Porodnice Brno. Máte zkušenost?

magda27
8. led 2007

Přeju pěkný den,
nikde jsem nenašla téma "zkušenosti s porodnicemi v Brně", tak jsem si říkala, že ho zkusím založit. Maminy z Brna a okolí, jaké porodnice doporučujete? Pište, prosím, dobré a hlavně špatné zkušenosti.
Díky 😉

sunysara
6. únor 2010

luci to se všichni zbláznili ne??????? to je fakt na prd

sunysara
6. únor 2010

blani není zač, prostě sjem si tam radši zavolala no. jeslit chceš číslo tak ti ho dám. 😀
mám nachystaný jak na obilnák tak do bohunic a pak na sanitku

lucka.adis
6. únor 2010

Vždyť jsem to tady už psala a to několikrát... je to na dvě věci (nechci tady být sprostá), teď se s těhulama roztrhnul pytel 😠
Já pokud se dostanu na Obi, tak bych jenom nechtěla na normální pokoj, kde těch mamin je plno a ke všemu záchod+umývárky jsou společné pro všechny a ke všemu na chodbě ☹

blanka.k
6. únor 2010

Luci - tak to je super, že je to tam stejné jak na v Bohunicíh s těma nadstand. 😉

k.ate
6. únor 2010

suny - do sanitky by nevzali manžu 😀 Navíc já jsem si říkala, že to je ještě v pohodě, neprdla mi voda, tak jsem si říkala, že to ještě zvládnem, bylo to v noci, takže jsme na obilňáku byli cca za 20 minut 😀

lucka.adis
6. únor 2010

Blani, pokud jsou samozřejmě volné 😅 ale ty máš ještě čas... a do té doby se to určitě zlepší 😉

sunysara
6. únor 2010

holky na obilnáku jsou záchody a sprchy na chodbě? to není jak v bohunicích že je to na pokoji????

k.ate ajo tak to jo no. já bych jela a beztak by to byly poslíčky toho se bojím že mě zas pošlou domů že to nic není.

blanka.k
6. únor 2010

Luci - to doufám, že se to zlepší 😀 Ale když vidím, kkolik je okolo těhulí.... 😅

lucka.adis
6. únor 2010

suny, ne.. je to na chodbě 😖

k.ate
6. únor 2010

suny - já jsem se v 1:15 vzbudila, že mě pobolívá břicho, bylo to celkem pravidelný, tak jsem se šla vysprchovat, počkala jsem jestli to za hoďku přejde, ve 2:15 jsem vzbudila manžu ve 2:48 nám jel rozjezd, tak zhruba kolem 3 jsme byli v porodnici 😀 Tam mi tvrdili, že to je planej poplach, ale nakonec mě ve 3:40 přijali a malej v 5:15 byl na světě 😀 Kdyby mě poslali ještě domů, bylo by to asi docela zajímavý 😀

lucka.adis
6. únor 2010

Jsem si teď musela vzít tyčinku Flinta, páč jsem s toho nervózní... ještě že mám klidného manžu, ten je naprosto v klidu a nějak to neřeší, hlavně že se prý malá v pořádku narodí, ať už na Obi nebo v Bohunicích😀 😀

blanka.k
6. únor 2010

Kate - no to teda by bylo zajímavý 😅

sunysara
6. únor 2010

luci aha tak změna plánu asi. chjo teda.

k.ate od mamčiné kolegyně dceru poslali zpátky že nic a začla rodit v aute tak za čtvrt hodky byli zpátky otočili to v půlce cesty a malej se narodil cestou na sál jako.

lucka.adis
6. únor 2010

Suny, proto je nejlepší na Obi ten nadstandart... tam by jsi to měla mít všechno pro sebe 😉 Hold to nejsou zrekonstruované Bohunice a s miminky musíš na chodbu, na pokoj návštěvy nesmí.

k.ate
6. únor 2010

suny - no mě nakonec po vnitřním vyšetření ta dr. řekla, že mě tam teda nechaj... Naštěstí... 😀 Jinak mně ty sprchy na chodbě ani tak moc nevadily, nebylo to tak hrozný... 🙂

sunysara
6. únor 2010

luci no jo a kolik jako stojí ten standard??? mě spíš vadí ty záchody je to hrozný.

k.ate jako fakt? a co když musíš a je tam obsazený a máš to dál je jich tam aspon víc??

lucka.adis
6. únor 2010

Já tam byla v Květnu za kamoškou a i potom jsem tam ležela a bylo mi z nich teda špatně 😝 hlavně když ty maminy krváceli 😖

lucka.adis
6. únor 2010

...několikrát jsem ještě s jednou kočenou chodila pro sestru, jestli to můžou jít umýt, aby si člověk mohl vůbec dojít na záchod.

lucka.adis
6. únor 2010

A to nejsem žádná cíťa, ale toto se prostě nedalo.

sunysara
6. únor 2010

luci nestraš to je hroznej hnus tak ty maminy teda taky prasata si to můžou umýt ne?
ale já byla v bohunicích a tam na tom společným záchodě to bylo teda taky mazec.

lucka.adis
6. únor 2010

suny a Blani, tady je info o Obi 😉

http://www.naseporodnice.cz/porodnice.php?id_po...

lucka.adis
6. únor 2010

Dokonce i ten nadstandart je o hodně levnější...

sunysara
6. únor 2010

tak to nevypadá tak zle luci díky moc.

blanka.k
6. únor 2010

Luci . díky. teď jde o to jak to mají s cenama, protože když kouknu sem na Bohunice, tak ty ceny nesedí 😅
http://www.naseporodnice.cz/porodnice.php?id_po...

sunysara
6. únor 2010

podle mě je to fuk protože matka po porodu nadstandard 700 něco a dítě 300 tak ti to stejně udělá t+ch 1200

blanka.k
6. únor 2010

Já to spíš myslela, že tam mají staré ceny. Bohunice teď stojí 1290,- a doprovod na kurz 200,- 😉 Takže možná i ty ceny na Obilňáku už jsou vyšší

adelka89
6. únor 2010

ahoj holky 🙂
dneska jsme se s mazelem rozhodli ze Obilnak nene.... asi pojedem do Bohunic. zvazovali jsme napr navstevy na pokojich, asi jsem na to malo flegmaticka,aby mi to nevadilo, taky se mi nelibi ze otec muze byt s maminkou jen dve hodiny po porodu v Bohunicih je to neomezene a taky sjem se docetla ze v Bohunicich je na pokoji alespon zachod 🙂 nadstandart se mi platit nechce, manzel ho puvodne chtel ale vychazi to docela draze...

sunysara
6. únor 2010

jo táááák no já nadstandart chtít nebudu tak je mě to jedno no. fakt nevím. ale je to stejně drsný.

adelka89
6. únor 2010

blani ty budes rodit v Bohunicich, ze? Mas nejake blizsi info?

sunysara
6. únor 2010

tak ted jsem zase na vážkách, v bohunicích jsou ale taky návstěvní hodiny ne???

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru