Porodnice Břeclav

zdenallicka
11. lis 2008

AHoj holky, mate nektera zkusenost s porodnici v Breclavi? Mohly byste pridat svoji trosku do mlyna, prosim??? Dekuji...;o)))

ashlee
28. říj 2012

ahoj holky
po cisaři davaji v porodnici na jipku nebo hned na normalni pokoj?a kdy jste dostali na pokoj miminko když jste měli cisaře?dik
doufam že budu rodit přirozene ale kdyby musel byt cisař .

nikmik
31. říj 2012

@ashlee Ahoj, zjistím info od kamarádky, která rodila v Bv císařem. Jinak taky budu v dubnu rodit ve stejné porodnici 🙂

ashlee
4. lis 2012

@nikmik ahoj ja jěště nevim kde budu rodit.

anien
20. lis 2012

@ashlee Rodila jsem před rokem v Břeclavi císařem. Po císaři dávají na normální pokoj, který je hned vedle sesterny a za 1-2 dny nebo jak potřebují přesunují maminky na "normální" pokoje. Malý se narodil kolem poledne, byl tam i manžel a přišel za mnou na pokoj a za chvilku nám přinesli malého. Já ale stejně byla ospalá z kapačky od bolesti, tak jsem z toho moc neměla a za chvilku jsem byla tuhá 😀

ashlee
20. lis 2012

@anien a ten pokoj je na 6neděli nebo na gynekologii?

anien
20. lis 2012

@ashlee Je to na šestinedělí 🙂

janado
22. lis 2012

Zdravím.
Můžete mi někdo doporučit nějakého gynekologa nebo gynekoložku v Břeclavi?Děkuji! 😉

wehunka
2. pro 2012

@nikmik tak se tam třeba v dubnu potkáme 🙂

nikmik
2. pro 2012

@wehunka Super, ale musíme obě rodit v termínu 😉

nikmik
2. pro 2012

@wehunka jee, ale teď se dívám na tvůj profil, že ještě nevíš, kde budeš rodit...

wehunka
2. pro 2012

@nikmik noo rozmýšlím se mezi Kyjovem a Břeclavý ale nakláním se spíš k té Břeclavy 🙂)) no a jinak doufám že mi to v tom termínu vyjde 🙂)

miltrue
10. dub 2013

Ja Breclavskou porodnici teda nedoporucuju. Je pravda, ze nemam zkusenosti s jinymi, tak to moc nemuzu posoudit. Rozhodne se mi ale nelibilo chovani dr. Bambase. Dosla jsem do porodnice s prasklou vodou a on mi rikal doslova at si pohnu, ze me musi vysetrit a ze na me nema cas, protoze musi odrodit pani cisarem. Byla jsem docela v soku, hlavne termin mel byt az za mesic, takze rozhodne moji psychice nijak nepomohl. pak za mnou prisel, ze mi pichne do zily oxytocin a ja opet nevedela o co jde, fakt jsem si myslela, ze na pripravy na porod mam cas. Chtela jsem co nejprirozenejsi pprod a on me zacal desit, ze kdyz si to pichnout nenecham (myslela jsem, ze po 30 minutach na luzku porodu pomahat jeste nemusime, ani ozvy nebyly hotove, takze k tomu nemel zadne podklady.) tak ze mu mam podepsat papiry, ze riziko je na me. Opravdu bych ocenila, kdyby mi rekl nejake informace. nasledne mu volal muj gynekolog a pediatr a jeho chovani se naprosto otocilo. byl na me hodny a usmevavy. Tomu rikam profesionalni chovani! Dal si dceru nechali pres 2 noci na pozorovani, ale nezpozorovali, ze se trepe, protoze ji chybel cukr. Opravdu by me zajimalo, jak tam to "pozorovani" probiha. Jinak sestra Slaninova byla uzasna a konecne nekdo s lidskym chovanim! A doktory na novorozeneckem musim taky pochvalit. Rodit podruhe uz se mi tam ale asi chtit nebude.

jennyska
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
pufa
27. čer 2013

Ahojte. Chystám sa rodit v Breclave a chcela by som sa opýtat na vaše cesrtvé zážitky z porodu v tejto porodnici. V utorok idem na obhliadku an niekedy o 6 tyzdnov by som tam mala ist uz naostro 🙂

shantiom
20. srp 2013

Ahojte holky tak jak čtu některé zkušenosti s Břeclavskou porodnicí,tak fakt nevím. Já mám zatím zkušenost s touto porodnicí dobrou. Byla jsem tam teď v pátek s tím,že jsem měla podezření na únik plodové vody. Službu měla paní doktorka,která mluvila slovensky,nějak nevím její jméno. Byla milá a vše se mnou probírala. Test na plodovou vodu vyšel pozitivní,ale podle ultrazvuku nevypadalo vůbec na únik plodové vody,ale i přesto mě raději nechala převézt do Brna s tím,že tam mají lepší vybavení a že bude lepší když mě prohlídnou tam a že jestli se to potvrdí ten únik,tak že tam jsou lépe připraveni na porody v 35.týdnu. Zatím jak říkám mám zkušenosti dobré,ale jak to tady i jinde čtu o dr. Bambasovi a jiné negativní zkušenosti tak nevím kam mám jet.Jelikož my nemáme auto a sanitka mě odveze tam,tak se moje obavy zvyšují.☹ jsem z toho fakt špatná ☹

jennyska
12. lis 2013

Ahoj @shantiom @pufa @miltrue @wehunka @nikmik @janado @anien @ashlee @zdenallicka

Na MK funguje Wiki Modrého koníka, která je knihovničkou pojmů, znalostí a zkušeností maminek maminkám.
Máte-li tedy znalosti a nebo osobní zkušenosti s porodnicí Břeclav, prosím, vložte je do https://www.modrykonik.cz/porodnice-breclav/ .

Sdílení osobních zkušeností je ve Wiki daleko přehlednější než ve fóru a proto se snažíme, aby měly pod daným tématem místo právě ve Wiki Modrého koníka.

Děkuji Vám za sdílení svých znalostí a zkušeností, které budou spoustě maminkám k pomoci a radě 🙂
Děkuji Vám, že si navzájem pomáháme! 🙂

Mějte krásný den!
Janča

kveta2833
4. čer 2014

Ahoj holky,já jsem v Břecůavské porodnici odrodila své první dva syny a nemůžu si porodnici vynachválit až mě i mrzelo,že mi neodrodí i toho třetího! Sice se tam měl narodit,ale odstěhovali jsme kvůli přítelovi práci do Otrokovic a tak sem rodila ve Zlíně a měla jsem z toho neznáma velkej strach,byla jsem zoufalá z toho,že nebudu rodit tam kde už sem rodila a byla už na to připravená a věděla,že mě tam čeká jen to nejlepší a nakonec se to otočilo a rodila v neznámu.Takže za mě Břeclavská porodnice 1*** protože jsou tam skvělé,ochotné sestřičky a samozřejmě se vším poradí a jsou pohodové.A to nemluvím o úžasných doktorech snaží se aby jste v porodnici nebyli ani den navíc kdyžto nebude muset být nevyhnutné!Doporučuji každé z vás co jimáte nablízku aby jste tam rodili,nebudete litovat!!! 😉 😉 😉

01kristinka
31. říj 2015

Babeny ja mam otazku: ak by som sa ja Slovenka zijuca, pracujuca a poistena na Slovensku rozhodla rodit v CR - Breclave, porod si musim cely zaplatit, ci ako to je neviete?

domuskalarisa
13. únor 2017

@shantiom mela jsem uplne stejny problem ale ve 14tt. Dosla jsem ze mi asi unika plodovka, polili to tekutinou, prej pozitivni, takze hospitalizace. Byla tam dr slovenka a pul hodiny se ve me vrtala vsim moznym, byla jsem cela od lubrigantu a nakonec mi rekla ze te plodovky je tam malo a poslala me lezet. Pak jsem zacala krvacet, sla jsem za sestrou, tak mi rekla ze s tim nic neudela, ze potracim, at si du lehnout. Za dve hodiny dosla zase ta slovenka s tim ze me vysetri a rekla mi ze "plod zatial zije".... Chapete? ZATIAL.... Dva dny jsem probrecela a celou dobu se na me nedival nikdo jiny nez ona.. Tak jsem zazadala prevoz do kyjova, ze podepisu reverz. Dosla za mnou primarka na chodbu, kde jsem byla s pritelem a zacala na me jecet co mam jako za problem, proc nejsem spokojena a tak jsem ji rekla ze chci za svym dr do kyjova a ona ze teda to rano zaridi ale stejne do rana potratim tak to nema cenu. Cumela jsem na ni jak puk a neverila tomu, co mi ta s*ine zrovna rekla. Rano okamzite pryc, odvezl me pritel do kyjova a tam mi muj dr rekl, ze mam plodovky na dvojcata a ze ten uzasny roztok se temer nepouziva a ze je to praveky zpusob, protoze reaguje na vytok, vodu, mydlo... Proste je na ho*no... Nenavidim breclavskou nemocnici a radsi bych jela do uh nebo porodila doma nez tam jit rodit. Katastrofalni pristup 😖

olivs
22. dub 2018

Ahojte,je tu niekto s cerstvou skusenostou z porodnice breclav? Vdaka

romananovotna
3. říj 2019

Ahoj, je tu někdo kdo by někdy teď rodil v Břeclavi a mohl by o porodnici něco říct? 🙂 jsem až z Příbrami bydlím tady chvilku s Přítelem a četla jsem tu spousty dojmů . Některé dobré a některé vůbec 🙂 Zajímá mě hlavně jestli tu má někdo aktuální zkušenost s porodem a komplikacemi v Břeclavské porodnici. Ještě by mě zajímalo já jezdím ke svému gynekologovi 500 km daleko, v kolikatem týdnu si mě může převzít porodnice ? A jak je to s registrací v porodnici ? Děkuju za odpověď 🙂

simona_kalivodova
3. říj 2019

@romananovotna Ahoj, já jsem rodila v porodnici teď v červenci. Rodila jsem ve 42.týdnu, 4 dny jsem ležela na porodním sále/oddělení na vyvolání porodu. Co se týče personálu nemůžu si stěžovat, porodní asistentky jsou úžasné, milé, vstřícné a dokáží podpořit. Naštěstí jsem narazila i na dobré doktory. Porod jsem neměla jednoduchý, malého mi nakonec tahali VEXem a všechno proběhlo v pořádku. Na šestinedělí jsou sestřičky taky fajn. Takže za mě můžu břeclavskou porodnici doporučit. Do péče mě můj gynekolog předal ve 38tt. Pokud by jsi chtěla vědět víc, tak mi můžeš napsat. Ráda ti cokoliv řeknu, pokud to bude v mých silách 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru