Porodnice Benešov. Máte zkušenost?

eva77
6. únor 2008

Ahoj holky, v dubnu budu rodit v Benešově, je tady nějaká mamina, která má stejný nebo podobný termín? Ještě jsem zjistila, že se musíme zaregistrovat ve 35. týdnu. Holky, budu ráda, když mi napíšete, jaké máte zkušenosti s porodnicí atd. Já ze své zkušenosti můžu říct, že jsem poznala pana Dr. Kroužka a toho druhého nevím jméno, ale měl na ruce kérku, který byl moc milý a zachránil nám našeho malého, protože jsem ze začátku těhotenství krvácela

majuskado
4. kvě 2010

Beruska1989, tak prajem hladky priebeh a budem drzat paluchy. Ako dlho pred porodom si sa musela objednat?

milda
4. kvě 2010

Ahoj, syraell chodím do poradny k dr. Kroužkovi a pani Diblíková tam pořád je. je moc milá a příjemná 🙂
mahulena: chci se zeptat - jestli ti to nevadí- jak rozsáhlé máš ty varixy. Nedovedu si představit, jak rozsáhlé musí být, když se musí na císaře. Já je mám totiž taky, zatím jsem dostala jen prášky, prý aby se nerozšiřovaly. Mám je zatím jen na jedné straně, ale už jsou vidět až ven ☹

syraell
4. kvě 2010

milda
moc děkuju za odpověď, děsně jsi mě potěšila 😉 U dr. Kroužka to znamená dole v přízemí v porodnici? Mohla bys mi prosím písnout, jak tam teď časově bývají, jestli se objednává apod.? Moooc děkuju!

syraell
4. kvě 2010

Holky, nevíte jak je to aktuálně s návštěvníma hodinama? Na netu píšou 13:00 - 17:00, ale před třemi lety to bylo prakticky neomezené...Díky moc!

mahulena
5. kvě 2010

ahoj Mildo, chodim taky ke Krouzkovi. Zacaly mi cca ve 20 - 22tt, radove 5 cm od puvodniho stavu, totalne vyhrezla prava strana ven, pokracovaly na stehni a na lytku a nartu..., beru Detralex. Krouzek si te bude hlidat, uz ma zkusenosti 😅
Diblikova je tedy ta jeho sestricka, ta, co hodne zhubla za posledni rok, dva? Ta kratkovlasa cernovlasa? Ta je deeeesne fajn. Potkaly jsme se i v porodnici.
Syraell, navstevni hodiny jsou tak jak pises a dodrzuji se.

beruska1989
5. kvě 2010

ahojky tady na těhle stránkách píšou že návštěvní hodiny jsou od 13 do 20 hod. Jak to teda je? 🙂

http://www.naseporodnice.cz/porodnice.php?id_po...

mahulena
5. kvě 2010

Beru a zbytku🙂, 13-17,00 plati, nechaji kousek pred a po, ale jen vyjimecne, opravdu to dodrzuji, byl tam nejakej pruser, tak ted na tom trvaji

milda
5. kvě 2010

Mahulena, díky za odpověď, mě dal Kroužek tady Detralex. Říkal, že je tam malý doplatek a mě v lékárně málem ranila mrtvice-doplatek skoro 298,- Kč 😢 tak snad se mi to nebude zvětšovat.....
syrael Dr. Kroužek má ordinaci tam jak píšeš.... Ordinuje v pondělí, ale teď nevím přesně hodiny, ale je to po obedě a pak ve středu od 8,30 do 11,30. a musíš být objednaná.

syraell
5. kvě 2010

mahulena
tak to je pekne blby, byla tam takova pohodicka, clovek se nestresoval s hodinama...Nevis co se tam stalo?

angetha
5. kvě 2010

U mě byly na návštěvě kamarádky v 11 dopoledne ale pak musely ven kvůli vizitě...

mahulena
5. kvě 2010

Mildo, Detralex mi pouze ulevil od bolesti, zily pokracovaly dal, nejvic po 32tt, to prave vylezly i na nohach, takze nechci te strasit.
Sehnala jsem v BN lekarnu, kde za Detralex doplacim jen 261 Kc..., je to darda, ale dam cokoli.
Syraell, moc toho nevim, ale nejaka novinarka inkognito se dostala tusim na chirurgii k nejakym osobnim informacim, proste delala, ze je navsteva a proste se dostala hrozne daleko... a pak o tom napsala clanek, a pry to bylo i v TV. Udelala to ve vic nemocnicich, na druhou stranu je to opravdu alarmujici a je asi treba na navstevniky pozor..., pokud to nejak jde. Tak aspon dodrzuji navstevni hodiny.
Kdyz se pretahne, nam se povedlo asi o pul hod, tak taktne prisli a upozornili..., nehrotej to, ale snazi se to dodrzovat, coz chapu.
A priznam se, ze mi to vyhovovalo, nesnasela jsem, kdyz jsem tam kdysi lezela, jak tam lezli lidi i dopol a tak..., i to oddeleni ma svuj rytmus - vizity, jidla, kontroly, umyvani, vsude krev a tak..., vzdyt je to neprijemny, i my pacienti chceme mit klid🙂

syraell
5. kvě 2010

To je jasný, ale pokud jde o nadstandartní pokoje, kde těma návštěvama niákoho neobtěžuješ, protože jseš tam sama, tak proč ne...
Mě celkem pomohlo, že jsem nebyla úplně odříznutá, protože moc blízko nebydlím a asi mi bude vadit, že to bude od - do...
Oni ty nadstandarty ale stejne nebyvaj moc casto volny 😉

mahulena
5. kvě 2010

u nadstandardu jsem presvedcena, ze je jim to asi jedno, je to o domluve. 😉

dada074
6. kvě 2010

Ahoj holčiny do porodu nám sice ještě nějaký ten měsíc chybí,ale mohla bych se přidat?Budeme rodit v Benešově!

Syraell sestřička Dibelková je tam pořád,je to skvělé stvoření!!!

syraell
6. kvě 2010

dada074
to tedy je - jeste jsem za ni parkrat zajela nekolik mesicu po porodu 😉

angetha
6. kvě 2010

Dado četla jsme si váš příběh a gratuluju, že nakonec miminko bude 🙂

dada074
6. kvě 2010

Angetha : děkujeme,za to vše čím jsme si prošli to opravdu stálo,teď si to náležitě užívám,jen z porodu začínám mít trošku strach!Ale to je asi u prvorodičky normální 😉

Syr : já jí znám ještě když jsem dělala zdrávku a pak když mi dělali laparo,byla jsem tam 3x a pokaždé jsem měla štěstí,že si mě odvážela na sál,je to opravdu poklad,jen jsem koukala jak blázen kolik musela zhubnout.

syraell
6. kvě 2010

dada074
tak to abych jí ještě pozbnala 😉 No snad není nějak nemocná, to by mě vážně mrzelo...Vzpomínám si, že byla děsně smutná, že už nemůže dělat na sále, protože se to s děckem nedá skloubit - tahle ženská opravdu miluje svojí práci, to se jen tak nevidí!

dada074
6. kvě 2010

Ne nemocná opravdu není jen zhubla,ale jak hrozně jí to sluší,a máš pravdu svou práci opravdu miluje a ten přístup,i když já si tam nemůžu stěžovat na nikoho,na lůžkovém je skvělý celý personál,počínaje staniční konče uklízečkou,s takovou ochotou a přístupem jsem se fakt ještě nesetkala.

beruska1989
11. kvě 2010

ahojky holky, tak u nás stále žádná změna. Včera jsem byla na monitoru v nemocnici. Málem si mě tam nechali, kvůli tlaku, tak mi brali krev, a výsledky byly dobrý tak mě pustili dom. Ve čtvrtek jdu na monitor znova, teda pokud neporodím... Ale já bych to neviděla tak růžově 😀

beruska1989
13. kvě 2010

dneska další monitor. a zase jsem doma ☹

angetha
13. kvě 2010

No teda Beru...asi Natálka čeká na lepší počasí 😉

beruska1989
13. kvě 2010

nejspíš. ale mě už to čekání nebaví. Každej píše, volá... Už jsem na ně i protivná že pak dáme vědět. v neděli jdu znova na monitor a v úterý už si mě tam nechají. a ve středu se začne vyvolávat. Takže mám před sebou skoro týden čekání ještě☹.

angetha
13. kvě 2010

Beru já myslím, že tak dlouho přenášet nebudeš..věřím, že ty telefonáty jsou protivný, u mě to taky tak bylo 😝

beruska1989
13. kvě 2010

no uvidime, už jsem vyzkoušla na vyvolání všechny možný zaručený rady. a nic. procházky, sex, uklizim jak posedla, litam po schodech. a prostě nic se neděje. Malá bude asi pěknej paličák.

syraell
13. kvě 2010

beruska1989
taky jsem prenasela pres 10 dni. Zrejme to ma svuj duvod a nema smysl se nervovat...Jses hlidana a co nevidet to klapne, uvidis!Drzim palce

beruska1989
16. kvě 2010

ahojky. tak jsem dneska byla na monitoru. v úterý mám přijít znova. a ve středu ráno hospitalizace. Tak se konečně začne něco dít.

mahulena
16. kvě 2010

Beru, moc drzim palce. Jak se citis?

beruska1989
16. kvě 2010

ahojky. mizerně. jsem ted pořád tak šíleně unavená. už toho mám dost 😀 . Do středy už to nějak vydržim. Začala mě bolet kyčel. Nejradši bych byla aby se to rozběhlo samo, ale bohužel to nevypadá ☹ . Co ty jak si užíváš miminka?

luuciee83
16. kvě 2010

Ahojky!
Beru, držím palce, ať už to máš brzy za sebou!😉 hlavně ať máš rychlý porod!🙂 pak už se budeš těšit z Natálky😵

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru