Porodnice Břeclav

zdenallicka
11. lis 2008

AHoj holky, mate nektera zkusenost s porodnici v Breclavi? Mohly byste pridat svoji trosku do mlyna, prosim??? Dekuji...;o)))

rezicka
19. črc 2011

Ahojte,já už to mám za sebou..Malý se narodil v 37tt,praskla mi voda a proto,že byl v poloze příčné a měla jsem k tomu placentu nízko položenou,musela jsem na akutního císaře.Jsem nadšená z Břeclavské porodnice,doktoři byli skvělí i sestry na šestinedělí a taktéž na novorozeneckém.Opravdu se hodně zlepšilo.

kacii
19. črc 2011

@blanulik81 @rezicka gratuluji k miminkum a docela jste me uklidnily...jsem rada, ze mate dobre zkusenosti... 🙂 nam zatim hrozi cisar kvuli poloze KP, ale uz jsem i tak rozhodla jet rodit tak ci tak do Breclavy
@cajori17 jj, byla jsem na kurzu 🙂

cajori17
19. črc 2011

@rezicka gratuluji 🙂 takze kdyz to srovnas,je na tom ted Breclav lip?
@kacii tak jsme se asi videly 🙂ja jsem si myslela,ze jsi to ty 🙂 moc ti to sluselo 🙂

kacii
19. črc 2011

@cajori17 ja jsem si rikala, jestli jsi tam a jsi to Ty 🙂

cajori17
19. črc 2011

jo,nakonec jsem sla s mamkou 🙂a ty jsi tam byla s partnerem,ze? a jaky mas z toho vseho pocit?z porodnice,z pana Bambase? ta porodni asistentka mi byla moc prijemna 🙂

suzamen
19. črc 2011

@cajori17 ahojky tak to bude nakonec Břeclav? 🙂 Taky tam pojed (snad až po novým roce) 😀

cajori17
19. črc 2011

@suzamen ahoj,asi jo, ale porad mam z toho divnej pociti ...jak se dari dvojcatkum v brisku?

suzamen
19. črc 2011

@cajori17 jj daří se dobře jen mi dneska dali celkem zabrat až sem sebou málem sekla ale už je to dobrý...já se bojím že když půjdu na císaře tak mi dají jen lokálku 😖 dělá se mi z toho šoufl...

cajori17
19. črc 2011

@suzamen tak to je dobre,ze je vam fajn a ze jste v poradku 🙂 a s tou narkozou uvidis,no 🙂mozna se snima domluvis 🙂

suzamen
19. črc 2011

@cajori17 víš co já se nechci vzdát toho prvního pohledu a kontaktu s nima ale fakt se toho napíchnutí bojím...budu muset ustoupit bud miminkum nebo sobě 😀 a co ty? jak se připravuješ?

cajori17
19. črc 2011

@suzamen ja bych taky radeji chtela byt pri smyslech 🙂 ja se mam fajn,uz mame skoro vse nachystane,jenom jeste musime slozit postylku,jinak vse hotovo 🙂snazim se co nejvic odpocivat 🙂

suzamen
19. črc 2011

@cajori17 pokud je vše tak jak má být tak bys měla rodit normálně,já se na další porod moc těšila a nedočkám se ho ☹ je to ten nejkrásnější zážitek co znám 🙂

cajori17
20. črc 2011

@suzamen hlavne ,ze se budes mit ta krasna miminka co mas v brisku u sebe a je uplne jedno,jakym zpusobem prijdou na svet 🙂

suzamen
20. črc 2011

@cajori17 to máš pravdu hlavně at jsou oba zdraví

rezicka
20. črc 2011

@cajori17
@kacii Holky díky a když to srovnám teď a před pěti lety,tak se o moc zlepšil přístup doktorů i sester.Všichni byli ochotní a usměvaví a to měli ten den hodně rodiček a pořádný frmol a já přijela nečekaně a vzali mě přednostně. Navíc sester bylo málo,je čas dovolených a přesto byly v pohodě.

kacii
20. črc 2011

@cajori17 ano byli jsme s tatinkem spolu 🙂 na me to pusobilo dobre, i pan primar, me docela takovi primi doktori vyhovuji...podle me vi o cem mluvi, aspon na me tak pusobil a to me uklidnuje 🙂 tim, ze jsem lezela jak v brne tak v breclave ted behem tehu, tak me to vic tahne do breclavy a ted uz jsem rozhodla, ze pujdu tam...cele to na me pusobi klidneji ta nemocnice...a mam z toho min neprijemne pocity, tak to je asi u me zasadni 🙂

cajori17
20. črc 2011

@rezicka tak to je dobre 🙂
@kacii to je dobre,ze to muzes srovnat 🙂 ja lezela v Breclave ted v tehu 3 dny na gynde a docela v poho,jen jedna navsteva pohotovosti byla hrozna ☹ tak uividim,nejspis taky budu rodit v Bv,nemocnice je krasna ,asistentka taky.....snad to bude v pohode 🙂 treba se tam dokonce potkame 🙂

kacii
20. črc 2011

@cajori17 to jo mozna ze jo 🙂 taky jsem na to myslela, ze se muzeme potkat 🙂 jen my jsme stale KP, takze uz se smiruju s cisarem...takze jestli se mala neotoci, tak mame presne dany termin ...

cajori17
20. črc 2011

@kacii a muze se jeste pretocit?ja myslela ,ze muzou jen do 36 tydne,a kdy mate tedy ten termin na toho cisare?

kacii
20. črc 2011

@cajori17 ja mam ted v patek poradnu, takze jsem zvedava co mi dr.rekne...ale nechava se jeste tak do 38.tt a ceka se na otoceni a jestli nic, tak domluvit cisare...a ten se tak planuje o tyden driv nez je termin...podle toho, jak to vypada nebo nevypada na porod...u kazdeho individualne...

cajori17
20. črc 2011

@kacii aha,tak to jsem na tebe zvedava,tak pak napis,jak jste dopadli 🙂

kacii
20. črc 2011

@cajori17 ja jsem taky zvedava, jestli se ta nase prdelka pripoji k vyjimecnym 3% ktere se neotoci a nebo si to nakonec rozmysli...dam vedet 🙂

cajori17
4. srp 2011

ahoj holky,tak me zajima jestli si mam vzit k porodu treba neperlivou vodu,nejake piti....ted nevim jestli to na tom kurzu rikali nebo ne........

suzamen
4. srp 2011

@cajori17 jak chceš můžeš ale já jsem třeba během porodu poprosila sestru o vodu a v pohodě mi ji donesla 🙂

Mě tak napadlo nevíte jestli mají v Břeclavi péči o předčasně narozené děti?

cajori17
4. srp 2011

@suzamen diky a co se tyce tveho datazu myslim,ze ne .....to ma jen obilnak

suzamen
4. srp 2011

@cajori17 takže pokud se mi děti budou drát na svět dřív tak musím do Brna? ☹ No to néé musíme vydržet nejmíň do ledna

cajori17
4. srp 2011

@suzamen ano,myslim,ze tak nam to rikali,alespon do toho 37 tydne,ale nevim,jak je to s dvojcatama,ja byt tebou,tak bych stejne radeji rodila v brne

suzamen
4. srp 2011

@cajori17 já do Brna nechci jedinej obilňák je v pohodě ale tam chodí každej tak nevím jestli by nás vzali 😒 No uvidíme dyštak bych si zavolala do Břeclavi a poptala se jinak mi nic jinýho než Brno nezbyde ☹

cajori17
4. srp 2011

@suzamen vsak jo,mas cas,ale urcite se informuj 🙂taky me to docela zajima🙂

kala32
4. srp 2011

@suzamen Děti pod 2,5kg porodní váhy vozí v drtivé většině do Brna. Pokud hrozí porod a váha dětí vypadá, že bude nízká tak maminku lifrují do Brna na Obilňák.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru