Porodnice Břeclav - vaše aktuální zkušenosti?

monasek84
2. lis 2013

Ahojte, rodila jste tento rok nektera v Breclavi?? Vsude vidim pouze zkusenosti starsi a nesedi mi to k popisu co ma porodnice na strankach.
Jak jste byly spokojene? Nikde jsem nenasla, kolik a jestli se plati za epidural??

Diky moc

loupaccek
4. lis 2013

Ahojky já rodila první dítě v Bv max.spokojenost druhé dítě v listopadu jdu rodit opět tam 🙂 Z epidurál se neplatí....pokud vím...

monasek84
autor
4. lis 2013

@loupaccek koukam ze mame stejny termin 🙂 tak se tam mozna potkame 🙂

loupaccek
4. lis 2013

jo?paráda..ve st tam jedu do porodnice ..

monasek84
autor
4. lis 2013

@loupaccek me ma dr predat az v terminu porodu, pokud se teda nedomluvime jinak.

loupaccek
4. lis 2013

já jsem v Bv rodila v roce 2010,vyvolávaný porod vysoký tlak,a proto pro nepostupující porod byl císař,ted právě se mám hlásit na zhodnocení a možná už i ozvy tam 🙂 odkud si monasku?

monasek84
autor
4. lis 2013

@loupaccek ja mam prvni pasy zitra u gyn 🙂 ja jsem kousek od Malacek (Slovensko), jezdim k dr do Cech, protoze tam mam pojisteni 🙂

loupaccek
4. lis 2013

aha tak jak potkám slovenku tak seš to ty 🙂

monasek84
autor
4. lis 2013

@loupaccek ja jsem Ceska, mam Slovaka za manzela 🙂

delina81
5. lis 2013

Já rodila v BV duben 2012 a naprostá spokojenost. Občas mě štvaly novorozenecké sestry, ale to bude asi všude stejné. Jedna rada, když něco chceš, nenech se odbýt. Když mají frmol, můžou na tebe zapomenout (to se stane), tak se člověk musí připomenout. Jinak ochota. V prosinci jdu pro velký úspěch zase 🙂

monasek84
autor
6. lis 2013

@delina81 moc diky za zkusenost a v prosinci drzim pesti 🙂

claudie21
6. lis 2013

mozna ste me trosku uklidnily holky🙂 ja mam ted v listopadu termin taky a az na vyjimky jsem prave chvalu neslysela,takze me to docela potesilo🙂

monasek84
autor
6. lis 2013

@claudie21 ja prave vetsinou cetla negativni nazory z roku 2010 atd, ale z letoska zase silne prevazuji pozitiva, tak kdo vi 🙂

claudie21
6. lis 2013

ja si myslim,ze je to o tom jak to clovek vnima a vnimat chce.Je fakt,ze nektere sestricky jsou neprijemne a nektere jsou perfektni co jsem tak videla,kdyz jsem byla na navsteve.Hlavne je dulezite spolupracovat a kdyz by neco tak se nenechat...Divam se,ze mame skoro stejny termin,takze si drzme vzajemne palce a doufejme,ze na nas budou hodni 😀

monasek84
autor
6. lis 2013

@claudie21 to mas taky pravdu, nekdy ma proste clovek prehnany ocekavani, popr neni na stejne note s personalem :-/ hlavne, at jsme vsichni v poradku a nejsou komplikace 🙂

claudie21
6. lis 2013

presne tak,nebudu delat hrdinku...je to muj prvni porod a strasne se bojim,ale zvladaly to maminy za valky a ja nevim kdy,takze my v porodnici musime taky 😀

monasek84
autor
6. lis 2013

@claudie21 presne tak, proste ven musi 😀

delina81
6. lis 2013

@claudie21 Tak pan doktor Bambas je prostě svůj. Ale zase je to odborník, tak si může být člověk jistý, že je v dobrých rukou. Když mě vyšetřoval, na kolik jsem otevřená (už uprostřed porodu), tak to děsně bolelo (!!), ale on to tam prostě potřeboval "popohnat" a trochu pomoct otvírání. No a někdo to holt nazve, že je surovec. Jinak doporučuju najít si na porodu aspoň něco příjemného (třeba to, až ti dají miminko na bříško, celé upatlané, ale tvoje 🙂 ). Protože porod je tak z půlky o psychice. A když se budeš bát a stresovat, moc ti to nepřidá a nepomůže.

jennyska
12. lis 2013

Ahoj @delina81 @loupaccek

Na MK funguje Wiki Modrého koníka, která je knihovničkou pojmů, znalostí a zkušeností maminek maminkám.
Máte-li tedy znalosti a nebo osobní zkušenosti s porodnicí Břeclav, prosím, vložte je do https://www.modrykonik.cz/porodnice-breclav/ .

Sdílení osobních zkušeností je ve Wiki daleko přehlednější než ve fóru a proto se snažíme, aby měly pod daným tématem místo právě ve Wiki Modrého koníka.

Děkuji Vám za sdílení svých znalostí a zkušeností, které budou spoustě maminkám k pomoci a radě 🙂
Děkuji Vám, že si navzájem pomáháme! 🙂

Mějte krásný den!
Janča

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru