dělala ultrazvuky doktorka Chromjáková a dodávali mi oba tolik naděje,že i když se to nepovede,tak prostě jsem zdravá a druhé bude co nevidět.Tak jsem si říkala,že u nich chci rodit.Ale takhle,to teda nevim.
Kdo tam teda vlastně zůstal? Kroužek, Posejpal a pak kdo??? Propuštěl mě z nemocnice mladý doktor a asi jak píšete "maďař" 😀 měl takové zvláštní jméno.Říkala jsem si,že je to asi slovák.

angetha
8. dub 2009

Možná že tam zůstal primář 🙂

nissanek
8. dub 2009

Jeste tam je ze stare gardy Bimova (dnes jiz Hlavackova, nebo tak nejak) a pak pry vzali nejake mladose...takze tezko rict co jsou zac. Musime pockat, az tady nekdo napise vlastni zkusenost s nima...jo a primar tam je furt 🙂

cell
8. dub 2009

není to maďar, jen má takové jméno .... jinak je to Čech jako vyšitý 🙂

eatygrenee
9. dub 2009

a je někdo na koho si dát pozor? 🤐

angetha
9. dub 2009

To snad ani ne, co jsem četla diskuze..

jaynee
9. dub 2009

eatygrenee: Nemáš taky pocit, že už bys tam chtěla být zaregistrovaná? Já už jsem teď pořád taková nervózní...

eatygrenee
9. dub 2009

jaynee: Ahoj, no to mám přesně taky 🙂 Přijde mi to docela dlouho se registrovat až ve 36. týdnu, ale co se dá dělat, když to dříve nejde. Musíme vydržet. Už mnoho nezbývá 🙂 A čekáš první miminko???

jaynee
9. dub 2009

Já vím, ale už mě to čekání nějak stresuje, jak se blíží termín, chtěla bych mít aspoň tu porodnici už zařízenou a vědět, že kdyby něco, můžu už jet tam. Sice máme ještě 7 týdnů, ale mimi (ano, moje první mimi 🙂 ) je podle váhových odhadů o 2 týdny větší, a břicho mám fakt obrovské, tak vlastně nevím, co mám čekat...

eatygrenee
10. dub 2009

neboj, dočkáš se. Ale taky jsem nedočkavá. Kolik tvoje mimi váží a měří?

angetha
11. dub 2009

Holky tak v Benešovské porodnici je hodně mladých dr., třeba dr. Jíra

angetha
11. dub 2009

A ještě nějaký Madzin Igor, to bude ten cizinec 😉

sparka
18. dub 2009

ahojky všichni tak 23.4 jdu do první poradny v benešově,zajímalo by mě co všechno si vzít ssebou jak dlouho se tam čeká atd...a ještě by mě zajímalo jak je to s tim epidurálem malou sem rodila dva dny a fakt žáná slast...a má tady termín někdo jako já?

jaynee
19. dub 2009

Ahoj všichni!

sparka: Už jsem se taky objednala do první poradny, ale až na 4.května. Sestřička mi do telefonu říkala, že mám s sebou mít těhu průkaz, průkaz pojištění, občanku, oddací list, rodný list (asi i tatínka? to jsem se v tom zmatku nějak nezeptala...) a moč. 😀 Dobrá kombinace. Jak dlouho se tam čeká a co všechno se bude dít zjistíš dřív než já, tak kdyžtak písni, dík.

eatygrenee
20. dub 2009

ahoj jaynee, já jsem taky objednaná na 4. května🙂 To se tam potkáme. V kolik hodin tam máš být? já jsem na 12.30hod, kromě toho co jsi uváděla mi sestřička říkala, že mám mít s sebou sepsanou rodinou anamnézu svojí i manžela a adresu zaměstnavatele mého i manžela a že oddací ani rodný list nepotřebuji zatím, to až k porodu

eatygrenee
20. dub 2009

a moč mi taky neříkala že mám mít ☹ Dnes se zeptám kamarádky, co v Bene rodila před 2 týdny, co vlastně tam po ní chtěly

sparka
20. dub 2009

ahojky všichni toho čtvrtka se docela děsím,vůbec nevím jak to tam chodí chtělo by to aby sem přišel někdo kdo má zkušenosti s benešovem adresu zaměstnavatele?na co?????????já sem na mateřský a manžel je poddnikatel...jsem z toho janek

jaynee
20. dub 2009

ahoj sparka, ničeho se neděs, myslím, že když něco nebudeš mít nebo vědět, tak tam pak ještě půjdeš tolikrát, že to prostě dodáš při další návštěvě 🙂 hlavně nám pak napiš, co a jak!

ahoj eatygrenee, to je teda dobrý zmatek, co jako s sebou máme mít. ta anamnéza mě taky napadla, že se budou ptát, ale o zaměstnavatelích mi ta sestřička fakt nic neříkala, zato oddací a rodný list fakt výslovně zmiňovala! a ty už tam přecházíš kompletně do péče nebo budeš ještě chodit k svojí doktorce? mě se na to totiž ta sestra taky ptala a na základě toho pak říkala tu moč, jako že je to stejný jako do poradny. jinak já tam mám být už v 9.30 (myslím, že nejdřív na monitor), prosila jsem, ať nás objedná tak, ať můžem jít v jednu na ten info kurz, když už tam budem s manžou oba a on si kvůli tomu vezme volno v práci.

sparka
20. dub 2009

jaynee:určo napíšu co a jak no několikrát s tím už moc nepočítám chci rodit co nejdřív... ve čtvrtek jsem 37tt a ještě se tě zeptám jaký máš ty nález z poslední poradny?

eatygrenee
20. dub 2009

jaynee:ano, je to zmatek. já se výslovně ptala na ten oddací list, protože jsem to četla od tebe a řekla mi že není třeba, ale raději si ho stejně vezmu.Jinak do toho Bene se jedu registrovat, ale natrvalo zůstávám u své doktorky, chodím k MuDr Frisové a u ní se zůstává až do konce- do porodu. Ty jsi z Benešova přímo?

jaynee
20. dub 2009

sparka: no já ještě tak dva tři týdny a pak už bych taky klidně rodila... jaký myslíš nález?

eatygrenee: jsem z prahy, tedy z úplného kraje směrem na benešov. moje doktorka mi řekla, že mám ještě přijít 30/4 a pak už mě předá do péče porodnice. tak to vysvětluje tu moč, protože mě už budou kontrolovat přímo v benešově, ale tebe ještě tvoje doktorka. jinak tam ale taky jedu poprvé a zaregistrovat se.

eatygrenee
20. dub 2009

tak se tam uvidíme při prohlídce porodnice a třeba potom i v realu. Už se to pěkně blíží co 😅

jaynee
20. dub 2009

blíží, blíží, ... a odkud jsi vlastně ty?

sparka
21. dub 2009

Jay no nalez cs skore zda se otviras atd vysku fundu atd.

eatygrenee
21. dub 2009

Z Vlašimi jsem

jaynee
22. dub 2009

sparka: Teď mi cs skore dlouho neměřila, tak nevím.

sparka
23. dub 2009

tak vám hlásím že je to v bene supr bezva přístup vše a je ptřeba jen kartička pojištěnce,občanka a těhu průkazka..dostanete pak papír na vypsání jména atd.a to sebou vezmete k porodu a ještě oddací list..no a nečekáte tam vůbec těhulky jsou objednané na čas tak je to supr.. 😀

eatygrenee
23. dub 2009

díky za info 😉

jaynee
23. dub 2009

díky!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru