Porodnice Brno. Máte zkušenost?

magda27
8. led 2007

Přeju pěkný den,
nikde jsem nenašla téma "zkušenosti s porodnicemi v Brně", tak jsem si říkala, že ho zkusím založit. Maminy z Brna a okolí, jaké porodnice doporučujete? Pište, prosím, dobré a hlavně špatné zkušenosti.
Díky 😉

lucka.adis
6. únor 2010

To těžko říct, ale o moc dražší to určitě nebude..

petapi
6. únor 2010

adelko, ale v bohunicích návštěvy právě na pokoj můžou.
já bych chtěla taky nadstandart, tak jsem hodně zvědavá, jak to dopadne, na společnej záchod na chodbě se mi nechce 😖

lucka.adis
6. únor 2010

Suny, myslíš návštěvy na pokojích nebo kde 😅 já v Bohunicích ještě neležela..

sunysara
6. únor 2010

no já myslím že tam jsou taky návštěvy omezený myslím celkově.

lucka.adis
6. únor 2010

No jo, jenomže né na nadstandartech...

adelka89
6. únor 2010

suny jsou tam omezene navstevni hodiny, ale tatinek muze na pokoj kdezto na Obilnaku jen na chodbu 😝

blanka.k
6. únor 2010

Adel - chci 100% Bohunice, ale nadstandart 😉 I klasické pokoje jsou ok, ale na hodně z nich nejde otevřít okno, a kde jde, tak třeba maminy nechcou kvůli mimču 😅 Ale jinak jsou nové, ěpkné dřevěné vybavení (ne třeba kovové stolky), 2 pokoje mají předsíňku a společné WC a koupelnu a na každém pokoji je přebalovací pult. Pokud není místo a šoupnou tě na patro s těhulema, tak je aspoň přebalovák v té předsíňce pro 2 pokoje. 😉 Návštěvy chodí na pokoj, na chodbě je pár míst i na sednutí, ale spíš je to jak čekárna (třeba 7 křesel vedle sebe 😅 ), a fakt to tam poctivě dodržují a v 6 vyhánějí. Ale u nadstandardu jsou neomezené 😉

sunysara
6. únor 2010

adelko ajo no to jo. 😉

blani takže bohunice????

adelka89
6. únor 2010

blani jj to vim, ale rikala jsem si ty 4 dny tam nejak bez manzela vydrzime, nechce se mi za to platit ty nehorazne prachy...
petapi jj vim, tam chceme prave rodit 🙂 puvodne jsme byli pro obilnak... Musi to byt super, ale pak s nama bude tatinek 14 dnu po porodu doma, tak si ho uzijeme tam 🙂

blanka.k
6. únor 2010

Suny - já nikdy nad ničím jiným neovažovala, ale když mi řeknu, že tam mají plno, tak kam že... pokud je na Obilňáku stejný systém nadstand. (neomezené návštěvy, možnost přespání tatínka a jednolůžák), tak budu ít v záloze to 😉

lucka.adis
6. únor 2010

Vás potom budu informovat, až pojedu rodit jak to tam vypadalo 😀 😀 páč už na monitoru mi sestra říkala, že jakmile mě to chytne, tak má manžel zavolat a oni mu řeknou, jestli máme dojet k nim nebo jinam... takže to je taky dobrý, ne 😝

blanka.k
6. únor 2010

Adel - já taky chci aby si M. vzal 14 dní volno ab s náma byl i v porodnici a pak doma. Už te´d si z toho dělá srandu, že se pak bude těšit do práce, kde si prý hodí šlofíka a pořádně se vyspí 😀

blanka.k
6. únor 2010

Horší bude až člověka odmítnou v Bohunicích, dojede na Obilňák, tam taky plno,... tak pak akorát zavolat Novu, ať si přijedou natiit porod na ulici 😀

lucka.adis
6. únor 2010

Blani, tak máš ještě Milosrdný 😉 ale i tak, budeme tam mít všechny manžílky a ty se určitě o všechno postarají.

lucka.adis
6. únor 2010

Jinak já ještě můžu rodit ve Vyškově, což mám nejblíž...

blanka.k
6. únor 2010

Luci - jako, že by pod pohrůžkou násilí nám to místo někde "vyjednali"? 😀 Je, fakt, že s drahýma polovičkama je to lepší i prý u porodu jsou pak k tobě "hodnější", no uvidíme.

lucka.adis
6. únor 2010

No nevím jak ty vaše polovičky, ale můj je pevně rozhodnutý, že to tam klidně i podplatí 😀 😀 ale jestli si dělá srandu nebo to myslí vážně vám neřeknu...

blanka.k
6. únor 2010

Luc - tak to máme doma asi podobně 😅 Akorát je se ptala už teď v týdnu při propouštěí, jestli to nejde nějak "zamluvit" předem 😀 🤐 🤐 🤐 🤐

lucka.adis
6. únor 2010

To bohužel nejde... taky jsem se už ptala, když jsem byla na monitoru 😀 😅 😅
Fakt asi budeme muset doufat, že v té době kdy budeme všechny rodit, tak to bude vypadat jinak než teď. Nic jiného nám totiž nezbývá 🤐

sunysara
6. únor 2010

blani tak to máte dobrý já ho mít u porodu nebudu jo jo taky jsem slyšela že si tolik nedovolí. takže já furt nevím snad budou mít místo bud tam nebo tam.

lucka.adis
6. únor 2010

Suny, ty tam nebudeš mít manžela-přítele?

sunysara
6. únor 2010

manžela nebudu on tam jít nechce prý by to nezvládl tak já nevím.

petapi
6. únor 2010

určo se to v den D nějak vyvrbí 😉

sunysara
6. únor 2010

no určo, bereš to dobře. 😀

petapi
6. únor 2010

jj beru, já jsem taky bála hodně u prvního porodu a vyšlo to, tak to raději neřeším...

sunysara
6. únor 2010

jako že to bylo hrozný ten první porod?

petapi
6. únor 2010

nene, že zrovna nerodilo moc mamin, pokoj byl volnej a tak, a to bylo taky období, kdy to šlo jak na běžícím páse.

sunysara
6. únor 2010

tak to je dobrý to jsi mě uklidnila. 😀

adelka89
6. únor 2010

holky 🙂 muj manzel na prachy taky vubec nehledi co se tyce porodu, je pripraveny ze zaplati vsechno, jen aby nam bylo dobre 🙂 ale ja jsem tak trosku na penize opatrna a myslim, ze ty 4 dny v porodce nejak zvladneme 🙂 pochopitelne pokud by na me prislo poporodni deprese nebo neco podobneho tak ten nadstandart treba na druhy den domluvime 🙂 stejne se klonim i k epiduralu neplanuju ho ale kdyz bolesti budou nesnesitelne tak ho radi uvitame.

sunysara
6. únor 2010

adelka a co ti pomůže na deprese nadstandart?? to si ho můžeš vzít třeba druhej den???

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru