Porodnice Brandýs nad Labem

brunetka26
19. led 2007

🙂

mychule
2. zář 2012

@blizennec , ahoj. Já můžu Brandýs jen chválit 😉 . Rodila jsem tam teď ve 2. půlce července už podruhé (poprvé ve 2010), za působnosti prim. Dörra (minule za prim. Semerádta) a ještě na starém porodním sále (pár dní potom začala rekonstrukce). Doktorky jsou tam hodně mladé, ale pečlivé, milé. Měla jsem možnost je poznat postupně všechny. Byla jsem naprosto spokojená tehdy i teď 😉 . Na novorozeneckém jsem zaznamenala jen nového primáře, jinak sestřičky jsem si pamatovala od minule a ty jsou naprosto pohodové a milé. Cítila jsem se tam opravdu moc dobře a odcházela odpočinutá jako po dovolené 😀 . Super 😉 .

blizennec
2. zář 2012

@mychule ahojky, moc děkuji 😉 i napodruhé jsem rozhodnutá tam rodit a už tam chodím na kontroly. mohla bych se zeptat na pár věciček? rodila jsem tam poprvé také 2010 ale třeba se něco změnilo.. 😅 dostávají se tam nějaké porodnické vložky a plenky pro mimčo? a co nemocniční "úbor" a hadříky pro mimi? budou běžně k dispozici na chodbě? předem díky moc! 😉

mychule
2. zář 2012

@blizennec , porodnických vložek jsem na začátek pár dostala, pak už jsem si brala svoje (dávali stejnou značku, jako jsem měla sama koupenou - Batist), plenky ale nee, takže jakmile mi přinesli mimi na pokoj, už jsem přebalovala do našich. Čistých nemocničních hábitů je tam pořád na chodbě k dispozici halda, to samé i oblečků pro mimi. Řekla bych, že to bude stejné, jako si to pamatuješ z minula 😉 , aspoň u mě to tak bylo. Bylo příjemný vrátit se do prostředí, kde už jsem to znala - jako doma 😀 . Přeju hodně štěstí a zdraví a ať jsi spokojená 😉 . Kdyby něco, klidně se dál ptej...

ganina
5. zář 2012

10.8 2012 jsem rodila v brandyske nemocnici.

Mela jsem planovanou sekci z duvodu k.p. ditete. prijem jsem mela planovany, takze na vse bylo cas, v klidu se ubytovalo. Byla jsem na nadstandartu, pokoj uzasny, cisty, vlastni koupelna, telka, potreby pro mimco jako je prebalovaci pult, vanicka.

Dalsi den nastal porod, takze pripravy jako je kapacka atd. vypisovat nemusim, na vse byl cas a klid, tak to probihalo v pohode. V jednu jsem byla odvezena na op. sal kde uz na me cekal anesteziolog, a sestry, nevim jeste 2 pani co byly na sale byly suprove, byla s nima sranda. Anesteziog taky fajnovej po celou dobu co mi pan primar Mudr. Richard Vanko provadel sekci, za asistence Mariny Tomilove mi vypravel, chtelo se mi az smat jak vse probiha v pohode.

Primar neni jen naky doktor je to elita, na op. sale predvedl excelentni vykon, pro dceru sahl velice pekne vytahl ji nepomackanou , no proste uzasny vykon. A doktoruv pristup taky velice solidni, mily. Nemuzu si primare vynachvalit. Byla jsem prekvapena jakym zpusobem se mnou bylo zachazeno a s jakym pristupem jednaji doktori. Neda se to srovnat ani s nejluxusnejsi nemocnici, Brandyska je proste nejlepsi.

A veskery ostatni personal na gynekologycko-porodnickem oddeleni. Vzdy mi pomohly, jak detske sestry tak sestry co se staraly o maminky. Jen si nepamatuji jmena. Prostridalo se jich tam celkem dost za tu dobu co jsem byla v porodnici a ani jedna nebyla neprijemna. Muzu jen a jen chvalit a vsude doporucovat.
Personál: prim.mudr Richard Vanko, Marina Tomilova, Novakova Marketa, Sestinova Alena, veskéry gynekologicko-porodnickeho oddeleni
Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Sampon, plenky pro mimco, masticku na zadecek, a masticku na bradavky.

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Veskere doklady pro sebe a mimco. V porodnici vam vse dopredu reknou.

blizennec
7. zář 2012

@mychule mě ještě napadlo, stále tam tak neuvěřitelně hodně topí? 😅 já hlavně kvůli županu, minule jsem ho měla ale absolutně nevyužila, by se mi hodili spíš plavky 😀
jo a co ubrousky na zadek pro mimčo, mám pocit, že něco tam snad tenkrát i bylo..

@ganina se tam člověk po přečtení tvého příspěvku bude vyloženě těšit 😉 😀 díky za něj.

mychule
8. zář 2012

@blizennec v červenci se netopilo, to tam už tak dost pražilo sluníčko, takže jsem měla skoro permanentně zatažené závěsy. Ale minule v listopadu, to máš pravdu, jsem župan teda opravdu nepotřebovala 😀 a to bude asi i v jiných porodnicích (já mám zkušenost z Neratovic - to samé). Tím spíš, že já jsem měla po porodu navíc ještě návaly horka 😀 . Ubrousky na zadek taky sebou 😉 .

mychule
8. zář 2012

@blizennec , jo a to jsem ten župan měla jen bavlněnej 😀 , ve froťáku už vůbec!

blizennec
9. zář 2012

@mychule takže ho nechávám doma, děkuji moc 🙂 já minule byla v květnu a to už hezky venku bylo - relativně pro nám dospělé, ale topili tam docela fest 😝 jinak děkuji moc za všechny rady 😉

ganina
24. říj 2012

10.8 2012 jsem rodila v brandyske nemocnici.

Mela jsem planovanou sekci z duvodu k.p. ditete. prijem jsem mela planovany, takze na vse bylo cas, v klidu se ubytovalo. Byla jsem na nadstandartu, pokoj uzasny, cisty, vlastni koupelna, telka, potreby pro mimco jako je prebalovaci pult, vanicka.

Dalsi den nastal porod, takze pripravy jako je kapacka atd. vypisovat nemusim, na vse byl cas a klid, tak to probihalo v pohode. V jednu jsem byla odvezena na op. sal kde uz na me cekal anesteziolog, a sestry, nevim jeste 2 pani co byly na sale byly suprove, byla s nima sranda. Anesteziog taky fajnovej po celou dobu co mi pan primar Mudr. Richard Vanko provadel sekci, za asistence Mariny Tomilove mi vypravel, chtelo se mi az smat jak vse probiha v pohode.

Primar neni jen naky doktor je to elita, na op. sale predvedl excelentni vykon, pro dceru sahl velice pekne vytahl ji nepomackanou , no proste uzasny vykon. A doktoruv pristup taky velice solidni, mily. Nemuzu si primare vynachvalit. Byla jsem prekvapena jakym zpusobem se mnou bylo zachazeno a s jakym pristupem jednaji doktori. Neda se to srovnat ani s nejluxusnejsi nemocnici, Brandyska je proste nejlepsi.

A veskery ostatni personal na gynekologycko-porodnickem oddeleni. Vzdy mi pomohly, jak detske sestry tak sestry co se staraly o maminky. Jen si nepamatuji jmena. Prostridalo se jich tam celkem dost za tu dobu co jsem byla v porodnici a ani jedna nebyla neprijemna. Muzu jen a jen chvalit a vsude doporucovat.
Personál: prim.mudr Richard Vanko, Marina Tomilova, Novakova Marketa, Sestinova Alena, veskéry gynekologicko-porodnickeho oddeleni
Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Sampon, plenky pro mimco, masticku na zadecek, a masticku na bradavky.

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Veskere doklady pro sebe a mimco. V porodnici vam vse dopredu reknou.

mecano
2. lis 2012

My rodili v Brandyse dvakrat, jednou v roce 2010 a pak ted v lete. Poprve uzasne, rodila porodni asistentka, nakonec prisel doktor, zasil nastrihnutou hraz, vybidl me, at to zkontroluji - ani naznak nejakeho porodu, a prave zasitou jizvu jsem hledal marne - nikde proste nebyla! Cerstvy porod rodil novy mistni primar - nepovazoval za nutne nastrihnout, takze manzelka se trochu natrhla. Primac vec vyresil tremi stehy - zadne umrtveni, nic, proste siti do zivyho, asi si myslel, ze prodelana bolest je nejvic a tohle uz zena citit nebude - citila, a hodne - a po osmi tydnech jizva porad poboliva a je tam ztvrdly hrbolek - uzasne, timto primare prase pozdravuji a po kojeni jdeme na plastiku te fantasticke jizvy. Kdyz pominu primare, jehoz kvality jsem zde popsal, poporodni pece je uplne v pohode, nadstandart krasny...

raubirka
19. lis 2012

@mychule
@mecano
@ganina
@blizennec

Ahoj holky! Dnes jsem se dozvedela smutnou zpravu od kamaradky sestricky z Brandysa, ze zitra uz je bez prace a Brandys konci ☹

saona1602
19. lis 2012

No to snad neee....já se tam chystala porodit. Pardon, že se míchám do diskuze, ale všimla jsem si názvu tématu. ☹

blizennec
19. lis 2012

@raubirka ježiši tak to jsem ráda, že jsem to tam ještě stihla.. takže teď už je to fakt definitivní jo? je to fakt škoda ☹

raubirka
19. lis 2012

@saona1602 jezis, vzdyt to vubec nevadi... ja to psala vsem, jen jsem oznacila par holek, at si toho nekdo vsimne a nejsem z toho smutna jen ja ☹ fakt me to moc mrzi ☹

raubirka
19. lis 2012

@blizennec no, asi jo.....

musime to vsechno vyzjistit, napisu memu doktorovi, a zkusim to vyzjistit... ta ma znama je tajemna jak hrad v Karpatech....

raubirka
19. lis 2012

@blizennec jeziiis, tak jsem si ted vsimla, ze tu zpravu jsem psala Tobe 🙂 ja to psala proste nekomu kdo mel stejnou fotku v albu a ted jsem si vsimla, ze to jsi ty 😀

ganina
20. lis 2012

@raubirka to je divny, kdyz jsem tam byla v sprpnu tak rikaly ze porodnici nerusi. ze ta zustava porad, i ji predelavaly za novou

ganina
20. lis 2012

@saona1602 ahoj to je divny ze by koncily, kdyz jsem tam byla v sprpnu letos rodit tak rikaly ze porodnici nerusi. ze ta zustava porad, i ji predelavaly za novou. zkus zavola do nemocnice a vis to hned, kdyz jsem sla rodit taky mi kazdej rikal ze uz je zavreno a ze oncej a ujistovaly me ze neee

ganina
20. lis 2012

@saona1602 http://www.nemocnicebrandysnadlabem.cz/index.php ani tam nic nepisou a poctive jsem podepisovala petici

ganina
20. lis 2012

@raubirka a to jsem i poctive podepsala petici

blizennec
20. lis 2012

@raubirka a já si říkala o co jde, o jakou fotku 😀 v pohodě, nic se neděje 😉

raubirka
20. lis 2012

@ganina tak kamaradka si to asi vymyslela, ze prisla o praci.... v srpnu sem tam rodila taky a o jejich problemech. jsem s nima mluvila... jen doufali, ze se to jeste zpravi...

ganina
20. lis 2012

tak to je v pr.. jedina schopna porodnice a zavrou to... to je hnus co se dneska deje

ganina
20. lis 2012

@raubirka tak to je v pr.. jedina schopna porodnice a zavrou to... to je hnus co se dneska deje

petaloudi
20. lis 2012

@raubirka Pokud se dozvíš něco nového, napiš to zase sem prosím. Díky. Zavření má být definitivní nebo jen než se dořeší ten boj s pojišťovnama? Ach jo, rodila jsem tam dceru a doufala jsem, že v budoucnu budu i další dítko :-/

raubirka
20. lis 2012

@petaloudi Ja pak napisu svemu doktorovi, co tam rodi, musim jit stejne na kontrolu po sestinedeli (po ctyrech mesicich) 😀 dam vedet, kdyz se cokoliv dozvim....

raubirka
21. lis 2012

@ganina
@petaloudi
@blizennec

dnes to davali ve zpravach na Nove....

ganina
22. lis 2012

@raubirka ted na to koukam ve snidani s novou, konec, at sejdou vysrat, jedina dobra porodnice... kam ted do prahy\,,, melnik??? melnik je katastrofickej

blizennec
22. lis 2012

@ganina porodku v neratovicích taky spoustu holek chválí. nedávno tam rodila i kamarádka a spokojenost 😉

petaloudi
22. lis 2012

Už to mají i na webových stránkách 😒
http://www.nemocnicebrandysnadlabem.cz/

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru